Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stils.

 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Labrit!
Vakar nopirku cimdus un tad aizdomajos. Vienmer perku ipasas lietas, kuras iemilos, tas ieraugot. Tas ari raksturo manu stilu. Man nav tadu "must have" lietu, ikmenesa zurnalu iespaida.
Visos manos apgerbos ir kaut kas vienojoss. Ari mani draugi un pazinas biezi stasta vai rada kadu apgerbu, un saka, kad es ieraudziju uzreiz iedomajos par tevi. Tas ir Chantellei!!! :D
Lai gan man nav izteikti viens stils. Bet kaut kas katra mana manta vai apgerba raksturu tiesi mani. Piemeram, ja kada tusina vai kur aizmirstu kadu savu apgerbu, visiem butu skaidrs kam tas pieder :D
Mazliet raksturosu, man patik loti, loti sieviskigas lietas- kleitas, mezgines, besi un veci roza toni, kasmirs, high heels, dabigas kazokadas, garie cimdi (ziemas sezona), lentites, bantites.
Ka ir jums? Apgerbs ko nesajat raksturo tiesi jus? Vai centsaties izsekot katrai modes tendencei?
18.01.2013 11:22 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
upi! :D
18.01.2013 11:23 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mani raksturojoši stila elementi ir bantes, pērles un mezģīnes. Pagājušajā vasarā pavilkos arī uz ziedu rakstu. Ļoti patīk pasteļkrāsas. Esmu sievišķīgā stila piekritēja, augstpapēžu apavus gan valkāju ne tik bieži.
18.01.2013 11:26 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Nav man nekā tāda raksturojoša.
18.01.2013 11:31 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
Man ļoti patīk rozā apģērbs, aksesuāri! Visādos toņos!
Otra izplatītākā lieta manā garderobē ir ziedu raksti :) Šogad beidzot sāku īstenot savu sapni un ieviest skapī mežģīnes!
Patīk arī, ja ir bantītes. Modei nav lielas nozīmes, galvenais patīk vai ne. Pa lielam manā skapī nav tikpat kā nekā priekš ziemas, viss tikai krekliņi, svārciņi, vasaras kleitas un vēl uz izpārdošanās pērku arī izejamās kokteiļkleitiņas, lai gan nav uz kurieni viņas vilkt...
Par mani draugi iedomājas, ja veikalā redz kaut ko rozā, ar bantītēm vai pūkainu, tas ir topā :D
18.01.2013 11:31 |
 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Man patīk lakati un šallles.
Un leoparda raksts. :D
18.01.2013 11:33 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Es nezinu, man laikam nav nekas tāds, pēc kā varētu identificēt tieši mani:D Tāds jauktais stiliņš, kāds ir daudzām meitenēm, sievietēm. Vienīgais, esmu "kritusi" uz noteiktām krāsām - violeta, bordo, sarkana, zila visos toņos. Tad gan kāds pasaka - ā, violetas drēbes, tās jau priekš tevis!
18.01.2013 11:33 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
man patīk sportiskais apģērbs. Džinsas, džemparīši ar kapuci, botiņas, ziemā - garie, biezie, siltie (ar aitas vilniņu), ādas bezpapēžu zābaki, uz ziemeļpolu braucēju jaka. Manis raksturojošais elekments - gandrīz pie visām jakām ir LV karodziņš vai nu lentīte vai pielīmētais karodziņš.

Svārkus tik pat kā nevelku.. daudziem varētu būt pārsteidoši mani redzēt, piemēram, kleitā.. :D

Bet man patīk arī sievišķīgas lietas - kleitas, bet tad tādas vienkāršas, bet tajā pašā laikā greznas, uz auguma, un ne pārāk garas, svārciņi, bet man ir divas kleitas un trīs svarki mājās .. :D
Un man patīk košas krāsas - spilgti T-krekli, košas jaciņas utt.
18.01.2013 11:33 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu kaut kāds kopējais raksturojošais iespaids gan jau man ir, nezinu - košas, tīras krāsas, dažādās, bet tomēr piezemētās, bet intersantās kombinācijās drošvien ir tas, kas mani raksturo.
Sekošana līdzi aktualitātēm nav mans pašmērķis, bet ieinteresēta esmu.

Es varu pateikt, kāda stila apģērbā un koptēlā mani neieraudzīt:

>lietišķais, klasiskais stils - bikškostīmi, žaktes ar zīmuļsvārkiem, klasiskas blūzes ar buktētām, klasiskām biksēm, neinteresantām kurpēm

>sportiskais stils - Converse tipa kediņas, pusgari šorti, sportiska stila t-krekliņi, mini svārciņi kopā ar kedām, baikas, utml.

>izteikti romantiskais stils ar daudzumdaudzām cakiņām, bantītēm, kruzuļiem, spalvām, pūkām, raibiem rakstiņiem, puķītēm.
18.01.2013 11:35 |
 
Reitings 176
Reģ: 16.01.2013
Nuu ikdienaa neesaaju pat vareetu teikt taadus parastus apgeerbus- zempapeezhu zaabakus(man nepatiik ilgi iet- taa es ekonomeeju laiku :D), atagd ziemaa legingus un kaadu smuku tuniku, reizeem dzinsus, jacinjas, dzemperiishus. Patiik, lai silti un ljoti eerti- tas man primaarais.
Bet 5,6 dienu vakaros, kad dodos izklaideeties- augstpapaedenes, iisas mini kleitas ir manas favoriites :)) tapeec es ikdienaa un es balliitee ir divi dazhaadi cilveeki un buutu gruuti atpaziit uz ielas :D
18.01.2013 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Drosi vien, ka reksturojosaakais elements manaa stilaa ir platformas stila apavi - gan vasarai, gan ziemai.
Paslaik valkaaju kaut ko ljoti liidziigu siem:

Vasaraa sad tad neesaaju arii papeezus. Reti kad mani var sastapt ar bezpapeezu apaviem. Veel man ljoti miiljas ir skinny bikses, gandriiz nekaadus citus stilus nevalkaaju. Un peedeejaa laikaa ljoti iepatikusaas bantes apgeerbaa. Un veel zaketes man ir kaudzeem - gazaados stilos un kraasaas.
18.01.2013 11:48 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Ģērbjos pēc noskaņojuma. Iecienīti gan Timberland zābaki, gan romantiskas kleitas. Man patīk interesanti legingi, maxi džemperīši, pēdējā laikā ļoti patīk zelta tonis un leoparda motīvi (nedaudz- lakatā vai kurpēs), izteiksmīgas rokassprādzes, auskari.

Kopumā esmu sievišķīgā stila piekritēja, bet nepārspīlēju ar cakām un mežģīnēm:) Man nepatīk drūmas krāsas, krāsu sajaukums, raibums apģērbā.

Jau minēju, ka iecienīta ir Pinterest aplikācija, kurā krāju skaistus un iepatīkušos fashion foto iedvesmai.
18.01.2013 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
*dazaados
18.01.2013 11:48 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es mēreni sekoju modei, t.i., ja man iepatīkas kaut kas no aktuālajām tendencēm, tad iegādājos.

Domāju, ka mans apģērbs mani tā ļoti konkrēti neraksturo, bet man patīk ērtas un kvalitatīvas lietas ar interesantām detaļām, stils kopumā tāds diegan eklektisks. bet nu vispār tas, kas man patiks vienmēr un ko valkāju ikdienā ir - šifona blūzes un topi ar izšuvumiem, pērlēm, volāniem, skinny jeans, kažokādas vestes, leoparda raksts jebkur kombinācijā ar zeltītām rotām un aksesuāriem, pasteļtoņi, vasarā - ziedu raksti un planoši topi. Lakādādas zābaki, smalkas jostiņas ar interesantām detaļām, rokassprādzes, pulksteņi - no aksesuāru gala.
18.01.2013 11:49 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Ziemā un rudenī patīk ģērbties ar rock'n'roll piesitienu. Zemie ādas zābaki, melni apdrukāti krekli, sarkani, melni nagi, tumšas acis, izpūruši mati, spilgti aksesuāri, ādas tipa jaciņas.


Vasarā un pavasarī gan patīk krāsainas, gaisīgas kleitas un spilgtas kurpes.
18.01.2013 11:49 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
zekubikses ar rakstu, apavi ar papeziem, lielas somas un spilgta lupu krasa.
18.01.2013 11:49 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jā, tas, kas uzreiz visiem par mani ir zināms - man ir neeeenormāli daudz, dažādu un krāsainu un interesantu rotaslietu. Ja kaut kur ko atstāju, tad arī vienmēr visi zinās, ka tas ir mans. Nevaru ieziet no mājas ja man nav auskari, kaut kas kaklā vai aproce. Gredzenus gan nēsāju reti. Tāpēc draudzenes parasti vēršas pie manis, ja steidzami jāpiemeklē ko konkrētu no rotām uz vienu reizi :D.
No ģērbšanās stila puses - nesāju tikai sev atbilstošu krāsu gammu (ziema). Ziemā melnu, pelēku, zilu. Vasarā fuksiju, baltu un gaiši pelēku.
18.01.2013 11:55 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
ja par krasam ari, man nepatik tirie, spilgtie toni, iznemot melnu. Parsvara viss ir pavasara tipam atbilstosais- pasteltoni, laskrasa, besais, veci roza.
18.01.2013 12:10 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
arī man ir teiks - nu tas ir tavā stilā - , bet, kad pajautāju paskaidrot, neviens to nevar. vienīgais, ko varpateikt - nu tāds apģērbs, ar attieksmi (''attitude). Laigan principā patīk sievišķīgas, bet kičīgas lietas.
tā apmēram ģērbjos



tā apmēram gribētu ģērbties, bet kaut kas attur



bet nu esmu jau sākusi iepirkt sievišķīgākas lietas.
18.01.2013 12:41 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Esmu iecienījusi šifona/zīda blūzes ar vai bez rakstiem + melnus, pieguļošus džegingus. Tā ir mana ''uniforma''. Apavi gan mainās pēc noskaņojuma - laiviņas, ''čībiņas'' vai papēži.

Gribētos arī kādreiz uzvilkt kleitu vai svārkus, bet reāli apzinos, ka tas nav man.
18.01.2013 12:48 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
lustforlife - kāpēc ta ne?
18.01.2013 12:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits