Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apkaunojums?

 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Vakar ar draudzeni aizsākām tēmu par visu , kas man bijis jāpārcieš ar draugu.
Jau iepriekš rakstīju, ka viņš dzērumā mēdz flirtēt ar citām. Draudzene centās man ieskaidrot, ka tas ir liels apkaunojums man, uz ko es, protams, piekrītu. Man ir milzīgs kauns, ka viņš tā ir darījis.
Vai Jūs uzskatat, ka krāpšana, flirts ar citām utt.,ir apkaunojums draudzenei vai pats vīrietis sevi apkauno?
19.01.2013 14:45 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Jāpiebilst, ka es, protams, viņam visu piedodu pēc dienas.
19.01.2013 14:46 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Ne pa tēmu, bet kam tev divas diskusijas?

http://cosmo.lv/forums/topic/131969-apkaunojums/
19.01.2013 14:51 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Vai, dators tad uzkārās. Nopamanīju, ka saglabājās.
19.01.2013 14:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis pazemo sevi, bet Tu pazemo sevi, jo paciet tādu izturēšanos.
19.01.2013 15:01 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Protams, ka kauna izjūtu izjustu teju katra meitene, jo - cik gan patīkami ir atrasties kādā pasākumā un:
1. skatīties, kā tavs puisis lakstojas ar citu meiteni un nezināt, ko iesākt - raut viņu prom, jo viņš taču ir piedzēries un pa lielam viņā runā alkohols, vai arī pacelt galvu, pagriezties un iet prom, jo ''kaut kādai lepnuma kripatiņai taču ir jābūt'', jo viņš ir TAVS puisis un lakstoties ap citām meitenēm viņam nevajadzētu, ja vien jūs neesat vienojušies, ka attiecības nav exclusive; un ja viņš nepanes alkoholu, tad lai nedzer, jo nu tomēr ir jāizvēlas, kas tad ir svarīgāks - iedzert kopā ar draugiem vai arī tomēr atturēties un nesāpināt tevi
2. apzināties, ka to redzi ne tikai tu, bet arī visi apkārtējie, zinot, ka viņš ir tavs puisis...
3. klausīties par viņa piedzīvojumiem no citu stāstītā un visu laiku domāt par to, kas tad notika vēlāk, cik tad tālu viss aizgāja, jo neviens jau tur pie viņa ar svecīti blakus nestāvēja :(


Apkaunojoši, manuprāt, tas ir jebkurā gadījumā, bet tad ir arī jaaizdomājas par attiecībām kopumā, jo alkohols tikai piedod drosmi pateikt lietas vai izdarīt ko tādu, ko skaidrā prātā neiedrošinātos darīt - reti kurš alkohola reibumā dara lietas, par kurām skaidrā prātā esot šausminās! Par to ir vērts padomāt...
20.01.2013 15:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits