Dabīgs

 
Reitings 70
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Kāda ir jūsu attieksme pret dabīgo kosmētiku?
Kādus zīmolus esat iecienījušas? :)
05.02.2013 16:48 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Tikai pozitīvi. Jā, kosmetika ar ķimikālijām droši vien ir efektīgāka, bet man personīgi ir ļoti jūtīga āda, tāpēc neriskēju ķīmiju sev pārāk virsū gāzt. Lietoju pēc iespējas dabiskāku kosmētiku, cik nu varu atļauties. Piemēram, sejas krēma vietā izmantoju tīro coca butter, ķermenim 99% aloe vera losjonu (man ādai aloe patīk), matiem arī to pašu giovanne (šampūns gan šobrīd garnier, bet ceru drīz mainīt). Vakardien vēl paūtīju no Iherb 100% coconut oil butter, rožūdeni (rožu ēteris + magnetizēts ūdens), ko lietoū tonika vietā, un vēl šo to fragrance, parabene un sulfate free. Zinu, ka daudzi no šiem nav 100% dabīgi, bet tomēr cenšos ķīmijas daudzumu mazināt. Šodien tieši pirku sejas tīrāmo pieniņu un toniku, un, lai arī nauda īsti nav un ķīmijas pārpilnā ksomētika krietni lētākā, es nespēju tādu nopirkt, tāpēc nopirku vien savu lielāko šī gada atklājumu - MADARA tīrāmo pieniņu un toniku. Milzīgs atklājums, jo nedzīvoju Latvijā un bija patīkami Dānijas vietējās ''drogās'' ieraudzīt MADARAS stendu :) Vienīgi notizlojos paņēmu testeri, bet nekas, rītdien apmainīšu :D
06.02.2013 00:00 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.02.2013
Vesta - kosmētika ar ķimikālijām droši vien ir efektīvāka? Šis nu ir mīts no kura vajadzētu atbrīvoties uz visiem laikiem. Jāsaprot viena svarīga lieta - mūsu ķermenis spēj sev par labu izmantot tikai tādas vielas, ko viņš atpazīst - tātad dabīgas! Savukārt ķīmiskas vielas ķermenis uztver kā kaut ko svešu no kā vnk jātiek vaļā. Tādēļ es uzskatu, ka jebkura, kaut pati lētākā eko kosmētika ir daudz labāka un efektīvāka par dārgu ne-eko.
Un vēl viena lieta - mācēt atšķirt, kura tiešām ir eko kosmētika, nevis tikai vārds "eko" nosaukumā - vienmēr meklējiet uz iepakojuma ekosertifikātus - tā patiešām nevar nošaut garām.

Pati uz eko kosmētiku un mazgāšanas līdzekļiem pārgāju nedaudz vairāk kā pirms gada un nemaz nedomāju kādreiz savu kāju atkal spert Drogās. Vienīgais, grēkoju ar skropstu tušu.

Manu sajūsmu izpelnās tik daudzi eko produkti, ka būtu nepieklājīgi te sākt uzskaitīt visus :D Bet tomēr - manā topā ir Coslys - rožu putiņas sejas attīrīšanai, sejas maska ar liliju ekstraktu un acu kosmētikas noņēmējs, kas ideāli notīra arī ūdensnoturīgo tušu. Tad vēl man ļoti patīk Farfalla supersmaržīgais frangipani sviests.. mm :) Ideāls pēc vannas ar Dr.Hauschka vannas piedevu :)
06.02.2013 10:53 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Līva, kāpēc tad ķīmija palīdz, ja ķermenis tik izmisīgi mēģina atbrīvoties? Nav jau tā, ka aizstāvu, bet, manuprāt, tieši tavam argumentam nav seguma.
06.02.2013 10:58 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.02.2013
Par kādu ķīmiju šobrīt Tu runā, paris? Par ķīmiju kas ir kosmētikā? Protams, ar ķīmisko kosmētiku arī efekts tiek panākts bet jautājums - uz kā rēķina un kādā veidā tas notiek? Un kas ir tas kas paliek acīm neredzams?

Nesaku, ka izmisīgi mēģina atbrīvoties, bet ķīmiskas vielas tiek uztvertas kā svešķermeņi, un tāpēc manuprāt jebkura ķīmija ir nepareiza iejaukšanās organismā - pat ja liekas, ka ir efekts!
06.02.2013 11:07 |
 
Reitings 70
Reģ: 29.01.2009
_paris, ķīmija palīdz tikai īslaicīgi, un tur nav nekādas pievienotās vērtības. Ķīmija padara atkarīgu, un rezultātā tev tikai šķiet, ka tā palīdz, jo tu vienkārši nevari bez tās iztikt, un kad pārstāj lietot āda atbild ar protestu, tāpēc ir tā sajūta, ka ķīmija dara labu! Tas ir pietiekoši labs arguments?
06.02.2013 11:10 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Meitenes, nav spēka diskutēt - piekrītu tikai daļēji ;) Un nē, man nav sajūta, ka nevaru iztikt vai kaut kāda atkarība.
06.02.2013 11:29 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neiespringstu uz visiem "eko", "bio", utt. ne uzturā, ne kosmētikā. Lietoju vnk produktus, kas patīk un der man.
06.02.2013 11:33 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.02.2013
Protams, tā jau nav tāda atkarība kā ar alkoholu vai smēķēšanu :D Man personīgi nebija pilnīgi nekādu problēmu pāriet uz dabīgo kosmētiku - mana āda un mati tikai un vienīgi priecājās :)
06.02.2013 11:33 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Varu pateikt tikai to, ka man svarīgs ir rezultāts, ja sasniegts ar dabu, ļoti labi, bet ja man jāstaigā ar sausiem, blaugznainiem matiem tikai tāpēc, ka eko, paldies, nē.
06.02.2013 11:45 |
 
Reitings 4
Reģ: 06.02.2013
Ja ieguvi sausus un blaugznainus matus no vienas eko mēģināšanas reizes, nevajag visu eko produkciju norakstīt kā nederīgu - arī starp ķīmiskajiem produktiem viegli būtu atrast šampūnu, no kura Tev piemetas blaugznas :) Bet katram jau savs! :)
06.02.2013 11:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 23.08.2012
Ļoti patīk dabīgā kosmētika! Esmu atradusi ideālu variantu sev Latvijas firmas ELIĒR organiskos produktus.Esmu ļoti apmierināta piedāvātais produktu klāsts ir diezgan plašs pie tam parādās aizvien jauni un jauni produkti!
Lietoju visus viņu piedāvātos produktus un vairs nespēju iedomāties,kā būtu ja man tagad uz ādas būtu jāsmērē krēms, ar parabēniem un vēl visādām mistiskām vielām! :)
07.02.2013 15:52 |
 
Reitings 19
Reģ: 29.01.2009
sveiki, meitenes!
Es domāju pāriet uz dabīgo kosmētiku, sākot jau ar sejas krēmu, jo tagad tā ideja par likšanu uz sejas visas tās neskaitāmās vielas, kas ir sastāvā parastos krēmos nav tīkama.
Pirmo apskatījos Latvijā populāro Madaras kosmētiku, atradu mitrinošu krēmu, taču sastāvā tāpat rādās sekojošas vielas:
Aqua Alcohol Helianthus Annuus (Oil) Rosa Damascena Dicaprylyl Carbonate Glycerin Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate Simmondsia Chinensis Plantago Major Persea Gratissima Theobroma Cacao Cetearyl Alcohol Avena Sativa Rosa Canina Hippophae Rhamnoides Algae Lecitin Titanium Dioxide (CI 77891) Stearic Acid Mica (CI 77019) Betain(-e) Tocopherol Ascorbyl Palmitate Xantan Gum Sodium Hyaluronate Aroma Citral Limonene Linalool Sodium phytate Palmitic Acid.

Man bija ideja, ka dabīgai kosmētikai nebūs iekšā nekas ar nosaukumu Alcohol vai kur nu vēl Acid. Vai arī tas ir tikai mīts,ka dabīgā kosmētika ir no pilnīgi naturāliem komponentiem?
14.02.2013 14:26 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
sofy nevieeeeeeeeeeens krēms nevar iztikt bez konservanta..savādāk viņš glabātos 2 dienas. Tik to konservantu "dabiskums" katram brendam ir savs.
14.02.2013 14:32 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Kāda ir mēģinājusi šo latviešu veikumu?
14.02.2013 14:43 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.07.2010
Meitenes, ja vēlaties izmēģināt mūsu pašu Latvijas kompānijas Elier dūņu produktus, ir ļoti laba iespēja pasūtīt tos ar 14% atlaidi un bezmaksas piegādi.

Elier produkti satur bioloģiski aktīvās vielas, kas ir identiskas cilvēka ādas šūnai. Tām ir spēja iekļūt visdziļākajos organisma audos un kompleksi iedarboties uz ādas darbības funkcijām . Aizsargā no vides nelabvēlīgās ietekmes, cīnās pret priekšlaicīgu ādas novecošanu, nostiprina ādu, padara to tvirtu.
Visi elementi, ko satur dūņas, ir atrodami arī ādas šūnās. Ādas šūnas viegli atpazīst un pilnībā uzticas šim produktam.

Produktos ir – fermenti, enzīmi, aminoskābes, vitamīni, mikroelementi, kas, iedarbojoties uz dziļākajiem audu slāņiem, nostiprina organisma imūnsistēmu, veicina organisma dabīgo procesu pareizu norisi, izvada toksīnus un darbojas kā spēcīgs antioksidants.


Rakstiet šeit savus epastus, nosūtīšu atlaides kodu un mājas lapas afdresi.
20.03.2013 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Nelietoju paaraak daudz dabiigo kosmeetiku, prieksroku dodu Clarins un Clinique produkcijai, bet ja izveelos kaut ko no dabiigaas kosmeetikas, tad taa noteikti ir Madaras produkcija. Prieks, ka latviesiem ir tik speeciigs un kvalitatiivs ziimols.
20.03.2013 10:09 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Es morāli briestu , lai pārietu uz eko kosmētiku, it sevišķi matiem. Pagaidām esmu mēģinājusi to dr hausku vai kā tur , kosmetikas nonemejus, rokas kremus - tikai tad jaiet skatities uz vannas istabu firmas norakstīt ... kāds arī bija diskusijas mērķis... ā un matiem no sally esmu pasūtijusi olīveļļas šampūnu, balzāmu , burku ar matu majonēzi. Madaras kosmētika ļoti nepatīk, stāv kā stāvējusi. Iesaku www.yvesrocher.co.uk franču eko kosmētika - paralēli cita veida.
20.03.2013 10:20 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
"Naked" matiem
20.03.2013 10:25 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Essential care ORGANIC/BIO coconut creamy cleanser + day crem - man patika un āda palika ļoti " mīksta " :) Alison Claire REMARKABLE bio natural beauty mango body butter - ne smarža ne īsti efekts patīkams. Sausināja ādu un no smaržas slikti metās . Nezinu cik nu super eko , bet vēl WELEDA citrus hydrating Body Lotion + Skin Food - smuki smaržo un efekts - " viss normāli " tas ir tas ko redzu pirmo savā " noliktavā" tām , kas UK iesaku www.amarya.co.uk lieliska iespēja iepazīties ar eko produktiem
20.03.2013 10:34 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Ak un tajā yvesrocher.co produkti netiek testēti uz dzīvniekiem un tiek gatavoti no augiem. Cenas ir superīgas
20.03.2013 10:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits