Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stils.

 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Labrit!
Vakar nopirku cimdus un tad aizdomajos. Vienmer perku ipasas lietas, kuras iemilos, tas ieraugot. Tas ari raksturo manu stilu. Man nav tadu "must have" lietu, ikmenesa zurnalu iespaida.
Visos manos apgerbos ir kaut kas vienojoss. Ari mani draugi un pazinas biezi stasta vai rada kadu apgerbu, un saka, kad es ieraudziju uzreiz iedomajos par tevi. Tas ir Chantellei!!! :D
Lai gan man nav izteikti viens stils. Bet kaut kas katra mana manta vai apgerba raksturu tiesi mani. Piemeram, ja kada tusina vai kur aizmirstu kadu savu apgerbu, visiem butu skaidrs kam tas pieder :D
Mazliet raksturosu, man patik loti, loti sieviskigas lietas- kleitas, mezgines, besi un veci roza toni, kasmirs, high heels, dabigas kazokadas, garie cimdi (ziemas sezona), lentites, bantites.
Ka ir jums? Apgerbs ko nesajat raksturo tiesi jus? Vai centsaties izsekot katrai modes tendencei?
18.01.2013 11:22 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Šķiet, ka arī manā garderobē nav nekā tāda, kas baigi raksturotu manu stilu, jo ģērbjos pēc garastāvokļa un tā, lai justos ērti, bet sieviešķīgi. Principā ikdienai tie ir skinny jeans, oversized topi, zelta krāsas vai melni džemperi, jātnieku tipa zābaki, mežģīnes, žaketes, šifona blūzes, vasarā - plandošas kleitas, balerīnas, wedges, šad tad arī high heels.

Starpcitu jautājums tām, kurām arī topā šifona topi un/vai blūzes. Kā jūs viņas nēsājat? I mean... ņemot vērā to, ka tās ir caurspīdīgas, tad man īsti arī amats neatļauj būt tik atkailinātai, lai redzētu apakšveļu. Bet ar pieguļošiem melniem topiņiem kaut kā vairs neizskatās tā. Domāju, ka varbūt varat man pamest kādu ideju! J
19.01.2013 21:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Noteikti šauras, taisna silueta melnas kleitas- t.s. zīmuļveida. Garumā līdz celim, nedaudz virs. Gan sarafāni, gan džemperkleitas, trikotāžas kleitas ar rāvējslēdzi aizmugurē, ar dažādām piedurknēm utml. Man liekas, vislabāk izskatās un arī vislabāk jūtos, daudz man tādu.
Jau daudzus gadus es varētu vien uzraut tāsu kleitu, garus melnus zābakua un vairākman neko nevajadzētu.
19.01.2013 20:55 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Es nevaru pateikt,kas man par stilu, jo ģērbjos pēc pašsajūtas.
Manā garderobē ir ļoti daudz džinsu, žaketītes, krekliņi. Krāsas,kā kuram apģērbam- džinsi tumši. Žaketes krāsainas. Maiciņas ar lencītēm- visās krāsās.
Man ir ļoti daudz augstpapēdenes, bet tās man vairāk kā kolekcija, jo vienmēr izejot no mājas man somā būs arī balerīnas,kuras man arī ir ļoti daudz.
Aksesuāri- pēc iespējas lielākas somas. lielas krelles un rokassprādzes, gredzeni. Protams visu to vienā reizē nelieku.
Pēdējā laikā man patīk ģērbties tumši.
Svārkos vai kleitā mani var redzēt vien pārreizes gadā.
19.01.2013 20:47 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
esmu romatiska rakstura cilvēks, tāpēc apģērbā to arī izvēlos. Patīk valkāt kleitas, svārkus, ērtus apavus, rotaslietas... Garderobē vairāk dominē - melns, sarkans, balts, zils utt., gandrīz visas krāsas, bet ar sievišķīgu pieskaņu :)
19.01.2013 20:32 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Man praktiski vienmēr kaut kur apģērbam vai aksuāriem būs piestiprināta kāda puķe, spalvas, lakatiņi, žābo u.tml. Patīk klasiski-ekstravagants stils, aizgūstot dažādus apģērba siluetus no 50.-60.gadiem.
Jūsmoju par divrindu pogu mēteļiem, žaketēm, tas arī ir tas, kas vienmēr atradīsies manā garderobē. Baltas blūzes ar volāniem, zīmuļveida svārki vai garie plandošie svārki ar daudziem volāniem...
19.01.2013 14:58 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Man nekas tāds ūber raksturīgs nav, par ko cilvēki teiktu, ka tas noteikti BaCk piederošs.
It pa brīdim uz kko pavelkos, tagad uz spaikiem. Agrāk patika bantītes, vēl pirms tam jostas ap vidukli, oversize blūzītes, džemperi, leoparda raksts. Tagad to visu cenšos ierobežot. Apnika.
Aktuālās modes tendences ir grūti nepamanīt, turklāt man parasti patīk tas, kas ir modē.
18.01.2013 22:44 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Uzreiz nāk prātā draudzene ar saviem kokvilnas pantaloniem, riktīga asociācija. :D

Man pašai tumšie toņi pie sirds.
18.01.2013 22:26 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Mani nekad, nekad nevar redzēt augstpapēžu apavos, dzīves laikā uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt, cik reizes emsu uzvilkusi ko tādu, kam ir papēži.Bet ļoti patīklaiviņkurpes, pēdējās nopirku melnas ar spaikiem, tas laikam iedvesmojoties no modes tendencēm! :D :) Un skapī stāv melnas kurpes ar platformiņu, tās nu arī velku vien galējas nepieciešamības variantā, bet nu ne biežāk kā divas - trīs reizes. Augstpapēžu kurpes veikalos neizraisa vispār nekādas emocijas! :)

Bet tā es izvēlos tādu brīvo stiliņu, ne pārāk sportisku, ne pārāk lietišķu, kaut ko visam pa vidu. Savu garderobi būtu grūti iedomāties bez legingiem, tumši zilajiem skinny džinsiem un kādiem biezāka auduma džinsiem ar plēsumiņiem. Vēl ļoti apģērbā patīk melnā krāsa savienojumā ar ko spilgtu un mana vājība ir auskari. Kaklarotas, aproces bieži traucē, bet skaitiem auskariem jābū viemmēr! :)
18.01.2013 19:36 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Emmanuelle - katram savs :)
18.01.2013 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pašlaik patīk rotas ar pūcēm
18.01.2013 19:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jasmiine-es omiisu sarakstaa:)
18.01.2013 19:02 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Manā garderobē dominē siltie toņi . Pārsvarā orandžais , zaļais , sarkanais utt , vienmēr ir izteiksmīgas rotas , auskari , krelles. To visu paspilgtina mana matu krāsa. Priekšroku dodu kleitām un svārkiem . Vienmēr jābūt smukai somai un šallei :D Man nāk depresija no melnām , pelēkām , brūnām un pasteļkrāsas lupatām , asociējas ar omēm. Laikam vairāk uz māksliniecisko velk , bet nu pēc papagaiļa neizskatos :D Savu stils izveidojies jau no patsmit gadiem.
18.01.2013 18:59 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
mani raksturojoši elementi - mežģīņu svārciņi vasarās un arī ziemā,ja vajag uz ballīti,dz.dienu vai kādu citu pasākumu.



Vēl mani raksturo dažādas rotas no spalvām,krelles no pērlēm,dažādi citi inčīgi aksesuāri.




Vēl man ļoti patīk zila krāsa.Daudz dažādu kleitu un džinsu,žakešu man ir zilā krāsā.
Kopumā varu teikt,ka pērku lietas,cenšos vismaz tā pirkt lietas,lai tās būtu pēc iespējas oriģinālākas,neparastākas,modei noteiktu nesekoju,jo veidoju pati savu modi.
Dažreiz pati uzšuju apģērba gabalu kādu,ja rodas ideja un ir laiks,tā arī rodas dažādas jaunas,neparastas lietiņas manai garderobei.
18.01.2013 18:57 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
ir elementi, kas mani raksturo, bet jebkurš apģērbs vai apavi nonāk manā skapī ar priekšnoteikumiem: jābūt ērtam, komfortablam, man šajā apģērbā vai apavu pārī ir jājūtās labi, tāpat - šim apģērbam vai apaviem ir jāizskatās labi uz manis.
tas, cik sekoju modei, hmm. patiesībā - sekoju, bet tā nosacīti.
ir paliekošas vērtības, kas ienāca modē, bija aktuālas, izbija, bet joprojām man tas patīk un es ko līdzīgu iegādājos. piemēram - UGG. principā, viss ir - siltums, ērtums un dizains nešķiet tik traks, ja tiem zābakiem piemeklē atbilstoša stila apģērbu. tāpat arī - skinny jeans, tie patīk visādās variācijās, nespēju sevi iedomāties vairs biksēs ar platiem galiem, kas agrāk bija stilā vai platās bikses vispār...
bet tā - patīk būt tādai meitenīgai, patīk kurpes, kurpītes, zābaciņi, puszābaciņi, ar papēžiem, bez tiem, vienalga.. ziemā ir grūti uzvilkt blūzīti ar svārciņiem u.tml, tad prasās mīksti, silti džemperīši, bet pavasaris , vasara & rudens - tad es vairāk izpaužos, jo nav tik daudz jādomā par to, lai nenosaltu :)
18.01.2013 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Velku to, kas man patīk un to, kas manai būtībai atbilst. Vairāk tumšas krāsas(īpaši mīlu melnu un tumši zaļu) vai rakstainu apģērbu. Nekad nevelku mini vai lielus dekoltē. Ļoti, ļoti reti velku špiļkas.
Varbūt es varētu teikt, ka mani raksturo aksesuāri. Esmu kritusi uz interesantām lietiņām, kādas neredzu katrai pretīmnācējai. Piemēram, man ir auskari - pandiņas, auskari - raganiņas, rokassoma no zariem, gredzens ar pūķi utt. Nevienai no manām draudzenēm vai paziņām tāda veida aksesuāru nav, tāpēc, ja es aizmirstu kko ballītē, tad 100% zinātu, ka mans :D
Modei nesekoju.
18.01.2013 18:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Chantelle-man loti patika tavi ieliktie toni un kombinaacijas:)!
Tagad mums ir loti vees-no riita pat +5-loti neraksturiigi...es aaraa eju ar lielu adiitu jaku un veel lielu salli!Man noteikti jaabuut salleem un jostaam!Tas ir kaut kas ,kas buutu raksturiigs manam stilam-patiik melns un salle vareetu buut kaa akcents !Vasaraa loti patiik balts ,kreemkraasa,loti gaisi pasteltoni!Patiik neredzeeti modeli un kombinaacijas!
Kleitas laikam vispaar nevelku,bet svaarki patiik,bet atkal -tiem jaabuut loti iipasiem-nekas taads ,kas ir visiem ,man muguraa nebuus...!
18.01.2013 18:27 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
ļoti, ļoti patīk vīriešu džemperi, līdz ar to man garderobē tādi ir papilnam! :D
18.01.2013 16:52 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ahh, tikko vēl pievienoju savai Pinterest kolekcijai dažus smukumus :) pavasarī es no pinteresta izķeksēju tikai tos, ko gribēju sev un nopriku identiskus outfitus :D
18.01.2013 15:49 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
18.01.2013 15:48 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Liliii man tiesi patiik :) Ja viss ir parlieku gaisigs, tad ir ka staigajoss uzputenis :D
Izskatas jauki un sieviskigi, bet nav vienkarsi :) tas kurpes man ta ne parak patik, prieksroku dotu klasiskam high feel.
Un cepure ari man nepatik :D
18.01.2013 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits