Kāpēc mēs krāsojamies vai nekrāsojamies?

 
Reitings 17
Reģ: 22.01.2013
Skatījos spogulī, kamēr krāsojos, un aizdomājos-es katru dienu, pirms iziet no mājām uz darbu, krāsoju acis, lūpas. Bet ne visas taču tā dara. Daudzas manas kolēģes nekrāsojas nemaz. Sāku aizdomāties:kāpēc?Pieņemsim, daļa sieviešu to neprot darīt, daļai traucē alerģiskas reakcijas, bet pārējās, kas nekrāsojas? Zema pašapziņa?-ne vienmēr...Kāpēc jūs krāsojaties vai nekrāsojaties?:)
22.01.2013 03:15 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Un tāpat.... kāda ir atšķirība, vai katru dienu lieto kosmētiku, vai ir jau pernamentais meikaps, solārijs, pieaudzētas skropstas? Efekts ir tieši tāds pats kā krāsojoties. Vienīgā atšķirība, ka tas nav jādara katru rītu :) Un neatkarīgi no tā kā efekts tiek radīts, ir patīkamāk skatīties uz spilgtāku un sakoptu cilvēku.... :)
22.01.2013 08:42 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es nekrāsojos nemaz...Uz ballītēm ejot kaut kādu lūpu spīdumu uzlieku.
Es tāpat izskatos labi :) man ir biezas, kuplas, melnas skropstas (atklāti sakot vēl uzskrāsojot acu tušu es izskatos pēc mauķeles :D), un sejas āda ir ļoti teicamā stāvoklī. Nezinu,kas vispār in pumpas, kas būtu jāslēpj zem tonālajiem. Vienīgais,ko lietoju katru dienu - mitrinošs sejas krēms.
Tā,ka es uzskatu to tikai par plusu sev,ka man nav jākrāsojas un es varu izskatīties dabiski un izteiksmīgi tāda,kāda esmu. :)
22.01.2013 08:48 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nuuu ja būtu pilnīgi dabīga izskatītos tiešām briesmīgi, jo man ir blonds apmatojums, tātad blondas skropstas un uzacis un ja vēl nesauļotos un būtu balta āda tad man seja laikam vispār nebūtu :D :D :D

Un nē man nav zems pašvērtējums, jo zinu, ka protu izskatīties labi :)

Krāsoju ar krāsu uzacis un skropstas, lai būtu seja, kad pamostos :D

Rīta make up - tonējošais sejas krēms, tonālais ( bet man ir tāds kurš pēc maskas neizskatās, un lietoju to nevis pumpu maskēšanai, bet lai āda izskatās perfekti gluda) , un pa virsu vēl nedaudz, nedaudz pūderis , tad uzacis ar zīmuli, laineris un skropstu tuša...

Ja eju kaut kur vakarā tad + nāk klāt ēnas un vairāk pūderis :)

Brīvdienās pa mājām vai pa vietējo rajonu izejot, bieži vien nekrāsojos, uzsmērēju tikai savu viegli tonējošo dienas krēmu un viss, jo uzacis un skropstas jau tāpat krāsotas ar krāsu....

Nav tā, ka man kauns ka cilvēki redz mani nekrāsojušos, bet pati labāk jūtos ja esmu sevi sataisījusi skaistāku :)
22.01.2013 09:01 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Un vispār tās kuras nekrāsojas vispār vai reti... ir meitenes kurām tiešām tas nav vajadzīgs...

Man ir viena draudzene kura , kad uzkrāsojas izskatās uzreiz pēc palaistuves, vienalga, kaut vai skropstas uzkrāso uzreiz neizskatās labi... dabīgi viss forši... Mammai arī viena draudzene, kura izskatās bez kosmētikas ideāli, dabīgi arī viss tumšs un smuki, jaunībā kopā ar visām esot krāsojusies un puiši pat teikuši lai nedara ta, jo bez kosmētikas labāk...

Ir protams tādi varianti, pieļauju, ka smiega.pika varētu būt pie tām pēc viņas apraksta, BET ir daudzas tādas kuras principiāli nekrāsojas, pašas uzskata sevi par skaistām tāpat, un ir ar augstu pašvērtējumu, taču ak tu jēziņ... gribas pieiet un iedot kosmētikas maciņu rokās un teikt.. uzkrāsojies mīļā tu izskaties pēc pakaļas, bet var redzēt, ja izmantotu kosmētiku, varētu būt super skaista...
22.01.2013 09:04 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
1x mēnesī eju uz salonu ķīmiski krāsot uzacis, jo man tās ir ļoti gaišas un, ja to nedaru, izskatos kā bez uzacīm.

Ikdienā lietoju tušu (jo arī skropstas ir gaišas un, ja tās nekrāso, izskatās, ka to nav) un lūpu balzāmu maigākām lūpiņām :) un retu reizi vēl lūpu spīdumu.

Uz ballītēm mēdzu vēl pūderi uzlikt :) thats all

Un kāpēc to daru - jau paskaidroju, lai redz, ka man ir seja :D
22.01.2013 09:05 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
mans minimums ir bronzeris un korektors lokiem zem acīm.
lūpu spīdums un viss ;)
ja kaut kur eju,tad man liek profesionāle,jo pašai tik labi nesanāk.
22.01.2013 09:10 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
nekrāsojos ikdienā. Uzskatu, ka esmu gana simpātiska tāpat (un man arī nav laika, lai celtos stundu agrāk un špaktelētos + man āda arī šausmīgi jūtīga uz visām tām kosmētikām). Nu ok, ja ir kāds pleķītis - to aizmālēju ar korektoru.

Svētkos gan krāsojos, jo gribās, lai svētku diena ar kaut ko atšķirtos no ikdienas.
22.01.2013 09:11 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Ar kosmētiku es vienkārši vairs nejūtos īsta,dabīga.. un jūtos ļoti neērti,jo,šķiet,ka visiem meloju par to,kas esmu.
Uz pasākumiem es uzkrāsoju skropstas,acis,lūpas.. citādi ikdienā - nē..
22.01.2013 09:21 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Roxy - es esmu viena no tām,kas skolas laikos modes pēc paķēzījās ar skropstu tušu. Bet ātri vien sapratu,ka es izskatos pēc mauķeles :D
Es pēc dabas esmu "tumšā", gan pēc ādas krāsas mazliet tumšāka, gan acis tumšas, skropstas...nu kur vēl? :D ko tur mālēt?
Jā. iespējams, ja man būtu lileas poras, vai pumpu rētas uz sejas vai pašas pumpas - es varbūt lietotu tonālo vai kaut ko tādu, bet man seja ir pat ļoti oke..
Es esmu no tām,kas nezin ne kā krāsoties, ne to - kas tie par bronzeriem utt :D
22.01.2013 09:28 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ar kolēģi vairums nekrāsojas, apšaubu, ka viņiem ir zems pašvērtējums, vienkārši, tas nav būtiskākais dzīvē, neinteresē un neuzskata par vajadzību katru rītu klāt make up.
Es arī nekrāsojos ikdienā, es nejūtu pēc tā vajadzību un viss.
22.01.2013 09:33 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es gan krāsojos vidēji 5-6 dienas nedēļā un absolūti neuzskatu, ka tas saistīts ar manu pašvērtējumu:D Tonālais, lūpu spīdums noteikti, reizēm tuša. Acis gan nekrāsoju, varbūt reti kādreiz pūderi uzlieku.
Tajā pašā laikā lietojot kosmētiku, es, protams, ļoti kopju savu seju- dabiskās maskas, kosmetologs, attīrīšana utml.
22.01.2013 09:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
piekrítu tám meiteném, kas saka, ka taska meitene nekrásojas tieshám neparáda zemu pashapzinu, drízák augstu - meitene par sevi ir párliecináta arí bez kosmétikas, izskatás labi. ne jau vienmér, bet ljoti biezhi...

tás, kuras katru dienu uzkrauj kilogramu ísti nemácédamas un párspílédamas - vot tur pashapzinja jálabo,un ne tikain pashapzinja

pati krásojos biezhi, bet ne vienmér. vienígais, ko lietoju gandríz vienmér izejot no májas ir skropstu tusha, lúpu balzáms.
22.01.2013 09:37 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
vienkārši uzkrāsojusies izskatos skaistāka :D neesmu nekāda beauty model, lai varētu nekrāsoties, bet uzkrāsojusies esmu tīri ņemama ;) gribas taču izskatīties labi, lai pašai un citiem prieks
22.01.2013 09:37 |
 
Reitings 76
Reģ: 30.12.2010
Ikdienā nekrāsojos vispār, jo reizi mēnēsī eju pie meistares, kas man uztaisa uzacu korekciju un pie viena nokrāso tumšākas skropstas un uzcacis, jo manas ir galīgi gaišas...
Man mājās pat īsti kosmētikas nav, jo tā parasti aizkalst vai kā citādi paliek veca :D
Bet ja uz svētkiem gribas uzkrāsoties, tad eju pie vizāžista, tas sanāk lētāk kā turēt mājās visādus tonālos, tušas utt., kas paliek veci...
Un ja pavisam godīgi, tad ne reizi neesmu pati krāsojusi sev acis, likusi tonālo vai pūderi, varbūt tāpēc,ka esmu par slinku, bet lai vai kā esmu apmierināta ar to kāda izskatos nekrāsojusies :)
22.01.2013 09:40 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Citreiz skatos kādas dokumentālās filmas vai pat uz ielas, vai sabiedriskajā transportā sievietes vispār bez make up - tā kā no gultas ārā un pa taisno uz ielas. Un nodomāju, ka atliktu tikai izlīdzināt sejas toni, kaut vai mitrinošāku sejas krēmu uzklāt un skropstas uzkrāsot - būtu ļoti, ļoti skaistas sievietes.
Kaut minimālu kosmētikas lietošanu uzskatu par rādītāju, ka sieviete rūpējas par sevi. Reti kura izskatās kopta vispār bez nekādiem kosmētiskajiem līdzekļiem (es gan neapšaubu, ka tādas sievietes eksistē.

Pati dabīgi esmu Latvijas pelēkais tips, tādēļ uzacu un skropstu krāsošana ikdienā man ir nepieciešama, lai seju padarītu kaut minimāli izteiksmīgu.
22.01.2013 09:42 |
 
Reitings 80
Reģ: 31.08.2012
un daļa negrib izskatīties pēc 50 gadīgas 30 gados!

es tiešām nezināju,ka mūsdienās vēl kādam ir šis padomju laiku ''domāšanas veids'' :D
22.01.2013 09:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja sievietei ir skaisti kopti mati, kosmētikas esamību vai neesamību var arī nepamanīt.
22.01.2013 09:48 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Gurri - te man ir jāpiekrīt.Cik sievietes nav redzētas ar pārbalinātiem matiem,kas stāv,kā stīvi un neplivinās..kā pakulas..manis pēc viņas seja varētu būt super gliti sakrāsota, bet mati "nosit" visu skaistumu. :D
22.01.2013 09:50 |
 
Reitings 212
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā ir tikai "korektors" un lūpu balzāms. Jūtos labāk bez liela daudzuma kosmētikas. Svētku reizēs, protams, nedaudz uzpucējos.
22.01.2013 09:51 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tā tīri intereses pēc...

Kā rīkojās jūsu mammas???

Mana mamma krāsojās un daudz, bet ne pārspīlēti un izskatās ļooti labi... arī es krāsojos...

Ir pazīstamas meitene skuras nekrāsojas vai uzkrāso tikai skropstas un viņu mammas dara tāpat...

un ir vēl 3 variants... mammas nekrāsojas, meitas krāsojas, bet neprot to darīt, paŗāmlējas, izvēla snepareizos toņus utt.. un izskatās pēc ķēmiem.. :)
22.01.2013 09:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits