Ko lai dara ?

 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Sveiki , gribēju pajautāt jūsu viedokli par zemāk rakstīto situāciju.
Mazliet par sev, man ir 28 gadi, strādāju jau 6 gadi un pelnu pietiekami, nepīpēju, nedzeru, s portoju. Sapņoju par normālu dzīvi, sievu, un bērniem un uzstādīju sev mērķi ka to sasniegšu līdz 30 gadiem,es saprotu ka bērns prasa lielus līdzekļus kā arī dzīvošana mūsdienu Latvijā prasa lai abi vecāki ģimenē strādātu lai bērnam būtu viss, kā arī sev mazliet.

Pirms 4 gadiem iepazinos ar meiteni , skaista un apburoša studente ,nebija viņai darba pieredzes, bet likās ka dzīve visu saliks pa plauktiņiem un viņa sāks strādāt un mēs apprecēsimies un izveidosim ģimeni  saprotu ka skaisti skan, bet es uz to visu eju un tuvojos. Problēma ir tāda ka draudzene pa 4 pazīšanas gadiem nemaz nedomā par strādāšanu un viņu uztur māte. Tagad viņa mācās maģistratūrā un to pabeigs pēc 18 mēnešiem kur pēc tam sekos darba meklējumi un iepazīšanās ar darba tirgu u.t.t Es tagad saprotu ka mans sapnis ar šo sievieti netiks piepildīts, manī notiek tāda kā cīņa starp saprātu un sirdi, kur saprāts saka, lai es izbeidzu šīs attiecības, bet sirds tieši otrādi un sirds cer ka tomēr mans sapnis izdosies. Es nezinu ko darīt un man nav neviena tāda tuva drauga ar ko es varētu par to parunāt, un tāpēc es vēršos te. Nesaprotu tagad ko man klausīt, saprātu vai sirdi.
Jautājiet ja ir kādas neskaidrības , centīšos atbildēt.
P.S Jau tagad atvainojos par gramatiskajām kļūdām.
31.01.2013 20:22 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Man radās jautājums kāpēc Jūs, pēc četru gadu ilgas draudzības, nedzīvojat kopā?
Turklāt ievēroju, ka Tu viņu (savu mīļoto) sauc par meiteni, nevis savu sievieti, mīļo utt. Tas laikam liecina, ka tomēr nemaz neesat tik tuvi kā vajadzētu būt.
31.01.2013 23:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
aigar, tas nav atkariigs no gimenes budzeta lieluma, bet gan no taa, vai ir iekraajumi un kriizes gadiijumaa uudens nesmelsies mutee. juusu gadiijumaa - pats kaa teici, tik pasham sev pietiek, tavai miiljotajai ir 0 darba pieredze. ja tu uztaisi vinjai beernu liidz saviem 30 gadiem, vinjai maaminjalga visticamaak nebuus, jo nav straadaats. domaa, peec beernu pabalsta samazinaashanaas peec 1. beerna gada uzreiz buus vieta beernudaarzaa un sievietei uzreiz darbs? ko tad, ja nebuus? manupraat, steidzies paaraak aatri.
31.01.2013 23:32 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Karamelle Jūs tekstu izslasijāt ?
31.01.2013 23:34 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Krista , lūk te ir tas āķis , zinu daudzas sievietes kas tajā pašā vecumā strādā un mācās! Un es negribu neko sasteigt , tieši tāpēc tiek pacelts šis jautājums. Liekas , ka vidējais statistiskais LV vīrietis par tēti kļūs 30+ gados ?
31.01.2013 23:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
es dziivoju kanaadaa un sheit vidusslaanis ar augstaako slaani nemaz neskrien aatri veidot gimenes. to pashu arii var teikt par rietumeiropu. normaals vecums veidot gimeni ir tie +30, kad jau ir izveidota karjera, pabeigts magistrs, nopirkti iipashumi un uzkraata nauda nebaltajai dienai. daudzi pirmos nopietnos darbus saak straadaat peec 25 gadu vecuma, pirms tam tikai knakstaas hobija liimenii. tas pats buus arii tavai meitenei - ap gadiem 30 vinjai buus labs darbs, izgliitiiba un visticamaak tikai tad vinja saaks domaat par gimeni. mees dziivojam ilgaak un taapeec neviens tik ljoti neskrien vairs dibinaat gimenes un vairoties agraa jauniibaa. starp citu, nekur neesi mineejis meitenes viedokli par visu shito. varbuut vinja nemaz negrib tuuliit preceeties, beernoties.
31.01.2013 23:45 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nu re Aigar, komedija būtu laba priekš tevis, gan naudu mājās atnesīs, gan sadzemdēs sīkos un traukus nomazgās. liec savu gudro meiteni mierā, kam tad tā izglība vajadzīga :D
31.01.2013 23:51 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
disaster,

Izklausies pēc pretīgas un patmīlīgas sievietes.
Piedod! Bet tādas sievietes kā Tevi ciest nevaru.

Pretīga pavisam noteikti neesmu, patmīlīga gan! :) Un es tev piedodu! :)
31.01.2013 23:54 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Jūs jau runājat kā ekstrasens kurš zin kā būs. Kanādā tomēr cits līmenis...viņa zin manu viedokli par to un piekrīt ka abiem ir jāpelna , jaatīstas un tikai tad bērni,bet nekas tur neiet uz priekšu.
31.01.2013 23:57 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Disaster kāpēc ir jākrīt grāvī uzreiz ? Vienkārši pasakat ka neatbalstat to ka sieviete strādā un viss.
31.01.2013 23:58 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
neaizmirsti, ka meitene, kad dzemdes bernu atkal vismaz gadu nestradas, ko tad darisi? atkal domasi, ka jaskiras?

Un priecājies, ka mācās. Labāk, lai sēž mājās un rubina degunu? Meitene vismaz zin ko grib. Un pajautā viņai pašai ko viņa vēlas. Un nedomāju, ka tas ir iemesls, lai pamestu. Gan pienāks brīdis, kad gribēs gan kāzas, gan bērnus. Ja viņa ir daudz jaunāka par tevi, tad tev vien atliks gaidīt.
01.02.2013 00:01 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Cik viņai gadu? Un cik gados grib pirmo bērnu?
01.02.2013 00:02 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Vienkārši pasakat ka neatbalstat to ka sieviete strādā un viss.

Es atbalstu! Pēc studijām!
01.02.2013 00:03 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
24
01.02.2013 00:07 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Tu esi viņu bildinājis? Es ceru, ka saproti, ka normālas sievietes vsp grib apprecēties un tad bērnus!
01.02.2013 00:09 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Tu neizklausies tāds pie kura sievietei būtu drošības sajūta. Ja viņa dzemdēs tev bērnu, tu jau nākamajā dienā viņai liksi iet kkur šrubīt, lai nes naudu mājās. Izklausās, ka nevis tu viņu mīli, bet centies piepildīt savu murgaino mērķi. Neesi egoists, padomā arī par citiem.
01.02.2013 00:12 |
 
Reitings 21
Reģ: 31.01.2013
Es vairs neko nekomentēšu lai nesākas te kautiņi. Visi nav vienādi un nedomā vienādi, ja Jums tas liekas paranoisks murgains sapnis tad lūdzu. Paldies visiem par uzmanību un konstruktīvu kritiku.Wendy pieliek te punktu :) Saprotu ka tieku noniecināts tikai dēļ tā ka vienkāršo vēlos stabilu ģimeni,, jāmaina kaut kas domāšanā manējā.
01.02.2013 00:16 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
Nuu, es neizlasiju pilnīgi visus komentārus...bet principā tas ko gribētu pateikt Aigaram - runā ar savu meiteni!!! Neviens Tev nedos atbildi šeit. Ja runāsi un ieminēsies par to, ka viņai vajadzētu sākt strādāt - gan jau viņa sameklēs darbu. Bet bērni iespējams patreizējā Jūsu situācijā ir pārsteidzīgi!
01.02.2013 01:35 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Aigar, šis nav īstais forums, kur apspriest savu problēmu, paskaties pats, te 90% meiteņu interesē tikai kosmētika, solāriji, izklaides un sadaļa "Darbs" pilna ar diskusijām, kur meitenes raksta, ka augstākās izglītības papīrs kabatā, bet darbu nevar dabūt, jo nav darba pieredzes. Nu forši, ja visām ir tik bagāti vīrieši, kas spēj sievieti uzturēt, bet tam nav jābūt vispārpieņemtam stereotipam un katrs savās attiecībās dara tā, kā vēlas.
Kad es mācījos pirmajā kursā maģistratūrā, apvienoju studijas ar pilnas slodzes darbu, dziedāju korī, apmeklēju sporta klubu.. Es tiešām neticu, ka meitene, kas būs nosēdējusi visu dzīvi mājās, pieradusi pie laiskošanās, pēc diploma iegūšanas būs gatava mesties iekšā darba rutīnā!
Man vispār nav pa ceļam ar cilvēkiem, kas ir bezmērķīgi un izlutināti egoisti un studēšanā maģistratūrā nebūt vēl nenozīmē baigo mērķi. Varbūt tikai tā meitene var dabūt no vecākiem uzturnaudu, jo, ja nestudētu, tad arī vecāki diez vai finansiāli atbalstītu.

Un nav jau runa par to, ka meitenei jāpelna tik pat cik vīrietim, bet es tiešām nekad nesapratīšu tās sievietes, kas nestrādā, nestudē, neaudzina bērnus, bet dzīvojas pa mājām, apmeklē kosmetologus un caurām dienām dodas šopingā, jo ir vīrietis, kas uztur, un priekš kam tad jāstrādā?

Aigar, ja Tev tik svarīgs svešu cilvēku viedoklis, vērsies ar savu problēmu kādā ģimenes portālā. Šajā cacu klubiņā Tev diez vai kāds spēs palīdzēt un ko ieteikt.
01.02.2013 08:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu vispār esi ar viņu par to runājis? ja viņa pec tiem 18 mēnešiem (kurus tu pat esi izskaitījis!!!!) ies strādāt, tad jau nav it kā problēmu. bet ņem vērā, ka cilvēks, kurš līdz 24 gadiem strādājis, viņam būs grūti sākumā un tev ar tādu nostāju vēl grūtāk. tas nav par visiem, bet viņa ir pieradusi, ka no viņas neprasa nekādu atbildību par padarīto. nezin, kā tas ir katru rītu celties uz darbu, nākt mājās un vēl kko padarīt. nu nevienam šeit nav gluži tīra taisnība. es nevaru aizstāvēt ne tevi, ne tavu draudzeni. kad jūs vsp taisaties dzīvot kopā? stulbi, ka meitene grib dzīvot kopā (ja grib) tikai tad, kad viņa piemēram būs beigusi studijas (mans pieņēmums). varbūt tu baidies, ka viņa vsp nespēs nekādu atbildību uzņemties, nerunājot tikai par darbu?
01.02.2013 08:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Aigar- meitenes tev nemaz tā neuzbrūk, kad es palasīju pāris lpp. tu jebkuru atbildi noraidi un uztver kā uzbrukumu, kas nedaudz atšķiras no tava viedokķla. nav jābūt ekstrasensam, lai zinātu, ka tieši mūsdienās daudzas sievietes neskrien dibināt ģimeni un dzemdēt bērnus. tu saki, ka viņa piekrīt tev, bet nekā nedara. bet pagaidi!!!!! pats teica, ka tas būs pēc 18 mēnešiem, kad viņa sāks meklēt darbu. un ko tad tu tagad gribi no viņas? nav vēl pagājuši tie tavi 18 mēneši un tu jau puksti. ja pats tam piekriti, tad piekriti. nevis, piekrist, a gaidīsi kamer viņa pabegis maģistrus, bet klusītēm pie sevis ārdies, kāpēc viņa neko nedara. kāpēc tad viņai ko tagad darīt, ja viņa to ir nolēmusi darīt pēc konkrēta laika pie konkrētiem apstākļiem.
protams, ir dīvaini, ka sieviete 24 gados vēl nav strādājusi un envar zināt, kā viņa tajā visā pēc tam iekļausies, bet tāpēc tā ir dzīve. pagaidi, nomierinies.
01.02.2013 08:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits