Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu emocijas

 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Sveikas!

Gribēju pajautāt, kā jūsu puiši izrāda emocijas ikdienā vai ,piemēram, saņemot dāvanas?

Kā jau sieviete esmu emocionāla un vēlos saņemt kaut kādas emocijas arī pretī. Savējam vienmēr svētkos dāvinu paštaisītas, sirsnīgas dāvaniņas, bet bieži vien viss ko pretī saņēmu ir smaids un vienkārši pliks "paldies". Nākamajā minūtē, ilgi domātā un taisītā dāvana tiek nolikta uz plaukta aizmirstībā. Kad jautāju, vai par dāvanu vispār priecājas, saka, jā, protams!
Par mūsu gadadienu atcerējos tikai es. Par pēdējo sakrāto naudu izveidoju dāvanu, lai viņam prieks. Sāku aizdomāties, vai vispār ir vērts censties.. Jā , viņš arī cenšas man sagādāt dzimšanas dienās kaut ko jauku, bet pēdējā laikā šīs dāvanas paliek bezpersoniskas. Ziemassvētkos saņēmu lielās Philips austiņas, es nezinu kur viņas pielietot, tāpec lieto tās viņš.
Man nemaz neinteresē cik tā dāvana maksā, vienkārši gribas , lai tā nāk no sirds...
Varbūt varat ieteikt kā dot kādus mājienus, lai viņš visu uztver personiskāk?

Vēl viena lieta kas mani viņā satrauc ir tāda - piemēram, kad es vēlos mīļumu, pieglausties klāt, vai izrādu savu pieķeršanos, viņš norauj manu roku nost un stingri pasaka, es tagad mīļumu nevēlos! Vēlāk.Pašlaik es skatos sportu! Citreiz atkal pieprasa, ka viņš vēlas, lai es viņu samīļoju, jo redz esot noilgojies.

Citreiz rodas jautājums, tie vīrieši visu ar matemātiku aprēķina? :)

Laikam jau tās visas emocijas un izpausmes ir atkarīgas no ģimenē ieaudzinātā.... Vai arī man pagadījies tāds jocīgs.
20.01.2013 14:02 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Par dāvanām - man tas pats.
Vieglāk iedot naudu, nekā piepūlēt savas smadzenes, lai man ko foršu sagādāt. Vienmēr aizbildinās, ar to, ka nezina, kas man patīk. Kā tad!

Es tagad pasūtīju viņam RĪGA kreklu, jo teica, ka viņam patīk. Gribu redzēt viņa sejas izteiksmi, kad ieraudzīs gultā smuki iesaiņotu dāvanu ar kartīti.
20.01.2013 14:05 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Par tām dāvanām. Varbūt tie tavi darinājumi patiešām viņam nav noderīgi, tāpēc arī tiek nolikti plauktā? Piedod, es tiešām nevaru iedomāties nevienu noderīgu pašdarinājumu, it sevišķi vīrietim. Nu varbūt adītas vilnas zeķes. Tāpēc arī nav to emociju, jo dāvana patiešām nesagādā prieku, bet ir bailes tevi aizvainot?
20.01.2013 14:05 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.01.2009
Pirmkart pasaki to vinjam :)

vinjsh Tavas iekshejas domas nolasit nevar.. :)


runaa,runaa runaa velreiz runaa ar savu otro pusiti-tapec jau Tu esi kopaa ar vinju lai pateiktu ko veelies no vinja..-nekautrejies.. :)
20.01.2013 14:07 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.11.2012
vinji naak pie manis ciemos un sniedz slapjas bucjas :)
20.01.2013 14:09 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Tas atkarīgs no cilvēka, piemēram, es arī neizrādu lielu prieku par dāvanām, drīzāk esmu apmulsusi un nezinu, ko darīt, kaut gan dāvana patīk.
Manējais smaida, pasaka paldies, bet kādu laiku vēlāk bieži piemin, kas dāvanā viņam patīk. Tur ir tas un tas labs, ērts, smuks utt.
20.01.2013 14:11 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Atbildot uz Libra -
Vienas no pēdējām dāvanām bijušas - piem. paštaisītas Ziemassvētku tējas sirsniņveida maisiņos, pie tam viņš bija pieslimis, likās būs jauka dāvana, bet tā viņa stāv vēl joprojām neizdzerta.. Gadadienā sagatavoju albūmu , koka, iekšā mūsu fotogrāfijas ar aprakstiem par atmiņām. Laikam praktiskam vīrietim vajag kaut ko praktisku ;)
20.01.2013 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Manējais nav no superemocionālajiem, taču par dāvanām vienmēr priecājas.
Es arī mēdzu dāvināt pašdarinātas dāvanas un man ir grūti iedomāties pašdarinātu un nederīgu dāvanu. Laikam tāpēc, ka nekad pati tādu neesmu saņēmusi. Draugam arī esmu vairākas pašdarinātas, noderīgas lietas uzdāvinājusi.
Vienīgais ieteikums - runā ar savu draugu. Varbūt viņš nav radis tā ar plašu žestu izrādīt savu prieku. Vai arī viņš ir līdz kaulam praktiķis, kurš priecājas tikai par āmuru un naglām.
20.01.2013 14:15 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Heartkiller - Laikam būs praktiķis liels, jo runāties bieži izrunājamies ko vēlētos saņemt, ieejot veikalā čalojam ko gribētu. Viņš ģimenes locekļiem dāvinājis ir zāģus, darba cimdus, grāmatas, pat bail iedomāties , ka kādreiz man uzdāvinās pannu ar mīklas rulli ;p
20.01.2013 14:19 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Emocijas izrāda tikai tad, kad spēlē CS :D

Bet, ja nopietni, lasīju jūsu komentārus un mēģināju atcerēties, kad manējais būtu jūsmojis par dāvanām vai tml lietām.
Jā, pasmaida, pasaka paldies....nu ok citreiz vēl - kā tu zināji, ka es tieši to gribēju, vajadzēja.

Ja es kko pati gatavotu, tas tiešām būtu nederīgs...jo nav romantiķis, bet gan praktiķis.

Piedod, Brunete, es nezinu tavu vīrieti, bet manējais NOTEIKTI nejūsmotu par tēju sirds formas maisiņos :D
20.01.2013 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 4010
Reģ: 02.01.2011
Arii maneejais iipashu sajuusmu neizraada, peec Ziemassveetkiem vispaar biju noleemusi shim neko vairs nedaavinaat.. :D

Nedomaaju,ka par to buutu jaapaardziivo, vinjiem tas vnk nav tik svariigi kaa mums..
20.01.2013 14:22 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Miss_Tiina, manējam emocijas parasti ir tad, kad spēlē Tankus :D
20.01.2013 14:23 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
Mans bijušais draugs vienmēr priecājās par dāvanām, ko sagatavoju viņam. Un arī lietoja tās, un tā. Vai nu tiešām priecājās, vai arī izlikās par visiem 100% :D
20.01.2013 14:28 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Tad jau laikam sanāk, ka esmu pasista uz romantiku :D un manam vīrietim to nesaprast
Nākošreiz dāvināšu šim skrūves un lāpstu.
20.01.2013 14:29 |
 
Reitings 196
Reģ: 20.10.2012
Izklausās, ka viņam tādas dāvanas nepatīk, viņš pasaka paldies, lai tu nejustos slikti. ;) Izrunājies un miers. Ne visiem patīk paštaisītas dāvanas ( zeķes, cimdi, tējas, kartiņas ). Man arī tādas lietas ne īoaši, neesmu romantiska, sirsnīga un neko tādu nedāvinātu.
20.01.2013 14:31 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Par tām dāvanām. Vīrieši ir daudz praktiskāki kā sievietes. Pašdarināti nieciņi patiktu tev, nevis viņam. Laika gaitā, iespējams, viņam ir apnicis saņemt dāvanas, kuras liekas smukas un feinas tev - bez jel kādas domas par to, kas patiktu/būtu noderīgs viņam. Iespējam, tādēļ lielās austiņas. Tev tās neliekas nedz praktiskas, nedz jaukas - toties viņam tās noder ikdienā. Viņš dāvina tev pēc tā paša principa kā tu viņam.

Personīgi es pati dāvanām nepievēršu lielu uzmanību.
20.01.2013 14:31 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Savējam dāvinu lietas ko viņš izmantos ikdienā, nevis ko noliks plauktā.
20.01.2013 14:37 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es nekad savam neesmu dāvinājusi pašdarinājumus, katrā ziņā ne tādus, kur būtu ietvertas sirsniņas vai kādi salkani mīlas teksti, piedodiet, ja kādu tagad aizskaršu, bet nevaru iedomāties, ka vīrietim jādāvina kas tāds, ar sirsniņām, pantiņiem utt. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

Domāju, ka vīrietim vajag praktiskāku dāvanu, okei, uzskatu, ka kartiņu vari pati uzmeistarot. Es skatos, kas manējam nav - kad bija noplīsis maks, tad nopirku maku, tagad gads pagājis, maks nav saplīsis un viņš vienmēr uzsver, cik labs maks. Nopirku smaržas, nezinot viņa gaumi īsti, viņam arī ļoti patīk. Tagad viņam februārī vārda svētki, gan jau kaut ko izdomāšu. Ar to gribu teikt, ka vīrietis priecāsies, ja nopirksi pielietojamu lietu, īpaši, ja vecā ir mīļa un nolietojusies.
20.01.2013 14:37 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Sheit pilniibaa piekriitu Librai.
Virieshi ir no citas planeetas un vinjiem nebuus taadas emocijas kaa sieveteem,ja sanjems daavanaa pashizceptus cepumus skaisti noformeetaa kastiitee ar dimantinjiem virsuu:)
20.01.2013 14:46 |
 
Reitings 117
Reģ: 19.10.2009
Drīz viņam tuvojas dzimšanas diena. Vecāki vienmēr uzdāvina viņam ko dārgu, sakrāt naudu es visdrīzāk nepaspēšu, paštaisītās lietas viņam nenoderēs, varbūt neiespringt un viņam neko nedāvināt.. ;)
20.01.2013 14:49 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Manējais ir gana romantisks, tomēr par tējas maisiņiem arī nebūtu pārāk lielā sajūsmā. Parasti cenšos viņam uzdāvināt kaut ko, kas kapos ilgi un tiks izmantots bieži, piemēram, kvalitatīvus cimdus, apģērbu, smaržas.

Viņš gan šajā ziņā ir romantiskāks. Vienreiz saņēmu ilgi kārotu grāmatu, un pirmajā lapā viņš bija nelielu ''vēstuli'' uzrakstījis. Likās sirsnīgi un pārdomāti. Domāju, ka tas ir tas DIY veids, kas mums abiem sagādā patiesu prieku.

Droši vien prātīgāk tev būs savam draugam pajutāt, ko viņš vēlas dāvānā, un tad, ja gribi, papildināt to ar nelielu, personīgu neiciņu.
20.01.2013 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits