esmu nesaprašanā :(

 
Reitings 11
Reģ: 02.02.2013
sveikas, meitenes!
kautkā gadījās, ka mani iepazīstināja ar kādu puisi, kurš man jau no sākta gala iepatikās. Vecāks par mani (viņam 31 gads), izglītība, savas mājas, uzņēmums. Viss vnk ideāli.
Sākām randiņot, mani viņs baigi lutināja, rūpējās, biju 7. debesīs. Arī sex bija superīgs.
Esam tikušie jau gandrīz pusgadu, sākām runāt par to, ka es varētu pārcelties pie viņa. Vakar taisni par to runājām, bet viņš vienā brīdī paziņoja, ka man esot jāapsola, lai es neokšķerētu viņas lietās, telefonos, kompī, jo es nebūšot laimīga par to, ko tur atradīšot. Apstulbu, prasīju, vai viņš mani krāpis, uz ko viņš atbildēja, ka viņš mani mīlot, pārējam neesot nozīmes lai tikai es neizspiegojot viņu un netaisot histēriju, ja viņu redzot kopā ar citu. :(
Pēc šitā jūtos kā izsista no sliedēm! Nesaprotu, kā man uzvesties, ko teikt. Viņš daudzas reizes teicis, ka mīlot mani, gribot nopietnas attiecības, tagad uzzinu, ka viņam vajadzīga arī brīvība. :( Galvenais, ka viņš tiešām rūpējas par mani, ir īsts džentlmenis un galīgi nav babņika tips. Iepazīstinājis mani ar saviem senčiem.
Kā man darīt, meitenes?
02.02.2013 16:43 |
 
Reitings 131
Reģ: 26.04.2010
laila2, Tavs ieteikums atgādina kaut ko no tiem The Bachelor šoviem!
03.02.2013 00:09 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
:-D Nu, bet ko lai citu iesaka, lai te atkal nebūtu traģēdija no sērijas: kā pārdzīvot šķiršanos. :-D
03.02.2013 00:10 |
 
Reitings 131
Reģ: 26.04.2010
Būt vienai no harēma nav nekāda medus maize!
03.02.2013 00:15 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Piekrītu laila2 vari mēģināt, būsi īstā vai nē. Gudra sieviete māk vīrieti " vadīt" tā , ka pats nemana, varbūt Tev izdodas - tām tak dzīvokļa atslēgu nav , tad nu izdari secinājumus
03.02.2013 00:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ui, kaadus makaronus te karina!
pirmkaart, ja buutu tikai draudzenes, nekas vairaak - jau sen buutu sapaziistinaatas savaa starpaa un vinjsh buutu par vinjaam jau sen pastaastiijis. sheit liekaas, ka taas draudzenes nav informeetas par tavu eksistenci.
otrkaart, ja kaads pasaka ar iipashu uzsvaru neiet klaat datoram, diez vai kaads cilveeks buutu speejiigs notureeties, neieluurot tajaa.
treshkaart, vinjsh atklaati pateica, ka gulees un tiksies ar citaam un ka tev nedriikstees buut nekaadu iebildumu. uz to var buut tikai 2 reakcijas - pati izmanto briivo attieciibu statusu un paraleeli tiecies ar citiem vai arii ej prom.
03.02.2013 01:12 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
un vecis beigu beigās paliks bez nevienas čikses ,ja šitādus pigorus taisīs. tāds riebeklis.
03.02.2013 06:22 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Piekrītu kristai. Ja būtu tikai draudzenes, sen jau zinātu par viņām, bet, ja to slēpj...
03.02.2013 08:34 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Es nelasīju visus komentārus, bet man liekas tā - priecājies, ka esi iepriekš brīdināta, jo tagad tu esi tā, kas var izvēlēties. Ja vari pieņemt šādus noteikumus, pieņem un ej dzīvo ar viņu. Ja nevari, tad gan nāksies šķirties, jo vīrietis ir godīgi pateicis, kāds viņš ir un ar ko jārēķinās.
03.02.2013 09:31 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Man ir pāris vīrieši draugi, viens precējies, otram ir draudzene, nav bijis nevienam no mums prātā, kas cits..8u gadu garumā esam Tikal draugi un tādi arï paliksim. Šajā gadījumā vīrietis pret Tevi Bija godīgs un pateica, Jo mīl Tevi. Nevajag vienmēr visur saskatīt krāpšanu utt.
03.02.2013 09:46 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Nez, mani darītu uzmanīgu tas, ka tik strikti neļauj aiztikt datoru, tad jau, iespējams, grib slēpt kaut kādas sarakstes utt. varbūt, ka maldos.. bet zinot savu raksturu, nespētu samierināties, ka manam vīrietim ir apšaubāmas attiecības ar citām sievietēm.
03.02.2013 09:47 |
 
Reitings 273
Reģ: 11.04.2009
šitais man atgādina kaut ko no greja 50 nokrasam :D ari Kristians dievojas, ka mīl Anu, bet tikās ar Elinu, un Ana mira nost aiz mokām no nezināšanas ko viņi tur dara kopā.
03.02.2013 10:14 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Viens jāklis teica, ka sieviete un vīrītis nevar būt tikai draugi. Agri vai vēlu viņš gribēšot viņu izdrāzt. Žēl, ka nezināju to daudz ātrāk.
Un es gan neticētu, ka viņi tikai iet kopā ēst vai dejot. Jo ja tā būtu, tad viņš jau pašā sākumā tevi par to būtu informēji. Vai sarunās pieminējis kādu no viņām. Un viena ir precēta... Precētajai viņš ir kā mīļākais. Laikam labs sekss, ja jau negrib to pārtraukt. Pa retam bieži un ērti, dažādība. Varu saderēt, ka viņas par tavu eksistenci nav informēta. Ja arī ir tad, tai precētai tu šķērslis nebūsi, lai nodrāztos ar tavu puisi.
Es tavā vietā pārvāktos pie viņa un ne tikai datorā ielīstu, bet visu māju pārraktu. Visas fleškas un atmimiņu kartes. Starp citu no atmiņu kartēm izdzēstos failus var atjaunot. Pēc dzīvošanas ar šo puisi kļūsi par labu izmeklētĀju un varēsi strādāt policijā :-D
un kad tu tur sāksi dzīvot, viņam pēkšņi būs darbā jāstrādā ilgāk vai jābrauc komandējumos biežāk.
03.02.2013 11:06 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es tieši par to, ko krista rakstīja - ja vīrietim vai sievietei ir draugi, tad viņi tomēr kaut kur figurē - sarunās, tikšanās. Es savam arī tā normāli pateicu, ka man ir draugs jau attiecību sākumā, lai nebūtu pārpratumu. Bet te pēkšņi divas mistiskas sievietes, un pasniedz to tādā formātā, it kā baigi slēptu un tu to nedrīkstētu zināt.. Un neviens nav teicis, ka ir tikai divas vien, gan jau datorā ir mapīte ar visādām bildītēm.
03.02.2013 11:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits