Not tested on animals

 
Reitings 200
Reģ: 22.08.2012
Te ir kāda kas atbalsta un nepērk kosmētiku ( vai ko citu ), kas tiek testēta uz zvēriņiem ?

pēdējā laikā esmu ar to pārņemta :) meklēju firmas, kuras nestestē uz dzīvniekiem.
13.01.2013 14:11 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Navigator - 1.tu neatbildēji uz jautājumu, kas tavā uztverē ir tās vielas, ko katrs tā ēd, ka pilnīgi saslimst? Es nudien nesaprotu. Ko tu ieteici? Ēst veselīgi? To zina katrs un arī vairums piekopj, bet saslimst tāpat, jo slimību veicinošs fakktors nav tikai pārtika ;) Jā, Tolstojs vēljoprojām bija rakstnieks nevis ārsts.
15.01.2013 11:53 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Rene,Tev tas liekas pilnīgs čau,citam tas ir dzīvesveids. Tā jau ir-katram savs,tāpec jau mēs esam tik dažādi un varam te tagad diskutēt:)
15.01.2013 12:00 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Navigator - 1.tu neatbildēji uz jautājumu, kas tavā uztverē ir tās vielas, ko katrs tā ēd, ka pilnīgi saslimst? Es nudien nesaprotu. Ko tu ieteici? Ēst veselīgi? To zina katrs un arī vairums piekopj, bet saslimst tāpat, jo slimību veicinošs fakktors nav tikai pārtika Jā, Tolstojs vēljoprojām bija rakstnieks nevis ārsts.

Tu tiešām vēlies dzirdēt manu ieteikumu?
Ja , tiešām, labi.
Pirmkārt es iesaku ēst svaigu, neapstrādātu pārtiku, vislabāk iepirktu no zināmiem cilvēkiem. nelietot uzturā gaļu, jo ne cilvēka zobi, ne zarnu trakts nav tāds kā plēsējiem, bet gan tāds kā zālēdājiem. Ja pārtiku tomēr apstrādā , tad ēst tikai tādu, kur apmēram 60% ir svaigi dārzeņi, augļi utt. Dzert daudz dārzeņu sulas.
Tās vielas galvenokārt ir ķīmiski veidotas- šokolādes, cukuri, bulciņas utt.
Te jautājums, ko katrs uztver ar ēst veselīgi? :)
Tagad man tiešām nav īsti vēlmes meklēt, bet nu vari paskatīties, es iesaku ko šādu, un šāda ir arī mana dzīves uztvere.filma nedaudz muļķīga :D )
Bet vēlaizvien, neapgalvoju, ka negrēkoju ,saistībā ar manu ķermeni.
http://www.1channel.ch/watch-2732528-Hungry-for-Change
15.01.2013 12:02 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Nazic, jā piekrītu un nesaku,ka vēzis ir tikai no pārtikas,taču tas arī ir viens no iemesliem ;)
15.01.2013 12:02 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nav tāda humāna nogalināšanas veida
Ja dzīvbnieku nogalina ātri, nesāpīgi un pirms tam nepakļaujot stresam, tad es tur nesaredzu nekādu problēmu.
man arī ir ļoti stipras sāpes perioda laikā
:D :D :D :D :D Tu vienkārši nezini, kas ir stipras sāpes. Ir cilv;eki, kas slēdzās ārā no sāpēm, ir, kas guļ pusnemaņā un murgo par rūķīšiem (es te nejokoju, pati esmu redzējusi meiteni, kam tā bija).
Protams, tas, vai tie medikamenti būtu jātestē uz dzīvniekiem, jau ir cits jautājums. Kā cilvēks, kas pats ir ne ar to labāko veselības stāvokli, es tomēr labāk gribētu dzīvot pasaulē, kurā medikamenti tiktu pārbaudīti citos veidos, bet ne mokot dzīvniekus, kuriem tāpat sāp kā cilvēkiem.
viens pievērsīs, otrs pievērsīs, trešai pievērsī un palielināsies procentuāli kaut 1 /10000 daļa procenta tādu , kas noliegs tādu vardarbību pret dzīvniekiem!!
+++ Tieši tā. Katrs atsevišķais cilvēks izvēlas, kuru patērētāju īpatsvaru palielināt. Un tā lielā mērā ir sajūta arī pašam par sevi - par kādām lietām Tu dzīvē iestājies, ko atbalsti, kam dod priekšroku un ar ko vēlies būt saistīts.
tad te nu jāsmejas, jo daudz lielāku ietekmi uz vidi atstāj siltumapgāde, piemēram
OK, tad Tu saki, ka, ja nedzīvo 100% dabai draudzīgi, tad uzreiz var mesties pretējā galejībā? Tāda varianta, ka cilvēks cenšas nepostīt apkārtni, cik nu viņam pašam tas nesagādā lielas neērtības (kādas radītu, piemēram, dzīvošana bez apkures), nav - ir tikai visu vai neko?
tā ir nevis realitāte,bet gan cilvēku ieradums,tas arī viss.
Ieradums, slinkums, nevēlēšanās saprast, cik tās lietas dzīvniekiem patiesībā ir sāpīgas. Jo tikai neiejūtīgs egoists dos priekšroku tiem produktiem, kuru ražošana ir sagādājusi ciešanas dzīvniekiem (kuriem ir tieši tādas pašas emocijas, kuriem sāp tieši tāpat, kuriem laboratorijas būros ir skumji tieši tāpat, kā tas būtu cilvēkam), ja tajā pašā laikā var paņemt produktu, kas ir tīrs no tā visa.
labāk lai tās ir mākslīgi audzētas žurkas, nevis cilvēki
Nē. Nav vis labāk, ka, lai kāda caca sev uzmālētu sarkanākas lūpas, tiek spīdzināti dzīvnieki.
Nu un mūsdienās nav obligāti jāizmanto dzīvnieki šim mērķim.
aprobežotāki šķiet cilvēki, kas iecērtas uz sava viedokļa pareizību un dzīvo iedomās, ka visiem jabūt labiņiem
Tev šķiet aprobežoti tas, ka cilvēki dzīvnieku mocīšanu uzskata par sliktu lietu? Tiešām? Tas ir tas, kas Tev šķiet aprobežoti?
tas IR normāli, gan kāpēc mr sāp
kāpēc tad sāpes ir normālas? Jo man, piemēram, nesāp. Jūtos labi. OK, citreiz ir nepatīkamas sajūtas, bet ne vienmēr. Tad man jādomā, ka kaut kas ar mani ir neriktīgi, jo man mēnešreižu laikā nesāp?
15.01.2013 12:03 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Navigator
Nesatraucies Ibumetīns ir gandrīz vienīgās zāles kuras es lietoju un pie ārsta ir būts. Kā jau rakstīju tējiņas man nepalīdz :)
Piekrītu Tevis rakstītajam par temperatūru un C vitamīnu - vēlams dabīgo.
15.01.2013 12:04 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Bet tas kurš sevi neuztver nedaudz muļķīgi, nemaz nav dzīvojis...vai tad ne tā. Nevar ego ļaut diktēt noteikumus vienmēr. Un runāt tikai par nopietnām teorijām.
Ā un vēl-Dr. Norman W. Walker- kļūstiet jaunāks!,Dīpaks Čopra Deivids Saimons-Kļūsti jaunāks, dzīvo ilgāk!:)
15.01.2013 12:06 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Navigator
Nesatraucies Ibumetīns ir gandrīz vienīgās zāles kuras es lietoju un pie ārsta ir būts. Kā jau rakstīju tējiņas man nepalīdz
Piekrītu Tevis rakstītajam par temperatūru un C vitamīnu - vēlams dabīgo.

Es nesatraucos. Katra izvēle. Tad jūtu tev vnk līdzi. :) ceru, ka ar laiku būs labāk.
15.01.2013 12:08 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Zaptesburka,jā man ir ļoti stipras sāpes,tā ka vemju un mirstu gluži nav,bet tadā gadījuma ir jāiet pie ārsta nevis jārij ibumetīns!

Tu neredzi neko sliktu dzīvnieku nogalināšanā,taču pārdzīvo par to,ka uz dzīvniekiem testē. Tā ir Tava darīšana,taču man tas neiet kopā. Audzēt dzīvniekus,lai pēc tam viņus nogalinātu man šķiet tikpat nehumāni. Taču tā protams jau ir cita tēma.
15.01.2013 12:09 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
zaptesburka ++++ katram Tavam vārdam! Arī pa mr.sāpēm. Nav jāsāp, sāpes ietekmē novirzes no normas organismā. (hormoni utt.) Jā, esmu ar medicīnas izglītību man arī stāstīja kāpēc sāp (spazmas utt.), bet tas noteikti NAV normāli, ja guļ no sāpēm murgo un vemj. Tam tā nav jābūt.
15.01.2013 12:11 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Navigator - bet tas viss jau ir zināms, nu par gaļu un zobiem - vegānu izdomājums,kam nav zinātniska pamata un info, kas ņemta no visiem tiem veganu saitiem, bet ok, var pievērt acis. Tici man, nav vajadzības badoties slimības laikā, pat ja apēstas divas bulciņas. ;)
Zaptesburka - nu aizej pie ginekologa un pavaicā, nudien, kāpēc ir normāli, ja mr sāp. Un normāli ir arī, ja nesāp, protams. Tu skaties tikai caur savu prizmu - man nesāp, tad jau visas var paciesties. Ja tā nebūtu vai tie paši Indieši būtu sadomājuši savas brīnumtējas pret mr sāpēm? Katram ir savs hormonu līmenis, ne vienmēr sāpju pamatā būs cista vai kāds cits briesmonis.
15.01.2013 12:13 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
man arī stāstīja kāpēc sāp (spazmas utt


Vispār spazmas nav, kāpēc sāp, bet kad jau sāp..
15.01.2013 12:14 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tu skaties tikai caur savu prizmu - man nesāp, tad jau visas var paciesties.
Tā gan gluži nav. Es neuzskatu, ka "visas var paciesties", es uzskatu, ka, ja sāp, tad ir kāda problēma - un arī neriktīgs hormonu līmenis ir problēma (ne jau Tikai "cista vai kāds cits briesmonis"). Ka sāpes mēnešreižu laikā nav normāla lieta, pat, ja tās ir bieži izplatītas.
15.01.2013 12:20 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Audzēt dzīvniekus,lai pēc tam viņus nogalinātu man šķiet tikpat nehumāni
Es nāvi neuzskatu par ko sliktu. Es par sliktām uzskatu ciešanas.
Tad kāds ir Tavs viedoklis par slimu dzīvnieku eitanāziju? Arī tā taču ir nogalināšana.
15.01.2013 12:24 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
zaptesburka - nu nopietni, palūdz, lai ginekologs tev paskaidro, varbūt man dzīvojot ārstu ģimenē ir jau pierasts, ka viss nav problēma, tieši runājot par mr un sāpem. Tev jāsaprot arī, ka ja tie hormoni ir it kā ir no normas prom, tas nenozīmē, kas uzreiz vsjo - jāārstē, nav labi u.t.t. Ai, nu sarežģīti skaidrot.
15.01.2013 12:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju.. vai tie medicīnas studenti, kas cītīgi noliek ibumetinus (u.c. līdzīgos medikamentus) būs ļoti pārsteigti, kad ārsta praksē nāksies diezgan tomēr pacientiem ieteikt šos medikamentus, jo šos ''draņķus'' lieto ne tikai, lai mazinātu sāpīgās mēnešreizes.
15.01.2013 12:29 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
_paris - tas, ka tās sāpes nav mirstamā vaina, nenozīmē, ka tā nav novirze no normas. Vairums cilvēku dzīvo ar tādām vai citādām kaitēm, un ir tā pieraduši. Bet tas nenozīmē, ka to vajadzētu uzskatīt par normu. It īpaši, ja sāpes ir tik lielas, ka nevar iztikt bez pretsāpju līdzekļiem (kādā sakarā par šo tēmu vispār ir sākts runāt).
15.01.2013 12:29 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
zaptesburka - tu saproti, ka ārsts tevi var izmeklēt, bet tu esi vesela un sāp tik un tā? Un, ka tomēr sāp tā, ka nevar izturēt? Ja nesaproti, tas atkārtošos - ārsts sniegs tev lielisku konsultāciju tikai par 3ls(valsts ginekologs.) ;)
15.01.2013 12:32 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Zaptesburka- nogalināt,lai paēstu vai nogalināt,lai nemocītu dzīvnieku ir dažādas lietas.
Arī eitanāziju uzskatu,ka vajadzētu pielietot tikai galējos gadījumos. Liela daļa vetārstu tomēr izvēlas vieglāko ceļu un iesaka eitanāziju.
15.01.2013 12:33 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
_paris man jāiedziļinās kāpēc sāp? Sāpēs izraisa arī tas, ka dzemde krampjaini saraujas :) Jo , kā Tu pati zini, tā ir muskulis, un tai kā jebkuram muskulim saraujoties saspiežas asinsvadiņi un - nepienāk pietiekami daudz skābekļa! - tieši tas pats notiek skriešanas laikā nepareizi elpojot un tādējādi neuzņemot pietiekami daudz 02, kad sāp kreisais sāns - liesa, kura ir lielāko daļu saražoto asiņu ''izmetusi'' organismā un sarāvusies un tādējādi saspiedušie nervgali tajā :) Vēl arī hormoni , kuri izdalās tajā visā procesā var radīt sāpes :)
15.01.2013 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits