Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prezentācija.

 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Sveikas!
Tātad, man ir jāuztaisa prezentācija par pilnīgi JEB KO. Aptuveni 25 slaidiem jābūt.

Kādas jūsuprāt ir tiešām ļoti interesantas un neparastas lietas pasaulē? :)
Tiešām par jebko, gribās arī uzzināt pašai kaut ko jaunu un pie reizes uztaisīt prezentāciju :)
p.s. kā raksta jebko? :D
07.02.2013 18:48 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
nu jā,pēc pieredzes zinu,ja pasaka,ka var taisīt par jebko,tad visgrūtāk izdomāt....:D
nu es nez,taisi par,kādu vietu,kur vnm esi gribējusi aizbraukt..vai par kādām grāmatām...vai filmu/aktieriem...vai es nez par tetovējumiem...nu tās ir lietas,kas pirmās nāk prātā un par ko es esmu taisījusi prezentācijas...:D
07.02.2013 18:52 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Sveika!
*Es pēdējā laikā aizmiegu skatoties kā zvejnieki zvejo tunčus (National Geographic) tā ir interesanta tēma.. par licenzēm, kvotām, ierobežojumiem, izdevumiem, ienākumiem utt.
*Medības, malu medniecība, prezentācija par kāda izmirstoša dzīvnieka sugu
*Tagad tik ļoti aktuālā eko kosmētika, eko pārtika utt.
*Var rakstīt par kādu kultūru, piemēram, Āfrikā vai citās valstīs.. cilvēku dzīves veidu, izplatītākajām darba vietām, paražām :)
Tas uz ātro ienāca prātā :)
07.02.2013 18:56 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
izplatītākajām darba vietām

ar šo es domāju, ka ir valstis, kur vietējie iedzīvotāji sāk savu rosību uz vakara pusi, kad dienas lielais karstums ir pārgājis un tūristi sāk nākt uz bāriem, atpūtas vietām utt. un tad viņi sāk strādāt.. :)
07.02.2013 18:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits