Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūdzuuu palīdziet!!!

 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Te tāda lieta..man ir 17 gadi,man ir puisis un mēs gatavojamies seksam.man tas būs tikai otrais sekss.viņam ir bijuši vairāki.Un viņa visas bijušās lietoja kontracepcijas tabletes, arī ar prezervatīvu. Jo bijuši arī tādi gadījumi,ka seksa laikā..tas netīšam pārplīsa..bet paspēja apstāties.Sakiet lūdzu,ko man darīt.?kā man rīkoties?Doties pie ginekologa,uzzināt vai es varu tās lietot...Lūdzu gaidu ieteikumus..
10.02.2013 13:13 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Ja gribi lietot tabletes, tad, protams, pieraksties pie ginekologa, lai Tev izraksta recepti.
10.02.2013 13:23 |
 
Reitings 29
Reģ: 09.02.2013
iesaku prātigaak aiziiet pie aarsta viņš tev ieteiks kuras tev buus labakas.
10.02.2013 13:23 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Nu, ja esi kopā ar puisi ilgstoši un tā arī turpināsiet, nu tad, jā, protams, ej pie ginekologa un pārrunā to visu, ka vēlies lietot (ja vēlies) kontracepsiju.
Bet tikai tad, ja pati to vēlies! Nevis tāpēc, ka puiša bijušās arī lietoja!
10.02.2013 13:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Daiga! ja Jums būs pirmais sex,tad ieteiktu iesākumā izmantot prezīšus. kad būs regulārs sex,tad arī sāksi domāt par tabletēm. ja sex būs 1-4 reizes mēnesī, tad,manuprāt, nav jēgas 4akarēt savu veselību ar tabletēm.
aizej pie ginekologa parunāties. uzzināsi ,ko jaunu, izvēlēsies īsto veidu kā izsargāties.
10.02.2013 13:26 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Un kāa JŪS domājat vai ir jāparunā ar mammu par šādām lietām?
10.02.2013 14:10 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Nu mana mamma joprojām (domāju) nezina, ka sen neesmu nevainīga! :D
Ja tev ar mammu nav problēmu par šādām lietām runāt, varbūt, ka viņa pat ieteiks kaut ko labāku. Skaties pati! ;)
10.02.2013 14:13 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Sākšu ar to,kad man ilgāku laiku teju 2 gadus nav bijušas attiecības..tagad man ir attiecības un tās nav veinkāršas.tās ir tālās attiecības.Viņš ir ārzemnieks.Jā ,varbūt jebkuraa sievietee uzskatīs ,ka tas galīgi nav normāli un nav nekādīgi iespējāms.. Bet, JĀĀĀ ir arī tādasss.un viss mēdz gadīties.Devos ceļojumā ar ģimeni.Tur arī iepazināmies..labi pavadījām laiku ar viņu,pēc ceļojuma turpinājām sarakstīties kādu laiciņu interenetā,runājām pa skype.Darījam visu iespējamo,lai atkal mēs vareu tikties.un ta nu viņš man vienu dienu pasaka,kad ir gatavs pirkt biļeti un braukt pie manis.tas bija kaut kas neticams..Bet mani vecāki ļoti saprotoši..visu viņiem stāstu.mamma bieži vien iesaka kā rīkoties ko darīt.Tapēc itkā noslēpumus neslēpju no viņas.Visnegaidītākais tik tiešām bija tas,mani vecāki ļāva,lai viņš atbrauc.un viņš atbraucca pie manis.nopelnīja naudu un atbrauca pie manis :))))))))))) Nedeēļas garumā meš ar viņu iepazināmies vēl vairāk.. viņam blakus es lidoju 7tajās debesīs.Viņš ir nežēlīgi jauks,viņš man parādīja neiespējamās sajūtas..emocijas..kuras nekad nebiju sajutusi. Ļotii biju priecīga,kad manā ģimenē viņš sajutās kā savējais..kā viens no manas ģimenes locekļiem.Te nu piennācis laiks,kad bija jāšķīrās...un tas brīdis bija vissāpīgākais..grūti bija laist cilvēku pie kura pieradi..taču nekas cits neatlikaa.viņs aizlidoja prom..iekšēji un morali biju sagrautaa..taču turpinājām un solijām viens otram rakstīt,runāt,sūtī bildes viens otram..stāstīt par ikdienu ar ko mēs saskaramies un ko mēs daram.Mēs nezinājām ko iesākt tālāk,pēdējās dienās ,kad viņš bija blakus man...viņš lūdzās maniem vecākiem,kad viņš aizbrauc,lai es braucu pie vinjaaa...
10.02.2013 14:33 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
piedod, nekas personisks bet sasmējos par šo teikumu :D :D
man tas būs tikai otrais sekss.viņam ir bijuši vairāki.

kas bijuši vairāki? puiši? "seksi"? :D


bet labi, ja par tēmu, tad ja puisis pratīs izvēlēties prezervatīvu atbilstoši sava draudziņa izmēram un pareizi to uzvilkt,tad prezarvatīvam nevajadzētu plīst, ja vien tas nav nekvalitatīvs.
10.02.2013 14:47 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Vecāki man nevarēja dod atbildi uzreizz...Tapēc solīt viņam neko nevarēju,jo man 11 klase..skola..un arī brīvlaiki nesakrīt...pēc viņa aizbraukšanas sarakste turpinājās kādas 8 dienasss..ne sarakste ,bet drīzāk skype sarunass.Caur skype iepazinu viņu vecākus.Viņa vecaki iepazina manus vecākus..ikpa brīdim uzturam sarunu kopīgi.bet arviņu katru dienuu,katru brīvo laiciņu..diena nevar sākties,ja nesaņemta īsziņa no viņa un nav novēlēta jauka diena..jā, tā ir!Līdz viņa aizbraukšanai es vecakiem visu laiku čīkstēju,ka gribu doties līdzi..gribu braukt pie viņaa!!!!!!! Vienu dienuuu izveidojām kopīgu sarunu caur skypee.ar manu mammu un viņa mammu.Viņa mamma bija ļoti pateicīgaa un laimīga,kad ar viņu viss ir kārtīā un mājās atgriezās sveiks un vesels.Jo tas IR LIELS RISKS, doties nezināmāaa valstī , nevienam un nekur nezinot kur vispār tāda tā LATVIJAA atrodasss..Norunājāmm vismaz kādas 2 stundaass.līdz tam brīdim, kad viņa vecāki manas mammas klātbūtnē sauc ciemos pie viņiem..viņi gaida mani ciemos..mamma neko nespēja atbildēt..tikai mums tas jāapspriež un jāpadomā.Tajā brīdi redzēju mammas atbildi un sapratu uzreiz, kad es nākšu un uzz 100000/..%%%
10.02.2013 14:48 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Daiga, ja gribi rakstiit dailjliteratuuru (un ne to pashu labaako) - publiceejies citur.

Ljoti izteikts feiks.
10.02.2013 14:53 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Pievakare pēc kā šeit spiež vai feiks vai nē? te taču tad 90% ir feiki, jo nav īstās bildes un īstie vārdi rakstīti ???
10.02.2013 15:26 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
chiepinjaaa Piedod,bet tu reāli krīti uz nerviemmmmmmm!
10.02.2013 15:37 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Peedinja, kaadaa sakariibaa piemineeji bildes un vaardus? Es spriezhu peec taa, ka staasts izklausaas nepatiess, nelogjisks un galu galaa nemaz nevar saprast, ko autore grib no forumieteem. Izklausaas peec mazas meitenes domu lidojuma.
10.02.2013 15:42 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
pirkrītu, ka stāstu drīzāk varētu saukt par nesakarīgu murgojumu.
bet pirms lietot kādu vārdu, šajā gadījumā - feiks, jāpadomā par tā nozīmi.
drīzāk tur sēž nepilngadīga meitene. kura neprot izteikties, savā vecumā diezgan daudz piefantazē, un pati īsti nezin ko grib pateikt un kur likt savs emocijas.
10.02.2013 15:57 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
bet runāt par feikiem man šeit liekas smieklīgi, jo lielākā daļa te runā nepatiesību jebkurā diskusijā un neatklāj ne savu īsto vārdu ne arī bildi, baidoties, ka tikai kāds pazīstamais neatklāj viņu un nepastāsta patiesību.
10.02.2013 15:59 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Kaads sakars feikam ar bildi un vaardu? Paraadi man, luudzu, definiiciju shim vaardam, kur shie abi ir obligaatie priekshnoteikumi. Es par feikprofiliem jeb trolljiem uzskatu arii taadus, kas staasta nepatiesiibu vai provocee, kas, manupraat, ir galvenais kriteerijs. Vaards un bilde - tas ir tikai viens no veidiem, kaa staastiit nepatiesiibu par sevi.
10.02.2013 16:04 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
chiepinjaaa, tabletes nav jēga dzert, ja čali satiec reti. Labāk prežus...
Bet vispār, es laikam Tavas mammas vietā Tevi nekur nelaistu, pat ja čalis normāls un jauks. Tu tomēr esi nepilngadīga un neesi vēl pabeigusi skolu. Un doties vienai uz ārzemēm uz dullo?
Lai puisis brauc ciemos.Tu vispirms pabeidz skolu un tad dodies dzīvē.

Kāda tautība puisim, ja nav noslēpums?
10.02.2013 16:21 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Pievakare tieši tāpēc pārlasi visu vēlreiz un cītīgāk. man tiešām liekas smieklīgi saukt te kādu par feiku, ka pati 100% nestāsti par sevi patiesību, pie kā piederas arī vārds,bilde un vecums. Un kā jau teicu te meitenes lielākoties piepušķo visu un bieži vien nerunā patiesību, jo šeit jau visi var būt gudri. ja pats neesi pilnībā "tīrs" tad nav ko runāt.
un galu galā, tāpat nekad nenoskaidrosi, vai šī te autore vai kāda cita runā taisnību no savs dzīves vai nē.
10.02.2013 17:10 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
nu ja negribas prezi un tabletes tad pārtrauktais + spermicīdi protams savs risks pastāv.
10.02.2013 19:32 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Protams, ka aizej pie ginekologa. Un tām, kas saka, ka mamma vietā nekur nelaistu - mūsdienās jaunieši attīstās ātrāk, man pašai pirmais sekss bija 15 gados un viss ir kārtībā, galvenais, lai mīlošs cilvēks blakus un tiek lietota kontracepcija.
10.02.2013 19:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits