Problēma-puisis ar citu meiteni

 
Reitings 79
Reģ: 29.01.2009
Izstāstīšu situāciju. ko sakat?
Tātad ballējamies ar puisi un es palieku pie bāra un jautāju kokteili, šis stāv tur pat blakus un ar gaida rindu. Es dabūjusi savu kokteili pasaku, ka iešu padejot un, kad viņš dabūjis savu kokteili, lai pievienojas. Pajiet vairāk kā 20 minūtes, es aizieju pie bāra viņa nav, skatos viņš ar svešu meiteni dodas ārā no bāra, tā smuki un galanti palaižot un tā. Es fiksi sekot - viņš mani nepamana, bet meitene pamana, es saku: Sveiki! uz kurieni tad tā dodamies? meitene uzreiz aizmūk(burtiski) manējais saka, ka pīpēt gāja abi divi..es ok. es, protams, kā pāvs sapūtos un viss. vēlāk noskaidrojās, ka meitene nemaz nepīpē. vēl vēlāk noskaidrojās, ka tā ir kaut kāda mistiskā bērnudārza draudzene.
1.jaut ko viņi gribēja darīt ārā, ja bija -25 grādi? ņemot vērā, ka meitene nepīpē. mani sitos nevarētu izdzīt ārā -25 grādos parunāties.
2.jaut Ja jau tik laba draudzene, tad kāpēc bēg un pēc tam puisis pat neiepazīstina?
Man vienai šis šķiet aizdomīgi vai kā, lai es izskaidroju šo unikālo situāciju?
31.01.2013 15:44 |
 
Nu jā, ko lai saka... Dīvaina meitene, tā, kura aizmuka :D Bet prieks, ka viss ir nokārtojies :)
02.02.2013 18:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits