Dāvana 7777777!:D

 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Zinu meitenes, jūs visas šajā manā forumā,esat sanākušas dēļ manis,mēģinat mani provocēt,piesaistīt,stāstot,cik labas esat,ko mākat,cik labas gultā esat untmldz..bet būsim reāli jūs taču saprotat,jūs esat tik daudz un es kā dāvana tikai 1ns.Tapēc esmu gatavs kādai tikt,vienīgi ,ja jūs rīkojiet konkursu par mani!

1-Garšīgāko keksiņu cepšanas konkurss
2-50km šķēršļu joslas skrējiens,caur ūdeni/uguni/dubļiem/pār kokiem
3-Iznāciens peldkostīmos
4-Tests uz cooking/cleaning/washing
5-Procentuālā lapsas sindroma noteikšana katrā no jums
6-Tests uz mīļumu un seksuālo aktivitāti
7-Pucēšanās/krāsošanās,lai izietu no mājas ātruma tests/jāspēj iekļauties -5h laikā!
8-Tests uz upura lomas ieņemšanu,cik bieži žēlojaties
9-Panikas tests-ko darat,kad pašai jāpieņem lēmums
10-Tests par apsēstību ar sevi
11-Tests par jūsu labākajām īpašībām/talantiem
12-Matu konkurss/var teikt visas no jums jau izgājušas-bij šeit forumā tāda diskusija/
13-Tests cik procentuāli TV iezombētas esat-brendi,nosaukumi svarīgi.
14-Materiālās atkarības tests,kādas summas jums galvā griežas

Potenciālajās kandidātēs augstu vērtēšu,atklātību.Savus CV vai pieteikšanās konkursam,varat zemāk atstāt šajā diskusijā.Lai uzvar taisnība,un tieku stiprākajai,gudrākajai prasmīgākai un skaistākajai no jums!:D
02.02.2013 11:56 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā jēga, ka jēgas nav. Es Tevi mīlu no visas sirds, Cumshot. Kā sevi pašu:)! Tu esi brīnišķīgs! Un tā ir vienīgā jēga un tas ir vienīgais, ko es zinu. Ka es viņu mīlu:)!
02.02.2013 20:36 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Cumshot, ;)

Vairāk par diskusiju es sasmējos par šo Kubietes izteikumu:
Man atkal vienīgajai liekas ka te nav NEVIENA vīreiša, puiša.Meitenes tēlo ka tipa ir puiši.To tak var ļoti pamanit pec domašanas stila. Man draugi 99% ir puiši.

Sūdīga tev intuīcija. Esmu satikusi divus vīriešu dzimuma pārstāvjus no šī foruma ;)
02.02.2013 21:01 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.11.2012
precamies
02.02.2013 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits