Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atgūšanās!

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
3 mēnešus pēc kārtas man bija liela slodze, liela skriešana.Katra diena pagāja kā vāverei ritenī.
Tagad ir drusku mierīgāks laiks un var vairāk atpūsties,izgulēties,ko arī daru.
Kā jūs sevi "atdzīvinājāt", uzfrišinājāt pēc lielākas pārslodzes? Lai arī tagad guļu vairāk (stundu ziņā),bieži vien mana galva ir kā spainis,kas man nemaz nepatīk un līdz ar to izmaina arī garastāvokli.Pieceļoties nemaz tik moža nejūtos,kā jutos,ka agri cēlos.Varbūt vaina tajā,ka tomēr nevar tik ilgi gulēt???
06.02.2013 18:22 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Tas tāpēc, ak guli par daudz. Miegs ir vajadzīgs, bet kas par daudz, tas par skādi. Dodies pastaigās, ieelpo svaigu gaisu, lutini sevi gan fiziski, gan garīgi - aizej pie friziera, manikīra, uz kādu procedūru, dari to, kas vislabāk patīk - grāmatas, filmas, izbraukumi uz skaistam vietām, sports... Jo aizraujošākas un patīkamākas lietas darīsi, jo ātrāk prāts atpūtīsies no saspringuma :)
06.02.2013 18:26 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Vairāk pa 8 vai 9 stundām gulēt nevajadzētu.
Sakop sevi; aizej izklaidēt; aizej uz kādu filmu, izrādi, izstādi; aizbrauc nelielā ceļojumā; palasi labu grāmatu un tā varētu turpināt. Dari visu to, ko nedarīji kamēr biji aizņemta un gan jau paliks vieglāk.
06.02.2013 18:27 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Cenšos vismaz katru dienu iziet pastaigā,bet kad staigāju ar tādu smagu galvu,tā vien gribas ātrāk atkal doties uz māju un viss.Ēdu visādus vitamīnus,dzeru šķidrumu.Bet man jau arī saka,ka es iespējams pa ilgu guļu!Pat citreiz mājās grūti nosēdēt un kaut ko padarīt,sakoncentrēties tādā stāvoklī.
Kad bija skrejošais periods,gulēju līdz 5 h un bija ok,ja neskaita to,ka no rīta nāca miegs un ātri gāju gulēt (citreiz gan tas nesanāca!).
06.02.2013 18:31 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Arī es esmu kur dzirdējusi,ka nevar pārāk ilgi gulēt,jo tad tiešām cilvēks vairs nejūtas labi,bet drīzāk gan jūtams pretējs efekts.
Agrāk arī gribējās nez cik stundas pagulēt un dusmojos,ka mani ceļ augšā,jo redz,man vajag 8h pagulēt,bet vīram tikai 3-5.Taču tad pieradu pie vīra celšanās ritma un tiešām jutos ļoti labi.
Iesaku pamazām sākt ātrāk un ātrāk celties augšā un dienu no dienas jutīsies labāk :)
06.02.2013 18:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!