Palīgā! Iemīlējies vīrietis!

 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Īss iepriekšējā apraksts:
man bija ilglaicīgas, gados mērāmas attiecības, kuras izbeidzu vasarā, jo man likās, ka vīrietis mani vairs neciena. Ļoti drīz pēc tam parādījās kāds jauks cilvēks, ar kuru viss bija forši pāris mēnešu, bet tad es sapratu, ka viņš manī ir tik nenormāli samīlējies, ka gribās ņemt kājas pār pleciem, ko arī realizēju. Tagad - atkal pāris mēnešus man ir citas attiecības ar cilvēku, kuru pazīstu jau sen un vienmēr esmu bijusi sajūsmā par viņa raksturu un visu būtību, bet beidzot esot kopā saprotu, ka viņš ir neeenormāli iemīlējies manī. Man nav nekādu rozā briļļu, vienkārši viss tā forši un viegli, bet viņa apmātība ar mani, ļoti atgrūž.
Kā lai šito izārstē? Man šķiet, ka man vienkārši ir bail no vīriešim, kuri manā priekšā ir gatavi būt par kājslauķīti un tādi mīksti - komunikācijā ar citiem tiešām viss kārtībā, bet ar mani - visam piekrīt, piekāpjas, nestrīdās, visu laiku jautā vai neapvainojos... AAAAAA!!!

Droši vien, ka vaina ir manī, bet es nezinu, ko lai dara. Es gribu būt kopā ar viņu tomēr.
20.01.2013 17:05 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Miss_Tiina un Tev tas nepatika? Nemīlēji viņu?
21.01.2013 16:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tu viņu vnk nemīli. tas arī viss. lai gan man arī bija tā kā tev ir tagad. man vnk riebās vīrieši, kas nevar pateikt savu vārdu. principā tagad man ir vīrietis, kādu es vēlos. uz galvas kāprs viņš nekad sev neļaus, bet to es arī nedarītu, jo man vajag to apziņu, ka vīrietim ir stingra nostāja un ka viņš nav lupata pret kuru kājas slaucīt.
mēs pat vairāk nekā ļoti pievēršam viens otram uzmanību, varam ilgi knibināties utt, esam mīļi viens pret otru, bet nu katram ir savs es. mēs arī faktiski nestrīdamies un pielāgojamies, bet respektējam viens otru.
22.01.2013 17:00 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Tas tikai loģiski, ka vīrietis pēc ilgāka laika attiecībām atmaigst un viņa stingrā nostāja mainās būtiski, izdabājot ikkatrai sieviešu vēlmei.Un pasakot Es darīšu visu Tevis dēļ, Tu man nozīmē visu,attiecību sākumā.

Tad sieviete, uzkata, ka viss jau ir izcīnīts, vīrietis atvēries pilnībā, gatavs Tev skriet pakaļ, kā KUCĒNS! Tas biss sākas no maziem bullshitiem no sievietes puses,izdari to, ko Tu darītu dēļ manis, šodien draucam tur utt.Tas ir tā, ka sieviete kontrolē, vada attiecības un vīrietis visam paklausa, nedomājot par sekām.

Tas izkatās smieklīgi, ka ja sieviete trīs reizes nepaceļ klausuli un vīrietis tāpat zvana.Es viņu vietā, izdzēstu numuru un darītu tās lietas, kas man rūt, nevis lieki uztrauktos par cilvēku, kurš man neizrāda piolnīgi nekādu interesi.Tādas sievietes jāaizmirst, nedrīkst luncināt asti,kad viņas tikai pasauc, izdari to.Tāpat, ja Tev kaut kas nepatīk viņā, to ko viņa dara, tā arī pasaki, nerunā klupības, negatīvismu savādāk, iešu prom.Kad sapratīsi, un mainīsies atnākšu atpakaļ.

Likt beidzot saprast, ka sievietes visu uzkata emocionāti piesātināti, un ar viņām bez mazvai nav vērts turpināt strīdēties, vinās vienbmēr uzkatīs sevi, ka ir zinošākās, un ja vīrietis to centīsies pierādīt ar savu loģiku, tad būs konflikts.Labāk netaisīt drāmas un piekāpties sievietēm.
Tas īsumā, jauku šo dienu!
23.01.2013 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits