Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attaisnot cerības

 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
čau!
gribu parunāt par darbā iekārtošanos caur paziņām. man ir bail,ka es neattaisnošu darba devēja cerības. man nešķiet,ka esmu tik gudra vai prasmīga,kā mani tuvinieki pa mani domā. tā nu darba devējs iedomāsies,ka esmu tik pat gudra kā mans brālis vai māsa, bet es kā muļķe notizlošu:D
māsa ieminējās,ka varētu viņas darbā mazu darbiņu dabūt, arī brālis šorīt izteicās,ka parunās ar savu ex draudzeni... bet man kaut kā kājas trīc. ja pati atrastu darbu, tad būtu pati par sevi, bet tagad ta es būtu kā ar zīmogu. ka, gan jau man ar jābūt tādai,kā māsa/brālis.
saprotu,ka katrs ir tik gudrs cik ir,ka visi nav vienādi,ka man vēl daudz jāmācās, ka neesmu ne mans brālis, ne mana māsa, ka esmu es pati.. bet..
kā jums? iekārtojoties darbā caur paziņām nav bijusi tāda bailīte? ka tas tuvinieks vēl dabū klausīties pārmetumus _ko tu mums te atsūtīji?_ utt., pēc tam vēl att pašiem čakarēt...
18.01.2013 09:50 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
2. darbā tiku ar personīgu uzaicinājumu. Jā, es tomēr vēl biju studente un tiku pie gadiem strādājušiem kolēģiem. Darba jomā pieredze bija neliela, tomēr svaigs gurķis biju, bet es apzinājos arī savus plusus un kārtīgi izmantoju tos.
Piemēram, jaunāko tehnoloģiju, programmu pārzināšanā, metodēs, kā darbu veikt ātri utml.
Kā jauns cilvēks, tev vienmēr ir iespējas ienest jaunas vēsmas un idejas, kas jau stabilajā darba vidē būs kas jauns.
18.01.2013 09:57 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
es dabā tiku caur mammas rekomendāciju. Mamma trādāja tajā vietā - ieminējās, ka es arī meklēju darbu. Uzaicināja mani uz pārrunām - pārrunās uzdeva dažus jautājumus un tad teica, ka nemaz tāda muļķe neesmu (ķipa derēšu). Pēc kāda gada sapulcē teica, ka es gada laikā bezmaz par svarīgāko cilvēku firmā esmu kļuvusi (man tāds diezgan atbildīgs un firmas attīstībai nozīmīgs darbs)
18.01.2013 10:00 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
ar to es gribēju teikt, ka cerams, esmu attaisnojusi firmas cerības uz mani.
18.01.2013 10:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)