Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cienasts jubilejā

 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2010
Labrīt!
Kādu lētu un garšīgu cienastu jūs parasti liekat galdā saviem ciemiņiem?
Plānoti ap 25 cilvēkiem, bet nav ne jausmas, cik pirtk šampja (tīri iesākumam, pēc tam ir informēti viesi, ka alko var ņemt paši)
Un kādas uzkodas?
Salātu groziņi? Vēl kādas idejas?
Problēma ir tāda, ka ballīte ir citā vietā, kur nav iespējas gatavot, tāpēc man visu jāsagatavo mājās un kaut kā jāaiztransportē, tāpēc siltā tipa ēdieni (piciņas utt.) atkrīt
26.01.2013 12:21 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Siera salātu groziņi :)
Maizītes
Sālātus es nezinu vai tik vienkārši 25 cilv. uztaisisi.
26.01.2013 12:25 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Nu sataisi bļodiņu ar siera salātiem, pēc tam tos vari sasmērēt uz bagetes apaļajām maizītēm vai salikt groziņos, ko var nopirkt veikalā!

Augļu un dārzeņu plati. Visu nopēr, nomazgā un uz vietas varēsi sagriezt.




Lavašu var sasmērēt ar kausēto sieru, ielikt iekšā papriku, krabju nūjiņas, svaigu gurķi vai variē ar savām idejām


Šī laba ideja -


Arī nekas traki dārgs -
26.01.2013 12:33 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Es noteikti ņemtu vērā faktus vai ballīte notiek visu nakti vai dažas stundas, kas ietekmē gan uzkodu daudzumu , gan arī to sātīgumu. Ir jāparedz kādas ir izklaides - pirts, spēles, dejas, tas nozīmē ka viesiem būs gana liela apetīte, gan arī slāpes. (ja tā tad domāju, ka jāvelta sava vesela diena ēdiena sagatavošanai, lai sagatvotu to pašu tradicionālo rosolu katlu).
P.S. Man pašai nekad nav paticis organizēt tādas ballītes uz nakti, tas aizņem ilgu laiku plānošanai. Gribas, lai viesis ir apmierināts ar pilnu vēderu.
26.01.2013 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits