Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribas vienkarsi izrunaties

 
Reitings 19
Reģ: 06.06.2012
Gribas parunaties un uzklausit Jusu viedoklus par situaciju mana dzive. Nedaudz par mani - esmu 35 gadus veca/jauna sieviete. Izskata zinja joprojam neviens nedod vairak ka 20-23 (prata zinja jutos tapat). 5 gadus man bija attiedcibas ar 10 gadus jaunaku puisi. Viss bija ideali - vins mileja, es vinju mileju. 3 gadus atpakali vins zaudeja darbu un nolema parcelties uz UK, es pametu prestizu darbu LV un lidoju vinam lidzi, toreiz domaju, ka ta ir pareizi, jo liela mila tacu. Nedaudz vairak ka gadu atpakalj uzzinaju, ka vins mani krapa, kamer bijam LV atvalinajuma. Vins visu noliedza, es izlikos, ka ticu, jo gribeju ticet. Jutu, ka vins paliek arvien vesaks pret mani, zinaju, ka vins ar to meiteni turpina sarakstities, sazvanities.. ta nodzivojam veselu gadu. Es centos cik vareju, lai vinu noturetu, vins turpinaja melot. Cauram dienam raudaju tualete, tad nomazgaju seju, uzkrasojos no jauna un gaju atpakalj pie vina smaididama in izlikdamas, ka viss kartiba, lidz karteja musu atvalinajuma laika piekeru vinus. Vins joprojam meloja, ka neka nav, ka es parak daudz visu sev sadomajos, kaut gan musu pilseta jau visi zinaja par viniem abiem, tikai es izlikos, ka esmu akla un kurla. Vins pateica, ka grib skirties un ka lidos atpakal uz LV. Es raudaju, pazemojos.. pasai kauns pat atcereties kada lupata biju. Vins aizlidoja un jau pec paris dienam interneta bija bildes kopa ar to meiteni. Domaju, ka mana dzive beigusies. Cauram dienam guleju gulta un raudaju. Paris menesu laika zaudeju 20 kg. Lidz kadu dienu satiku virieti - mana vecuma. Sakam satikties, vinam saka paradities jutas pret mani, un ari man pamazam vins saka iepatikties. Vins zinaja par manu pagatni, zinaja, ka man gruti atkal kadam uzticeties. Bet loti centas - ziedi, restorani, romantiskas pastaigas. Viss bija ideali, lidz kadu dienu atzinas, ka ir precejies... teica, ka ar sievu vairs nedzivo kopa vairak ka 2 gadus, viniem situacija lidziga ka man - ari 5 gadus kopa, ari vina aizgaja pie cita, bet vins visus sos gadus centas vinu atgut, lidz satika mani. Tagad esot nolemis skirties, bet sieva esot piezvanijusi nesen un pateikusi, ka grib vinu atpakalj. Vins (it ka) vinai pateica, ka negrib vairs but ar vinu, un ka ir saticis citu sievieti... Man sap ne jau tas, ka vins ir precejies, bet tas, ka neatzinas uzreiz, tas, ka zinaja cik gruti man ticet cilvekiem, ka es vinam ticeju, bet tagad viss sabrucis ka karsu namins. Neticu vairs vina jutam, neticu ka grib skirties, neticu nekam ko vins man stastija. Tagad vins ir atvalinajuma sava valsti un jau 5 dienas no vina nekadu zinu.. vairs jau negaidu, vnk dusmas uz sevis, ka tik atri uzticos cilvekiem. Un ta pa vidu sim visam stastam - paris menesus atpakalj mans ex ludza man palidzet iekartot vinu atpakalj musu vecaja darba vieta, teica, ka grib projam no LV un projam no tas sievietes, pie kuras aizgaja. Es palidzeju. Tagad vins censas iekartot te ari savu "lielo milu". Tuvakaja laika vina atlidos un saks te stradat un es vinu redzesu katru dienu! Sobrid mekleju darbu, lai tiktu prom no sis vietas. Darbs loti patik un draugu daudz, bet citu iespeju neredzu. Gribas sakt dzivi no jauna. Bez viriesiem mana dzive.. only one night stand - veselibai, ta sacit.. Nedomaju, ka kadreiz vel kadam spesu uzticeties. Tads mans bedu stasts. Domaju, uzrakstisu visu un paliks vieglak, bet nepaliek. ..
20.01.2013 19:32 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.06.2012
wOw cik gari sanaca.. Ja kada izlasija lidz galam, tad tiesam paldies :)
20.01.2013 19:33 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Patiesību sakot-ļoti skumīgi! Ieteikums no manas puses - CIENI un MĪLI sevi vairāk!

Tu jau vienreiz vīlies savā Ex,KĀPĒC viņu iekārtoji darbā? Turpmāk atceries - nekad nekāp uz viena grābekļa divreiz! Cilvēks,kurš vienreiz sāpina,darīs to vēl un vēl!

Lai veicas!
20.01.2013 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Pārāk laba esi bijusi pret to bijušo! Ja reiz Tevi pameta, tad kāpēc vēl viņam palīdzi un vispār kontaktējies?
20.01.2013 19:38 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Sāpīga pieredze..
Nedaudz skumīgi palika lasot. Vienīgais, ko varu teikt - nezaudē cerības. Viss nokārtosies.
20.01.2013 19:40 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Savu ex pasūti ellē ratā. Sāc cienīt sevi! Ja šamējais vēl rakstīs, esi maita pēc pilnas programmas!
20.01.2013 19:42 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.06.2012
Kas attiecas, par maitas busanu - kad ex atlidoja uz sejieni paris naktis pavadijam kopa.. Vakar vinam pateicu, ja vina jauna sieviete saks te stradat, tad man bus ko ar vinu parunat. Ir telefona iszinas no vina, cik loti vins joprojam ilgojas pec manis, ka nav aizmirsis, ka vinam sapigi mani redzet ar citu virieti. Zinu, ka patiesiba nespesu vinai to visu izstastit, bet cereju, ka vins nobisies un vismaz atradis vinai citu darbu, iespejami talu no tas vietas, kur esmu es.
20.01.2013 19:50 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Lai Tev veicas uzsākt jaunu dzīvi. Esi stipra!
20.01.2013 19:52 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ar to bijušo - tā bija kļūda viņam palīdzēt, taču - tā gadās. Tikai tad atceries nākotnē, ka tas cilvēks ir melis, izmantotājs un nelietis.
Nemaini gan darbu tā cilvēka dēļ. Viņš jau tāpat Tavu dzīvi pačakarējis - vienkārši vairs neļauj to. Nepievērs viņam uzmanību. Uztver bijušās jūtas pret viņu kā slimību, kas nu ir pāri, un dzīvo savu dzīvi - vienalga, vai viņš turpat blakus ir ar savu tagadējo meiteni, vai nē.
Un - jā, domā par sevi. Saki, ka negribi attiecības, jo nespēj uzticēties? Nu tad nepārdzīvo par tiem vīriešiem. Ne par bijušo, ne to, kas precējies izrādījies.
Nu vispār jau vēl vari mēģināt noskaidrot, kādas tās viņa attiecības ar sievu.
20.01.2013 19:55 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Zinot sevi, es jau sen viņai būtu visu izstāstīju, pārsūtījusi sms. Un man būtu pie vienas vietas kā viņa jūtas, un ko viņa ar to čali pēc tam izdarīs.
20.01.2013 19:55 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Inese, nepadodies.
Lai nu cik bērnišķīgi tas nebūtu, es speciāli censtos sāpināt viņu.
Esmu sapratusi to, ka, ja kāds mani ir sāpinājis, tad man ir jāizjūt dusmas un naids pret viņu, lai tiktu pāri sāpēm.
20.01.2013 19:57 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Vismaz pēc teksta spriežot, TEv tomēr tik daudz dots! Tu esi gaišs cilvēks, nenoliegsim, al labiem gēniem :D, veiksmīga, drosmīga. vnk esi līdz šim sastapusi ne os īstos cilvēkus, kas Tevi spētu novērtēt.
Ja drīkst jautāt, kā Tev gāja attiecībās līdz 30?
Vīriešu un sieviešu attiecības, man pašai brīžiem liekas, ir mātes dabas joks ;p katram tomēr ir tik radikāli atšķirīga domāšana, pilnīgi citas tehnoloģijas galvā. Piem nesen parunāju ar pieredzējušu un dzīvesgudru sievieti, kas precējusies jau trešo reizi. Kā viņa man teica, vēl tgd galvā stāv: vīrietim sekss ir kā pačurāt, tam nav nekādas saistības ar mīlestību. tas gan nav īsti tavs gadījums.. bet ideja, var mīlēt, bet ar prātu.
Tev novēlu tiešām veiksmi nākotnē!:) aizmirsti par tiem nelaimīgajiem. sāc jaunu skaistu dzīvi, atradīsi foršu darbiņu, un gan jau ar laiku arī vīrieti, kurš būs Tevi vērts.
20.01.2013 19:57 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Viss, ko varu ieteikt - turpmāk cieni un mīli sevi, nevienam nepazemojies, un šos vīriešus atstāj pagātnē uz visiem laikiem!
Lai Tev izdodas! :)
20.01.2013 20:00 |
 
Reitings 222
Reģ: 29.01.2009
Grūti ko teikt... Lai Tev viss izdodas! Tiešām skumji
20.01.2013 20:01 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.06.2012
Pinecone, nespeju es vinu ienist.. vel paris dienas atpakalj biju gatava aizdot vinam naudu, lai vins varetu nopirkt masinu sev.. ari darba censos visadi palidzet.. Ari to meiteni neienistu - vina vispar ne pie ka nav vainiga, tapec ari negribas vinai stastit par to, kas bijis starp mums. Negribas, lai vina iziet cauri tam murgam, kuram cauri izgaju es.
20.01.2013 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Mes sievietes esam vairak vertas neka tie veci doma un spej iedomaties...
Pacel galvu uz augsu... aizej uz salonu - sapos sevi - matus, nagus, adu.... Ja Tu to visu izdarisi, Tavs pasvertejums pacelsies augstak... un tad jau ari bus nakamie randini ar jaunu virieti.....
Es ieteiktu neticet ex... bet parveret savu neuzticibu jauniem cilvekiem kuri naks tava dzive... ne visi ir tadi.........

Diemzel sava laika ari mana pieredze nav diez ko labaka... tagad varu pasmieties un iet talak paceltu galvu
20.01.2013 20:07 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Pinecone, nespeju es vinu ienist.. vel paris dienas atpakalj biju gatava aizdot vinam naudu, lai vins varetu nopirkt masinu sev.. ari darba censos visadi palidzet.. Ari to meiteni neienistu - vina vispar ne pie ka nav vainiga, tapec ari negribas vinai stastit par to, kas bijis starp mums. Negribas, lai vina iziet cauri tam murgam, kuram cauri izgaju es.

šausmas.. neesi tik laba un naiva savos 35 gados, nav to vērts. Ko viņš tev var dot? Pied****u dvēseli un sirds mokas. Priekš kam? Un tā meitene par tevi padomāja, kā tu jūties, čalis apdomāja kā tu jutīsies? Ne nieka.Tāpēc tādu cilvēku dēļ nav vērts raudāt, pacel galvu augstāk un esi pāri viņiem.
20.01.2013 20:09 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
tb padomāja
20.01.2013 20:10 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.06.2012
Supatrupa - sobrid lielako dalu briva laika pavadu salonos un veikalos (lielako dalu algas tur ari atstaju :D) Viriesi uz ielas atskatas, darba ari klienti velas iepazities un jauta pec tel. numura. Agrak tada nebiju, pat kolegi atzist, ka labak esmu sakusi izskatities.. Vienigi iekseji ta nejutos. Pasvertejums zem nulles.
20.01.2013 20:10 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Izklausās , ka Tev nav nekādas pašcieņas un esi naiva . Tu pati saproti ko Tu dari? Aizdot naudu , kārtot darbā utt . Saņemies...
20.01.2013 20:12 |
 
Reitings 222
Reģ: 29.01.2009
Šis stāsts liek man domāt par savu mammu, kurai gājis līdzīgi... Viņa tagad ir viena un es nezinu, kā viņai palīdzēt?! Vai es maz to varu? :(
starp citu viņa arī ir Inese...
20.01.2013 20:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!