Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīves ilgums

 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Jautājums sekojošs..
Vai Jums nav nekad ienākusi prātā domu doties pie kāda astrologa, zīlniecies, nu vienalga kur, lai uzzinātu savu dzīves ilgumu?

Lieta tāda, ka es par to aizdomājos..
Pirms kāda laika, pa LNT gāja raidījums "Neizskaidrojamās mistērijas", kur paskaidrojos tos stāstus, viena sieviete stāstīja par to, ka paliecot plaukstu atpakaļ, tas krunciņas, kas tur rodas, esot Saturna gredzeni, kas pastāstot par katra cilvēka dzīves ilgumu..
Nu lūk, un es tagad nez kapēc nevaru nomierināties..

Pirms gada, atvadījos no sava vectētiņa, kas man nozīmēja daudz, tik lielā mērā, kad saprotu, ka nav neviena vairs no "tās vecās paaudzes", kas pastāstītu reālu dzīves pieredzi par to laiku, utt..
Tagad gaidu mazuli, saprotu, ka tas viss manā zemapziņā ir saistīts, tikai nesaprotu kā..
Tās ir manas iedomas, vai arī kas?

Es laikam esmu vienīgā tāda dīvainā, vai ne?
01.02.2013 21:42 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.12.2012
man ir vēlme, bet bailes no tā, ka aiziešu pie kāda šurumburuma, kurš īr viltvārdis un saklausīšos muļķības, ir krietni lielākas.
01.02.2013 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ou nē, tas nu ir pēdējais, ko es gribētu zināt.
01.02.2013 21:47 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Atceros, ka arī redzēju neizskaidrojamās mistērijas raidījumu, kur tāda blonda čirka ar mākslīgām skropstām stāstīja par plaukstu līnijām? Uz to brīdi aizdomājos, bet priekrītu Mades teiktajam, ka var uzrauties uz kāda, kas muļķības var sastāstīt
01.02.2013 21:48 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
nu ja rēķina,ka vidēji mēs dzīvojam kādus 70 gadus,tad padomā cik ātri tā dzīve līdz šim paskrēja,tad paliek bail :D tā vien liekas,ka vairs nav atlicis :D
01.02.2013 21:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
luudzu nestreso lieki mazuliiti ar nevajadziigaam maanjticiibaam. skolas laikaa panjeemaam ar meiteneem no bibiliotekas graamatinju par hiromantiju. peec taas stulbaas graamatinjas 2 draudzeneem sanaaca, ka dziives garums nebuus ilgaaks par 20 gadiem. te tev nu bija - abaam tagad ir pie 30 un ir dziivas, veselas un laimiigas.
01.02.2013 21:51 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
krista es jau tā par to nedomāju.
Laikam vairāk manas domas ir arī kaut kur filosofiskas, kapēc mēs kaut ko darām, ja nezinām, vai tas mums būs vajadzīgs, utt.. (nu tas piemēram par māju celšanām, kredītu ņemšanām,utt)

Ka dzīve vispār kā tāda ir īsa...
Un laikam jau neviens tā īsti nezin, cik tad viņam tai šūpulī ielikts..
Ja nu vienīgi ekstrasensi utt..
01.02.2013 21:54 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Nē, vienīgi cik man zināms puiši ātrāk mirst nekā meičas, tātad jāprec ir jaunāki puiši :D
01.02.2013 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 112
Reģ: 08.04.2012
neesmu vis.
un kāda no tā jēga būtu, es nesaprotu? ir jāizdzīvo katra diena kā pēdējā, tad arī dzīve būs nodzīvota godam un nāve būs tik tāda pārēja nevis pasaules gals...

un diezvai vispār ir ētiski tādu info atklāt. ir lietas, kuras vienkārši nav jāzin!
01.02.2013 21:57 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
jāprec ir jaunāki puiši

ilgāk stāvēs arī :D
01.02.2013 21:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ekstrasensi un paareejie ar "paardabiskajaam" speejaam apveltiitie tikai ieprogrammee cilveeku un taapeec arii izskataas, ka vinjiem ir taisniiba un vinji kaut ko speej paredzeet. piemeeram, ja pasaka, ka cilveekam neiznaaks saglabaat lauliibu, tad vinjsh attieciigi arii riikosies taa, zemapzinjas vadiits, un pats piepaliidzees sagraut to lauliibu. vai arii - ziilniece pamet ideju, ka aarzemees atradiis laimi, tad nu cilveeks kljuust uuberuznjeemiigs uz piedaavaajumiem un izdeviibaam, kas vinju uz aarzemeem arii aizvediis. visticamaak, bez ziilnieces teikuma tas cilveeks nekad nebuutu aizdomaajies un pieljaavis taadu iespeeju.
01.02.2013 21:59 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Mans viedoklis par hiromantiju ir visnotalj... pozitiivs...

Ideja sekojosha- es neticu dievam, vai kaut kam, kas muus kontrolee utt... Tomeer es uzskatu, ka dabaa VISS ir likumsakariigs. Respektiivi- peec ziemas naak pavasaris un no olas izskiljaas naakamaa faaze. Ja ir celjs- tad pa to tiks iets vai braukts, ja ir veetra- tad taa rodas no kaut kaa. Liidziigi kaa datoraa VISI simboli, viss, kas tiek programmeets, savaa dziljaakajaa buutiibaa sastaav no 1 un 0- taa arii pasaulee viss var tikt izteikts ar kodu. Piemeeram DNS. Kods, kas satur neizmeerojami daudz informaacijas. Neizdibinaami vienkaarshajiem cilveecinjiem.

Tomeer fakts ir taads, ka hiromantija kaa zinaatne ir senaaka par jebkaadu religjiju un citiem bullshitiem. Taa ir pierakstiita, paarbaudiita un arii pamatota nevis simtu gadu laikaa, bet tuukstoshu gadu laikaa skatoties visaadu cilveeku rokaas.
Es pats esmu izvirziijis sev taadu domu, ka roku liinijas ir kaa muusu dziives kods. Respektiivi tie 1niecinji un nulliites. Tos pareizi izlasot, mees varam APMEERAM prognozeet, kaa mees dziivosim. Tomeer liktenis ir muusu pashu rokaas. Roku liinijas mainaas dziives laikaa- pie tam- diezgan pamatiigi. Tomeer lielaakoties mees savaas dziivees neizdaram neko TIK kardinaalu, lai rokaas ierakstiitajaam liinijaam nevareetu ticeet. Izveele ir muusu pashu rokaas. Juus varat tuuliit pat, shii raksta iespaidaa piecelties un aizbraukt uz Argentiinu, tur appreceeties un nekad neatgriezties. Un Juusu liinijas uzreiz saaks mainiities. Bet reaali- nu Juus to nedariisiet.. Juus visdriizaak dariisiet taa, kaa Jums liinijaas ierakstiits, jo taa ir vislielaakaa varbuutiiba...

Tas taa- iisumaa..
01.02.2013 22:01 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Neiespirngstu uz tādām lietām, jo tāpat to pa lielam nevar ietekmēt. Jādzīvo nost, kā sak' :)
01.02.2013 22:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Excite - es esmu kardinaali mainiijusi savu dziivi, kontinentu un dziives uztveri 2x. domaa, man notika kaut kaada mutaacija plaukstaa? :D intereses peec nupat panjeemu veco albuumu, kuraa ir nofotograafeeta mana plauksta ar bizbizmaariiti pirms visaam taam paarmainjaam un saliidzinaaju ar to, kaa izskataas plauksta tagad. NEKAS nav mainiijies.
eh, cik ljoti cilveecinjiem gribeetos domaat, ka par vinju neveiksmeem ir atbildiigs kaut kas augstaaks par vinjiem un ka tas kaadu dienu pieskirs arii laimiiti beedu vietaa. a vot nee - katrs pats savas laimes kaleejs.
01.02.2013 22:08 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Excite
Tomeer fakts ir taads, ka hiromantija kaa zinaatne...

Kā zinātne???
Es gar zemi... varbūt sākumā ir jāuzzin, ir hiromantija zinātne vai nav?

Tā nekad nebija un nav atzīta par zinātni. Hiromantija ir viena no senākām zīlēšanas metodēm. Tā ir pseidozinātne līdzās ezotērikai, parapsiholoģijai, astroloģijai un citām okultiskām mācībām.

Izglītība, izglītība...
01.02.2013 22:21 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man arī tas būtu pēdējais, ko gribētu zināt. ne dienas vairs taču nebūtu miera, ja zinātu, cik daudz vai maz vēl atlicis
01.02.2013 22:31 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
Es miršot sirmā vecumā :D
01.02.2013 23:01 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Padomājot kaut nedaudz loģiski, vispār, kaut nedaudz padomājot :D , vajadzētu saprast, ka diez vai tas, kā uz plaukstām attīstījušās līnijas ādā, nosaka dzīves gājumu. To nosaka tikai mūsu izvēles un dažādas apstākļu sakritības.

Runājot par astroloģiju, esmu dzirdējusi, ka nopietni astrologi paši nekad neskatās cilvēku nāves datumus (lai gan to varot redzēt) un nav tiesīgi tos izpaust. Tāpat arī neteiks, vai esošajām romantiskajām attiecībām ir kāda nākotne.
01.02.2013 23:02 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
tas pēc astroloģiskās kartes, bet to nav gan sastādījis astrologs..
01.02.2013 23:03 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Spotorno- tieshi taa- zinaatne. Liidz pat kaadam 15 gadsimtam to maaciija Universitaatees uz augstaakaa pakaapiena. Peec tam to saaka apkarot bazniica, jo tas iisti nesaskaneeja ar vinju uzraugoshaas acs fantaazijaam. Tomeer tas nenotika vienaa dienaa, jo veel krietnos viduslaikos VISI aarsti savu aarsteeshanu saaka nevis ar temperatuuras izmeeriishanu, bet rokas apskati.
01.02.2013 23:09 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Nē , es negribu zināt neko par to cik ilgi dzīvošu. Ja mums pašiem nav tādu saprašanu par to visu , tad nav arī jāmēģina kko izzināt. Cilvēkam ir jādzīvo tieši mirklī - tā , kā mazi bērniņi dzīvo ikdienu ( es ceru , ka kko var izlobīt no tā ko es domāju ar to visu , nesanāk man tā smuki izstāstīt ) un viss. Tas ir arī tas pats ko ārsti saka jo mazāk pacients zina par savu slimību jo labāk . Tos kuri neko nezina var vieglāk izārstēt nekā tos , kas cenšas visu saprast. Katram tā lente kāda ir tāda ir. Ir vnk jādzīvo dzīve , lai cik banāli tas neizklausītos .
01.02.2013 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits