Parunājam par dinozauriem?

 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Kaut kad decembrī iesaistījos diskusijā par to, vai tiešām uz pasaules kādreiz ir bijuši dinozauri? Atmetot šī jautājuma reliģisko pusi, jo Baznīcā, man šķiet, joporojām sludina, ka dizozauru kaulus Dievs uz zemes ir izvietojis, lai pārbaudītu cilvēku ticību, mani sarunas biedri, trīs pieauguši cilvēki, atzina, ka neviens no viņiem netic dinozauru eksistencei. Es vārgi oponēju norādot uz dažādiem dinozauru pēctečiem - krokodiliem, vistām, ķirzakām. Tomēr ātri izbeidzām šo tēmu, jo es sajutos tā, it kā es būtu bērns, kam cenšas iegalvot, ka Salavecis neeksistē.

Iad nu man radās interese par to, cik daudzi cilvēki domā līdzīgi man - ka dinozauri ir eksitējuši pasaulē - un, cik - pretēji?
Tātad, jautājums - Tu tici dinozauru eksistencei?
10.02.2013 23:30 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Ance, kas bija to tavu chomu argumenti?
Zini, es pat īsti nezinu, jo nepajautāju - paķēra mani uz šoku. Likās, ka viņi būtu to iepriekš sarunājuši, lai mani izjokotu, bet, kad atklājās, ka viņi to domā dopietni, es biju mēma un man nebija, ko teikt. Argumenti? Nezinu vai "Tās visas ir muļķības" ir arguments. Līdz tam nenonācām, jo negribēju bojāt patīkamu vakaru. :D
11.02.2013 11:07 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Nu par noasu, tam gan es neticu, ta nu gan ir legenda :)
Bet par kroksiisu lielajiem tetiem, gan..

Ance, vajadzigs tas tapec, lai stulbie homo sapiens stavetu ar atvertam mutem un maxatu naudinu par to, lai mutes butu atvertas :D

Bet man vienalga isteniba, jebkura gadijumaa, ka ir isteniba radusies dziviba uz zemes, mums nav lemts uzzinat...
Darvins, metkakji, cosmos.. velns vinu zina :)
11.02.2013 11:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits