Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai iespejams?

 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
ir taču, iespējams, 5 mēnešu laikā, veseligi edot un sportojot nomest 15kg? ja svars šobrīd ir 75kg? varbūt šeit ir kāda,kas kaut kad senāk ir nometusi arī lidz 15kg? vienkārši es te jau mēnesi peros, ēdu veselīgi ( dārzēņi, augļi, vistas gaļa sautēta, maztauku piena produkti) un pildu youtube Jillinam Michaels 3Oday shred.. bet liekas,ka rezultātu nav, pašai skatoties spogulī liekas tpt ka ieprieksh.. man teica, ka iespejams, ka tgd svars nak nost lenam, bet bus bridis,kad vins saks atrak krist.. tatad vnk gribetu jusu pieredzi, padomus, viedoklus :)
26.01.2013 00:20 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es neesmu nometusi 15kg, bet gan kādus 12kg(74kg uz 62kg). Tas ir ļoti laikietilpīgi un sastāv no kompleksām darbībām, kas jāievieš pakāpeniski. Noteikti pati zini, ka jādzer šķidrums pietiekami daudz. Par to ēšanu - tev jāēd tā, kā visu mūšu varēsi ēst. Nu nav jāpārtiek no vistas filejas, ēd tītaru, jaunlopu, lasi, foreli, mencu, karpu, ēd visu, arī malaronus, griķus, rīsus, tikai kontrolē cik apēd. Noteikti sāc pati lasīt par to, jo cits tev zināšanas galvā neieliks. Netici stereotipiem, ka nedrīkst ēst kartupeļus, banānus un ko vēl ne. Sāc ar savu pamatvielmaiņas aprēķināšanu. Formulu meklē šeit http://www.edunsporto.lv/category/svara-zaudesana/. Kad būsi aprēķinājusi cik kcal tev jāuzņem, viss būs daudz vieglāk. Es ēdu tiešām visu, gan treknus sierus, kas ir mana vājība, gan dzeru normālu pienu. Galvenais, ja apēdu ko treknu, vienkārši zinu, ka mans tauku limits ir izsmelts šodien. Parasti iesaka neizvēlēties treknus piena produktus, jo dzīvnieku tauki, nav pats labākais, labāk tiešām apēst 10% sieru, bet atļaut sev kādu pussauju riekstu,
Kāda ir tava ēdienkarte, cik bieži ēd? Malacis, ka vingro, bet varbūt ir vērts atlikt naudu un paņemt treneri, lai par ~15ls sastāda sporta programmu, ko pildīt zālē? Varbūt esi pārāk stingra, neko neļauj sev ēst un organisms ir badā, tāpēc nekrīt svars? Kā ar brīvdienām, tajās iespējams pieēdies tā, ka pietiek visai nedēļai?
26.01.2013 11:35 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Jo lielāks liekais svars, jo labāk krītas kg.
Es pirms kādiem 4 gadiem 6 mēnešu laikā nometu kādu s20kg, bet bija arī, kam mesties :D Pirmos 3 mēnešus bija -1kg nedēļā, pēc tam jau palika mazāk.
Un tas viss, pateicoties uzturam (reizēm gan brīvdienās sanāca nogrēkoties) un vingrojumiem. Tie nebija nekādi youtube vingrojumi, vienkārši viss tas, kas bija kaut kad senāk aerobikā darīts.
26.01.2013 12:10 |
 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
_paris cik ilgā laikā tu nometi? paldies, par formulu tulit pat tur visu sarēķināšu.. nu reāli man sanāk ēst 3x dienā, brokastis,kas ir apm. 8:00, tad pusdienas, 11:00, tad pa vidam apēdu kkādu augli, bet ne ko daudz.. un vakariņas ir apm 17:00.. pēc tam neēdu,ja nu vienīgi ābolus, tikai dzeru.. vienīgais kaitina, ka visu laiku uz toleti jāskrien :D es sportoju mājas, jo man vienkārši neatliek sporta zālei laika, mājas esmu plkst 22:00, tad arī uz 22:30-00:00, šajā laikā sportoju, vnk no rītiem nevaru piecelties .. iespējams, man ir tas variants par to,ka badojos.. bet tu maz ēd, tad man logiski liekas, ka kkam tachu ir jamainas :D vienkārši jau apnicis, būt lielai..

Liene, kādā formā tgd esi?
26.01.2013 20:55 |
 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
atvainojos, bija domats, bet ja tu maz ed ta logiski, kkam jamainas
26.01.2013 20:57 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Ar prātīgu tievēšanu 3 mēnešu laikā esmu nometusi 10 kg. 5 mēnešu laikā, domāju, ka 15 kg var nomest, bet tas, protams, atkarīgs no daudziem faktoriem. Pirmkārt, jau no tā, cik reāli ir tā liekā svara.
26.01.2013 22:27 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es arī gribētu kādus 9-11 kg nomest, bet nespēju sanemties :(
26.01.2013 22:35 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Man gan labāk pasakiet kā uzresnēt. :D Es pa 2 mēnešiem esmu nometusi 5kg neko nedarot un pat negribot. Daudzi jau par mani sāk baidīties, jo domā ka es vispār neēdot. Bet es ēdu kā vienmēr esmu ēdusi, jo man nav bijis iemesls notievēt vai badoties...
26.01.2013 22:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es sāku tievēt 2012. gada marta beigās, lielāko daļu nometu līdz jūnijam. Sāksim ar to, ka tu badojies, jo kāpēc neēd pēc 5iem? Tas ir milzīgs mīts, ka nevar ēst pēc 6iem, neēd 2-3h pirms miega un neko smagu, apēd vājpiena biezpienu un tici, svars kritīs. Ieturi 3 maltītes un divas uzkodas, tad vielamiņa visu laiku strādās, nebūs bada sajūtas. Ja tu maz ēd, tev tiešām kas mainīsies - kļūsi vēl resnāka. Tiešām nevajag taisīt tādas bada fāzes,organismam patīk, ka viss ir stabili, pēc pulksteņa un bez stresa.
27.01.2013 08:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits