Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

novērtē, tad, kad var sākt pazaudēt...

 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
vecumvecā tēma, bet tomēr :)
kā jūs domājiet, kāpēc otru pusīti sāk novērtēt tikai tad, kad parādās iespēja to pazaudēt?
ikdienā var nenovērtēt nemaz, bļaustīties, nerēķināties, tīšām meklēt kašķi...

piemēram tagad man darba darīšanās uz dažiem mēnešiem jāizbrauc... un pēkšņi mans kašķīgais bļaustīgais gan sāk mani pakontrolēt, gan biežāk painteresēties ko daru, kā jūtos, vai man silti un vai esmu saģērbusies kārtīgi, kad eju laukā :) ...


kā jūs to komentētu?
28.01.2013 20:03 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Tādi jau mēs esam, pret tiem tuvākajiem un mīļākajiem mēdzam būt arī nejaukākie un asākie.

Man šķiet to var skaidrot ar to, ka cilvēks nebaidās otru zaudēt nemaz un ir radusies tāda sajūta, ka tā būs vienmēr. Tad kad šī situācija nav vairs tik stabila saprot, ka neviens jauu nav piesiets.
28.01.2013 20:09 |
 
Man šķiet, ka tas tā vienkārši ir iekārtots, tāda ir cilvēka daba.
Vēl pieļaujams ir variants, ka ikdienā mēs cenšamies tikt galā ar visādām problēmām, pienākumiem, piepildīt savas vēlmes, sapelnīt naudu u.c. un mēs tik ļoti uz to visu koncentrējamies, ka izvirzam par galveno prioritāti un aizmirstam to, kas patiesībā ir svarīgākais. Bet, kad otra pusīte kaut kur nozūd (vai taisās nozust), mēs pēkšņi apjaušam, ka bez viņa nevaram, tāpēc arī sākam novērtēt.
Bet tas ir tikai viens variants. Tādu noteikti ir daudz, katrai situācijai savs.
28.01.2013 20:13 |
 
Reitings 45
Reģ: 24.11.2012
Tā ir un būs diemžēl. Tas pats jau ir kad mēs ieciklējamies ikdienas steigā, esam drūmi, nepateicīgi, bieži saka: "apnikusi mana dzīve" bet ja tā iedziļinās, nu ir cilvēki, kam iet daudz sliktāk. Katra diena ir jāuztver kā kaut kā jauna sākums. Un jāpasaka paldies- paldies par to, ka ir pārtika mājās, paldies par jumtu virs galvas. Seko tieši tas pats ar mīļajiem cilvēkiem, apkārtējiem- paldies kad vispār ir tādi cilvēki mums. Un strīdu laikā arī bieži ir tā, ka izbļauj to ko nevajadzētu, būtu labi, ja tāda doma ieslēgtos: "stop" katru reizi. Sevišķi pirms kašķēšanās, jo nepatīkami jau ja labas attiecības beidzas tikai ar negācijām, rupjiem vārdiem. Nekad nevari zināt, kas būs rīt...
28.01.2013 20:16 |
 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
ikdienā viņš tik ļoti nevērīgi pret mani mēdz izturēties...
reizēm tā itkā es viņam vispār nebūtu ļoti vajadzīga...
dara pāri...

un te pēkšņi itkā būtu acis atvērušās, nesaprotu...
28.01.2013 22:38 |
 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
tad jau driizaak buutu vareejis izmantot situaaciju, pataisiit mani par vainiigo, ka kautkur vispaa braucu un pamest, jo vinja attieksme ir taada, ka dazreiz varu iet pupaas, atvainojiet...

bet nee, saak pietureet... un mest aaraa kautkaadu privaatiipasnieciskumu
28.01.2013 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
A baudi, neanalizē :)
28.01.2013 22:41 |
 
Sākt uztraukties un domāt varētu, ja viņš tiešām, kā tu saki, izmantotu to situāciju. Bet tagad tiešām varbūt viņam ir atvērušās acis :) Cerams tikai, ka pēc tavas atgriešanās neaizvērsies atkal!
28.01.2013 22:59 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es laicīgi iemācījos uzskatīt, ka jebkuru satikto cilvēku arī tajā pašā dienā varu zaudēt, kaut vai, ja aizbrauc uz ārzemēm un pazūd kontakts, tapēc pēc iespējas mazāk cenšos strīdēties, ja strīdos, tad salabt ātri, nevaru es pusgadu dusmoties un lamāties uz kādu. :D Nebaidīties runāt laicīgi.
28.01.2013 23:05 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
+ Zāra
28.01.2013 23:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ir, tieši tādēļ cilvēkam ir svarīgi apzināties, ka pēc katra strīda nevar katrs iedomāties, aj nu ko nu tur- pāries un viss būs labi. kad jau viss reizēm šķiet pārāk labi, es sāku domāt par to, kā izturos u.tml. vai es neesmu kļuvusi attieksmes ziņā vienaldzīgāka, jo viss ir tik ļoti labi. man jau pēc mazākā strīda šķiet, ka nu viss, būs visam beigas
30.01.2013 12:44 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nez nez .. ir cilvēki, kas jau uz šī grābekļa ir uzrāvušies .. piemēram, es .. tagad cenšos to vairs nepieļaut .. nu skatīsimies, kā man sanāks :D

Bet jā, tā ir tipiska cilvēku kļūda un tā diemžēl notiek .. mūžu dzīvo, mūžu mācies ..
30.01.2013 13:15 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Manuprāt tā ir noticis ar lielāko daļu cilvēku. Veidojas pieradums un domā, ka nu jau nekur vairs nespruks... un kā vēl spruks! :D
Cilvēks ātri pierod pie labas dzīves.
30.01.2013 13:19 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
ui,man tas pats bija,kad manējais aizbrauca uz pusotru mēnesi uz ārzemēm.. pēdējās dienas,ko pavadījām kopā, bija tik emocionālas, piesātinātas ar dažnedažādu uzmanības pievēršanu, ciešu gulēšanu viens otram blakus, pat raudājām,ka netiksimies tik ilgi, jo diendienā bijām kopā. Īstenībā šis pusotrs mēnesis nostriprināja mūsu attiecības - tāds kā sava veida pārbaudījums :)
30.01.2013 13:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ta ir ar cilvekiem. zinu gadijumu, ka meitene puisim pakal skreja, iniciativu izradija, aicinaja...ta teikt puisis bija stumjams un bidams. tad kadienu dienu tas viss mainijas un kas notika?izradas viriskis nemaz nav tads lupata un pats loti labi mak aplidot, aicinat utt, tik bija jau par velu. meitenei vinu vairs nevajadzeja, jo bija cits!ta luk dzive notiek.
30.01.2013 13:29 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Katrs savā sapnī dzīvojam,savā realitātē,kā kaut kas no mūsu realitātes/sapņa/jūk tā momentā pamostamies...
30.01.2013 13:32 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Vai arī variants atsities pret savām sāpēm,kad kaut kas jau dēlī salaists...un tad pamosties..ticiet vai nē bet guļam..principā cilvēks guļ,ja viņam nav skaidra dzīves plāna..sanāk tāda kā gulēšana kā plasmasas maisiņš esi kuru vējš pa dzīvi nēsā..kā pret sienu atsit tevi tā tev acis vaļā un nesaproti-kur es biju agrāk? GULĒJU! /šis reāli uz mani attiecās.esmu daudz gulējis arī ar vaļā acīm../
30.01.2013 13:37 |
 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
Jā, pagaidām attiecībās es esmu tā, kas stumj un bīda, nedaudz jau sāku nogurt...
Viņš nekad mani tā īsti nenovērtē, novērtēja tikai pirmajos 3 attiecību mēnešos, bet tā jau ir klasika...
Viņš zin, ka es viņu mīlu, un kopš tā brīža arī sāka palaisties...
Tas bij tas brīdis, kad darbs kļuva svarīgāks par mani, dēļ viena svarīga darba projekta tagad ir atliktas jau vairākas mūsu tikšanās, kad apvainojos nedaudz, viņš lamājas uz to darbu un saka, ka stresa dēļ pagaidām tā ir, ka nav laika, bet kad projekts būs pabeigts, tad viss būs pa vecam...
Dažreiz neticās, ka tāda kā es viņam nav vēl kāda.


Bet tai pat laikā atliek man īpaši sapucēties, saņemt kādas sms vai saraksti skaipā (no draudzenēm, bet viņš jau to nezin, domā, ka man kāds kantē), kā viņš sāk mani kontrolēt un uztraukties, tad gan sāk interesēt kā jūtos, vai man silti labi, ko daru, vai paēdu, uc...



tiklīdz kā pati atslābstu, tā arī paliek tāds neapmierināts, bet esmu nogurusi :(



tagad būs jābrauc tajā komadējumā, līdz tai dienai nav iespējams satikties, ceļos un eju gulēt ar asarām acīs un viņš visu laiku mierina un saka, ka viss ir labi, ka tikai darba dēļ tagad viss tā, un tad lamājas, itkā darbs būtu pāri nodarijis...

pārāk garš penteris, bet rakstu ar asarām acīs :( :( :(
30.01.2013 14:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
minka- es lasot tavu ierakstu, nesapratu, vai jūs dzīvojat kopā vai tikai tiekaties?man liek kkas domāt, ka viņam tu neesi pietiekami nozīmīga, bet palaist vaļā arī nevēlas, jo labākas par tevi pagaidām arī nav. otrs variants ir tāds, ka viņš nemāk sadalīt uzmanību un izrādīt to tev, lai gan tikko iemīlējušies cilvēki viens otram izrāda uzmanību nepārtraukti.
un, ja jūs vēl nedzīvojat kopā, vai esat par to runājuši?vai tev šķiet, ka tas jebkad notiks?
pazīstu daudz tādu puiši, kas vaļā nelaiž, ir greizsirdīgi (un vnm tādi būs, jo baidās, ka viņus pametīs dēļ kāda cita), par dzīvošanu kopā sapņu, bet lietas labā nedara pilnīgi neko. no tādiem vajag turēties pa gabalu, šiem labākas dzīves tīkotājiem.
30.01.2013 14:34 |
 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
mees tikai veel tiekamies...
bet aplidoshanas perioods jau garaam, gads apmeeram buus..
kaa tas ir - "labaakas dziives tiikotaajiem"?
30.01.2013 15:23 |
 
Reitings 102
Reģ: 02.01.2013
Tāpēc,ka mēs ļoti daudzas lietas,tai skaitā attiecības,uzskatam kā pašsaprotamu lietu.
30.01.2013 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits