Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaimiņu skandāli.

 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
mums kaimiņos ievākušies jauni dzīvokļa īrnieki & diezgan bieži taisa skandālus.
vīrietis ļoti lamā sievieti un visādi būkšķi pa starpu. sieviete raud.

domāju, kurš ir tas brīdis, kurā man ir tiesības iejaukties un zvanīt policijai? ja dzirdētu, ka tiek pacelta roka, tad zvanītu uzreiz. bet savādāk. krievu tautības cilvēkiem jau tie temperamenti straujai un balsis skaļākas.

kā vispār ir? ja piesaka policijā šādu skandālu un viņi atbrauc, man ar šiem policistiem būs jārunā? jāraksta kāds iesniegums, vai kas cits?
24.01.2013 20:59 |
 
Reitings 120
Reģ: 02.12.2012
Atcerējos , kā mēs ar druagu pārbijāmies, ka pēkšņi 2 naktī piecēlos no blīkšķa tākā ķermenis nokristu uz grīdas, dzīvoklī virs mums, un tad sāka riktīgi sist pa grīdu kam klāt nāca sievietes histēriska kliegšana kā šokā, pēc tam viss apklusa , sieviete raudāja ar vien klusāk un klusāk. Man pēc tam liftā bija bail braukt ar kādu un vispār iet pa kāpņu telpu. Kaimiņi izsauca policiju pirmie, tāpēc nezinu kas un kā.
24.01.2013 21:09 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Labāk sauc policiju,ja dzirdi.. Neko nezaudēsi! Policijai pasaki,ka gribi kaut kā anonīmi palikt,bet ka Tev ir aizdomas,ka vīrietis sit/velns zin ko dara ar sievieti. Labāk,ka viņi atbrauks un paskatīsies,kas tur īsti notiek,nekā pēctam uzzināsi,ka kaut kas slikts noticis un iedomāsies ''Bļin,bet es taču varēju palīdzēt...''
24.01.2013 21:12 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man bija tādi kaimiņi, kas viens otru (ABI) gandrīz katru dienu sita, trauki šķīda utt. Policiju nesaucu, jo muļķus nav jāglābj (tieši tā - muļķi, jo citādu izskaidrojumu neredzu palikt kopā, ja viens otru tik ļoti ienīst), bet citreiz nagi niezēja izsaukt, kad scēnas sākās nakts vidū. Pagulēt taču nevarēju, bet man uz darbu jāiet, nevis kā tiem bezdarbniekiem.
Bet tad viņus par laimi no dzīvokļa izlika, jo bija milzīgu parādu uzkrājuši.
24.01.2013 21:15 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
vīrietis ļoti lamā sievieti un visādi būkšķi pa starpu. sieviete raud.

Ja nu kaimiņi ir aktieri un mēģina jaunu lugu priekš izrādes? :D Kāpēc uztraukties par citiem, ja vien tas neskar tevi personīgi (neļauj naktī gulēt, draud tev pašai, utt.)? Gribēju teikt - nejaucies citu darīšanās, lai kādas tās arī nebūtu.
24.01.2013 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 29.01.2009
Nu skaists, Aija, viedoklis tev.
Tavuprāt, kamēr tevi neskar nekas, tikmēr var nejaukties un uzpļaut uz cilvēkiem, kuriem ir vajadzīga palīdzība.
Tā jau visur ir, paskaties uz ielas, ja kādam vajag palīdzību, bet tu paej garām.. tādi ir tie bezsirdīgie cilvēki...
24.01.2013 21:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
zefīrs, no vienas puses jā, bet no otras- KĀPĒC TĀ SIEVIETE NEIET PROM? Man tās sievietes nav žēl, jo kā var sevi necienīt, dzīvot ar kādu, jo bail būt vienai. Sākumā žēlums, bet tad vnk dusmas uz tādām mātītēm
24.01.2013 21:26 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
un beigās vēl tā sieviete atnāks un uzbļaus,ka jaucas viņas attiecībās! tādi gadījumi arī var būt.
24.01.2013 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 29.01.2009
Dažādas mēdz būt situācijas. Iespējams, ka vairs nav kur iet (nav radu), pati īrēt nevar atļauties...
24.01.2013 21:29 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ja man tas traucētu, tad izsauktu policiju. Ja netraucētu un es vienkārši uztrauktos, mēģinātu saskrieties ar to sievieti kādreiz kāpņutelpā vai aiziet pie viņas, kad vīra nav, un pastāstīt par savām bažām, parunāt.

krievu tautības cilvēkiem jau tie temperamenti straujai un balsis skaļākas.

Tur jāliek simts +! Kad mana mamma mājās, manuprāt, visu laiku var padomāt, ka kāds kliedz, bet viņai ir tāda balss. Un kad esam pie viņas radiniekiem, tad vispār iet vaļā. Ja nav dzirdami konkrēti apvainojumi, tad es šādu iespēju vēl pieļautu - ka vienkārši tādas cilvēkiem balsis, attiecību modelis.
24.01.2013 21:35 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mums bija gandrīz kā nazis rakstīja :D.Viens no stulbajiem kaimiņiem ar savu beibi uztaisīja skandālu kāpņu telpā. Reāli, piesita viņu, izlamāja un visas mantas pa kāpnēm izkaisīja. Mēs ar draugu viņai palīdzējām, izsaucām policiju utt. Izrādījās, viņai vispār ir sava dzīvesvieta citur utt. Domājām, ka vismaz sieviete savāksies un viss būs ok. Nekā - kā zilumi sadzija, tā smaidīdama bija atpakaļ pie tā paša idiota. Draugs, kad satika kāpnēs vēl viņai kko paprasīja, bet šī uzbrēca, ka viņas Fedģuška visu ir sapratis un viņu bezdievīgi mīl.
Starp citu, kā ir ar to ''palikšanu anonīmai''? Tas reāli ir iespējams, vai tā ir tikai, atvainojos, plika diršana? Vnk ir reizes, kad es gribu izsaukt policiju dēļ viena sava kriminālā kaimiņa un viņa uzvedības, bet man ir ļoti bail, ka ja viņš uzzinās, ka es izsaucu, tad man ies ļoti plāni.
24.01.2013 21:41 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es sauktu, bet paliktu anonīma.
Itsevišķi ja tas notiek regulāri. Mazums sieviete ir tik tālu iespaidota, ka pati nespēj ne kā pretoties.
Iespējams šis viens izsaukums liktu sievietei saņemties, vai abiem.
24.01.2013 21:45 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
pusstundu vēlāk jau bija būkšķi ar sievietes kliedzieniem un raudām.
policiju izsaucu, taču kamēr viņi atbrauca, jau bij iestājies klusums .

pēc sarunas ar kaimiņiem policija ienāca pie mums un teica, ka vīrietis noliedzis problēmas esamību un sieviete piekritusi. un teikuši, ka sienas mājā plānas un skandāls var būt bijis jebkurā dzīvoklī .
taču vēl policists pastāstīja, ka tur esot arī mazi bērni . līdz ar to ieteica atkārtotu skandālu gadījumā rakstīt iesniegumu, jo tad ģimene tiks paturēta arī bērnu aizsardzības organizāciju acīs.

šobrīd klusums blakus. un dikti ceru, ka sieva vēlāk nedabūs vēl vairāk, par pārāk skaļu bļaušanu.
24.01.2013 22:21 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Situācija izklausās nopietna.. Ceru, ka sekosi policijas ieteikumam par atkārtotu zvanīšanu. Personīgi man žēl tieši bērnus, jo interesanti arī tas, ka sievietes raudāšanu tu dzirdi, bet bērnus, kas parasti izceļas ar skaļāku uzvedību, nē. Rodas iespaids, ka ļoti iebiedēti.
24.01.2013 22:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits