Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Profesija - Interjera dizaineris

 
Reitings 28
Reģ: 26.12.2012
Sveiki visiem! Mācos 12. klasē un kļūt par interjera dizaineri ir mans sens sapnis.
Šobrīd esmu apmulsusi, jo meklējot informāciju internetā, lielākoties redzu tikai negatīvo.
Es būtu ļoti pateicīga, ja kāds varētu ieteikt augstskolu, kurā mācīties, pastāstīt kādi plusi un mīnusi, padalīties ar savu pieredzi.

Bija doma iet uz LU, bet tieši par šo te programmu lasīju daudz sliktu atsauksmju. Kā ir ar BSA?

LMA es netiktu iekšā, jo mācos parastā vidusskolā, neesmu papildus mācījusies gleznošanu un zīmēšanu.
13.01.2013 07:57 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.01.2013
BSA - sliktākais,manuprāt, kas vien var būt.
Kāpēc neapsver domu apmeklēt LMA kursus
?
13.01.2013 08:28 |
 
Reitings 28
Reģ: 26.12.2012
Izdevumi par šiem kursiem, kā arī palicis pus gads un minimāla iespēja tikt.
Divas klasesbiedrenes, kas zīmē fantastiski, iet arī uz šiem kursiem un šaubās par to, vai tiks LMA.

Izlēmu, ka vispirms iešu uz kādu mākslas vidusskolu pamācīties un iegūt pamatus, neizmetot naudu par kursiem. Tad ceru tikt LMA!
14.01.2013 00:43 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Latvijā šai profesijai vispār ir perspektīvas?
14.01.2013 00:45 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
interjera dizainu var māciities arii ISMA, draudzene pabeidza...ir loti apmierinata, jo iemaciija viskaut ko pamatiigi, bet darbu shajaa jomaa gan atrast nevar
14.01.2013 00:54 |
 
Reitings 19
Reģ: 21.10.2009
ar mākslas vidusskolām ir tā, ka vidusskolu beidzējiem speciālas programmas ir RAV'ā, Valmierā un Daugavpilī laikam. pagājšgad pati gribēju iet uz RDMV, jo zināju, ka daži tur mācījās arī pēc vidusskolas, bet valsts viņiem vairs neļaujot uzņemt vidusskolu beigušos (jo tērējot valsts naudu, utt), Rozentāļos tas pats. viņi gan teica, ka domājot taisīt tās programmas, bet vai uz nākamgadu būs - nezinu. vari painteresēties :)

pēc tam negribīgi, bet biju izdomājusi iet uz LU. negribīgi tāpēc, ka tur nav budžeta un gadā jāmaksā ls 1500. mācību kvalitāte ar esot ne visai...

tagad pati mācos RTU dizaineros. ja iet uz kokiem, tad tur ir arī interjeristi :) tikt budžetā nepavisam nav grūti, tik mīnuss tāds, ka jāmācās matemātika un drusku arī fizika un ķīmija (bet kādam citam tas varbūt būs pluss)

par karjeras iespējām diemžēl jāpiekrīt - interjeristu pilna pasaule, bet ja tev par to ir tiešām tāda kārtīga interese, tad tik uz priekšu ;)

tas tā kā īsumā būtu viss ;D
14.01.2013 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits