Laulībās ar ārzemnieku...

 
Reitings 258
Reģ: 29.01.2009
Šodien ienāca prātā doma.. Padomāju par draugiem, radiem, paziņām, kuri dzīvo ārzemēs un ir precējušies ar ārzemniekiem.

Nonācu pie atziņas ka 90% ir nelaimīgi... Daži piemēri...

90% pazīstamu meiteņu kas ir precējušās UK ir nelaimīgas... Viena ir ar angli - tas ir skops, laiku un uzmanību viņai nevelta... Cita ar turku - tas ir slinks, sēž uz benefitiem...
Vienai ir bērns no melnā, tas viņu pametis un nepalīds.

Cita pazīstama meitene ir precējusies ar itāli - kaut arī dzīvo saulainajā zemē, vecāki no Lv sūta naudu, jo vīriņš arī slinks utt....

Viens pazīstams puisis ASV precējies ar amerikānieti, nesen piedzima dēliņs, viņa pat neprot pieskatīt bērnu, slikti baro... Taisās škirties...

Vienkārši palika žēl tautiešu... Cilvēki bojā likteņus un paliek nelaimīgi.

Gribētos dzirdēt jūsu pieredzi...
15.01.2013 16:50 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Esmu apmierināta.
Vienīgaia kà dèļ varētu reizēm justies nelaimīga, ka pietrūkst pabūt uz mirkli savā zemē, bet tas jau ir stāsts par ko citu, par citu mīlestību, ne par attiecībām ar savu ārzemnieku:)
26.01.2013 01:38 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Esmu precejusies ar arzemnieku, neviens mani ta nav nesajis uz rokam un milejis ka mans virs.
Ja jasalidzina bijusas attiecibas ar latvieti un manu viru tad ka diena pret nakti.

Iesu sabucot savu viru, par to ka vins tik fors.!
26.05.2014 02:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits