Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūtos briesmīgi

 
Sveikas!
Esmu kopā ar puisi jau vairāk kā 4 gadus. Protams, pirmās nopietnās attiecības un viss no tā izrietošais.. Mūsu attiecībām nav ne vainas, kaut kādi sadzīviski strīdi, bet ne reizi nav bijis nekas ārkārtējs.
Dažādi apstākļi ir sakrituši tā, ka nevaram dzīvot vēl kopā.
Tomēr problēma nav tajā. Problēma ir tāda, ka man ir iepaticies kāds puisis, kurš ir labs mana drauga paziņa. Protams, esam pazīstami, tomēr nav pārliecības, ka arī viņam patīku es.

Manī raisās pārdomas par to, ko darīt un, vai nav tā, ka, ja es tik bieži domāju par to puisi, vai tā jau nav kaut kāda pazīme. Esmu apjukusi, nezinu, kā rīkoties.
Ir sajūta, ka ar draugu tā vairs nav mīlestība, bet gan drīzāk pieradums. Tomēr, domājot par iespēju šķirties, sirds sažņaudzas.

Jūtos tik nelaimīga.. Jo nezinu, kā rīkoties.. Pamest savu puisi tāpēc vien, ka ir domas par citu, bet nezinu, cik liela iespēja to "citu" "dabūt"?

Varbūt kādai ir bijis līdzīgi un varam parunāties caur vēstulēm.. Dikti gribas kādai izkratīt sirdi, jo neviena no draudzenēm nav tāda, kas saprastu un spētu palīdzēt, jo ir 2 veidi - 1.teiks, lai pametu un baudu dzīvi, 2. - pārāk labi pazīst manu puisi un ieteiks atgriezties realitātē un dzīvot kā līdz šim.

Paldies.
03.02.2013 22:01 |
 
paceļu :(
03.02.2013 22:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.07.2012
saprotu Tevi,bet drīz ganjau Tev sniegs daudz negatīvus komentārus,lai pamet puisi.neņem galvā. patiešām saprotu,kā tas ir. un zinu cik tas ir grūti. var būt tas patiešām ir pieradums,bet ,ja ar puisi ir slikti,kam citu.? bet ja tas puisis ir paziņa tavam puisim,domā vispār var kaut kas sanākt,ja līdz šim pret Tevi nav izrādijis interesi.? ganjau ar laiku pati sapratīsi,kurš jāizvēlas,šeit šaubos,ka var kāda palīdzēt. (es to,diemžēl sapratu par vēlu un ievietoju sarunu)
03.02.2013 22:08 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man tā ir bijis, garās sarunās par šo tēmu iegrimt laikam negribu, bet nu pieredze rāda tā - ja iepatīkas kāds cits, tad ar jau esošo tā kā tā nekas nesanāks, un ar otru - arī diez vai (īpaši, ja labs paziņa!) Nu tā kā tajā teicienā - ja nevari izvēlēties starp diviem, tad īstais no šiem tev nav neviens. :)
03.02.2013 22:12 |
 
Spotlight, tieši par to es domāju - laikam jau neviens nav tas īstais. :(
03.02.2013 22:13 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Zaķuk, uzrakstīju.;
03.02.2013 22:13 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Nu tā kā tajā teicienā - ja nevari izvēlēties starp diviem, tad īstais no šiem tev nav neviens.


es atkal esmu dzirdējusi savādaku variantu : ja nevari izvēlēties starp diviem, tad jāizvēlas otrs. jo ja mīlēto pirmo, tad otrs neuzrastos ;)
03.02.2013 22:14 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Piekrītu.

Esmu savā dzīvē sastapusi cilvēku, kurš man palīdzēja saprast, ka jāšķiras no toreizējā drauga - ar to jauno nekas neizdevās, tas bija tāds īstermiņa jauki pavadīts laiks, taču tā arī to uztvēru - kā atgādinājumu, kā varētu būt un ka ir labāk, kā bija tobrīd.
03.02.2013 22:17 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu tas, ka ar pirmo viss cauri būs tagad vai pēc kāda laika - skaidrs kā diena! :D
03.02.2013 22:17 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Ta ir, ja patik kads cits, tad par esoso var aizmirst.. tas ir pieradums, jo ja ir milestiiba, tad nevienu citu neredz...
03.02.2013 22:19 |
 
Skarbi, ka ļoti labi apzinos, ka jums visām ir taisnība.
03.02.2013 22:20 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.07.2012
nav gan,ka citu nevienu neredz. varbūt tas ir attiecību sākumums. un vēlāk agru vai vēlu attiecībās jebkuru māc šaubas. un ja ir krāpšana,ir arī šaubas. un jūs zināt kādas attiecības kuras ir ilgus gadus un nav bijušas krāpšanas.? sorr. bet tā nenotiek. tās ir lielākajā daļā no attiecībām.
03.02.2013 22:23 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
MyNameIs-S
Vidusskolas vecumā varbūt. Pēc tam dzīve mainās.
03.02.2013 22:33 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
nav gan,ka citu nevienu neredz. varbūt tas ir attiecību sākumums. un vēlāk agru vai vēlu attiecībās jebkuru māc šaubas. un ja ir krāpšana,ir arī šaubas. un jūs zināt kādas attiecības kuras ir ilgus gadus un nav bijušas krāpšanas.? sorr. bet tā nenotiek. tās ir lielākajā daļā no attiecībām.


Atļaušos nepiekrist. Nav jēgas vispārināt, zinu daudzas attiecības, kurās krāpšanu nav. Šaubas un krāpšana tomēr ir divas dažādas lietas.
03.02.2013 22:38 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.07.2012
domā visuskolu beidz un cilvēks pēkšņi mainās.? nu nav tā. var būt ar laiku,bet nejau uzreiz tiek līdzi jaunajai dzīvei un mainās. bet tāpat tiek pieļautas tās pašas kļūdas,kurš vēl nav paspējis pieļaut vidusskolā vai sākumskolā.
03.02.2013 22:41 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.07.2012
bet šoreiz runāju tieši par krāpšanu,nevis par šaubām. :)
03.02.2013 22:42 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Nu, bet tik un tā - nezinu, kādā vidē tu dzīvo, bet man apkārt cilvēki lielākoties nekrāpj. Katrā ziņā ne tik bieži sastopu krāpjošus cilvēkus, lai neticētu, ka nav iespējamas attiecības bez krāpšanas. IR!
Tomēr sitas cauri tavs pieredzes trūkums.
03.02.2013 22:49 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Man liekas tā... Tas, ka tu esi ar kādu kopā, nenozīmē, ka tu neredzi citus. Tu joprojām esi dzīvs cilvēks, joprojām novērtē simpātisko mašīnas meistaru, tev joprojām patīk, ja bijušais apjautājas, kā iet un ir forši paflirtēt ar kolēģi. BET. Svarīgi ir tas, cik tālu tu pati ļauj šim visam aiziet. Svarīga ir tava izvēle - vai tu izvēlies ļauties kārdinājumam vai tomēr spēj novērtēt savas attiecības augstāk. Svarīgi ir tas, ko tu uzskati par galveno - apmierināt savu ziņkāri un uzsist dzirksteli savā dzīve vai tomēr svarīgāk ir nesāpināt cilvēku, ar kuru dzīvo/esi kopā? Un pareizās atbildes jau nav - dažos gadījumos pareizi ir palikt ar esošo partneri, citos - mesties piedzīvojumos. Bet to vari pateikt tikai katra pati atkarībā no tā, kā jūtas sirds. Un paļauties uz draudzeņu/sabiedrības/it kā pareizo viedokli ir labs veids kā noņemt atbildību no sevis.
Tas tā teorētiski. Es esmu attiecībās gandrīz 7 gadus un, protams, ir bijis tā, ka man pa šo laiku iepatīkas arī citi vīrieši. Krāpusi neesmu, bet emociju ziņā ir bijis traki - arī tā, ka matus jāplēš un lūpā jākož. Šobrīd krīzes ir pāri un esmu laimīga, ka esmu apprecējusies tieši ar šo vīrieti. Krīzes nāk un iet, bet līdz šim nav bijis nekas tāds, kā dēļ tiešām būtu bijis vērts upurēt šīs attiecības.
03.02.2013 22:50 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
MyNameIs-S, es saprotu, ka nespēj noticēt attiecībām bez krāpšanas un ka Tev liekas, ka cilvēki nemainās. Bet mainās, viss Tev vēl priekšā, viss Tev mainīsies. Es vidusskolā biju diezgan liela dumpiniece un arī neticēju, ka ir iespējams nekrāpt, neticēju īsti mīlestībai. Bet es pieaugu, apmēram otrajā studiju gadā, kurā mainīju arī studijas, jo sāku saprast, ko vēlos no sevis un dzīves. Esmu bijusi attiecībās ļoti ilgās, kur nebija krāpšanas, kur bija pilnīgi beznosacījumu mīlestība. Tās lietas ar laiku izmainās, Tu vēl pieaugsi. Tagad es saprotu, ka Tu mani neņem vērā, Tu pati to sapratīsi pēc pāris gadiem tikai, nāks Tev vēl pieredze.
03.02.2013 23:03 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
man bij tada pati situacija, ari pirmas attiecibas, esam kopa 5to gadu un iepatikas puisa draugs, retu reizi izravos no majas un satiku vinju klubinja, sedejam pus vakaru runajam un turpmak par vinju vien domaju :D taka tada maza meitene :D jutos divaini gulot blakus savam puisim bet domajot par citu! bet zini, man tas pargaja tagat mierigi vins nak ciemos, man nekadu emociju, esmu prieciga ka noturejos tam preti un neizdariju mulkibu, ko pec tam naktos nozelot! isteniba tagat pat vairak esmu sapratusi to, ka man tas nav vajadzigs un ka loti milu savu puisi :)
ja un man skiet, kas tas ir normali ja attiecibu laika iekrit acis ari kads cits, jo mes jau lai gan attiecibas bet tapat esam sievietes un varam paflirtet, bet tas jau nenozime ka uzreiz jakrapj vai jakrit ap kaklu citam, tas vnk cel pasnovertejumu, ka vel spej piesistit kada uzmanibu :)
03.02.2013 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Vienalga, ko izvēlies darīt, cieni savu draugu! Ja gribi dēku ar viņa draugu, pasaki, ka šķiries. Neizbojā vīrieti savu vēlmju dēļ, ja nemīli, tad neturi ķēdē.
03.02.2013 23:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits