Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezdarbnieka pabalsts, ja pats esi uzteicis darba attiecības!?

 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
Sveikas!

šodien nepatīkamas ziņas (pati jau vainīga).

Strādāju par speciālisti kādā finanšu institūcijā uz rokas saņemot ap 300-350LVL, strādāju vairāk kā gadu, sākumā viss apmierināja taču uz beigām viss mainījās, darba pienākumi arvien nāca klāt taču alga no tā nemainījās, apstākļi un darba vide līdz ar to vairs nebija tik patīkama un oktobra vidū es nolēmu, ka esmu pelnījusi gan atpūsties, gan pameklēt ko labāku, jo man ir ļoti laba izglītība un pieredze.
Nolēmu aiziet no darba, oktobra vidū iesniedzu priekšniekam iesniegumu ka vēlos izbeigt darba attiecības , viņš to akceptēja un novembra beigās biju prom.

Tā kā darba attiecības uzteicu pati, pēc visiem likumiem man bezdarbnieka pabalstu sāks maksāt tikai ar marta mēnesi (par februāri), vai tas nav absurds?
14.01.2013 17:29 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tā nu tas ir.
Parasti var sarunāt darba attiecību beigšanos noformulēt, kā abpusēju vienošanos.
Tad izpaliktu 3 mēnešu gaidīšana.
14.01.2013 17:32 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mani tikai izbrīna tas, kādēļ ir jāaiziet no darba pirms tam nepapētot likumdošanu?
14.01.2013 17:33 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Kas mūsu valstī nav absurds? Varēja jau vēl pieņem likumu, ka pašaizgājējiem vispār nepienākas pašu iemaksāto nodokļu atbalsts bezdarba gadījumā. Kā smejies (vai raudi) - ja sāki strādāt, tad strādā un nečīksti! :D
Tas tāds sarkasms vairāk.
14.01.2013 17:34 |
 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
Aizgāju, jo varu to atļauties, nervus bendēt dēļ 300LVL, no kuriem pusi noēd pusdienās un otru pusi iztērē ceļa izdevumos, netaisos.

Vienk. izbrīna tas likums, ja vēlies aiziet pēc likuma Tev vēl mēnesis jānostrādā, ok paziņoju ka vērlos aiziet oktobrī, līdz ar to jau no tās dienas esmu kā bezdarbnieks, jo manā vietā jau meklē citu, bet šo bezdarbnieka pabalstu es saņemu tikai martā, jo sanāk ka bezdarbnieka statusu man piešķira decembrī, no tā skaita 3 mēnešus.
14.01.2013 17:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)