Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes, kas studē/ studēja medicīnas koledžās.

 
Reitings 57
Reģ: 06.01.2013
Sveikas, es gribētu apjautāties, kādas ir jūsu atsauksmes par koledžām, kurās studējat. Vai tur ir nepieciešams atestātā līmenis bioloģijā/ ķīmijā? Vai pēc studijām ir jāstudē vēl, lai iegūtu darbu, ja nē - kāda strādā savā sfērā?
06.01.2013 21:10 |
 
Reitings 57
Reģ: 12.05.2009
ES mācos Rīgas 1.medicīnas koledžā un varu teikt, ka man patīk. Man paziņa mācās sarkanā krusta koledžā un es saprotu to , ka tur tas viss nav tik nopietni.
Ja godīgi es vairs neatceros , kādi attestāti bija nepieciešami , bet tā kā es mācījos humanitārāja klasē kārtoju papildus eksāmenu dabaszinībās. Zinu ka obligāts eksāmens ir ķīmijā, ja iet par farmaceitu.

Pēc studiju beigšanas var studēt var nestudēt..viss atkarīgs no pašas.
11.01.2013 19:26 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es studeju LU PSK (Jurmala).
Studeju kosmetologos, tur kimiju un biologiju nevajadzeja. Ka masam, arstu paligiem u,c., nezinu. Vari paskatities http://www.psk.lu.lv/
11.01.2013 19:34 |
 
Reitings 12
Reģ: 13.03.2012
Studēju R1MK farmāciju un nekādu sūdzību nav, līmenis arī ir labs. Patīk tas, ka nav plika teorija, bet arī praktiskie darbi (saucamās prakes). Esmu pirmajā kursā, un, kad stājos, man prasīja eksāmena līmeni latviešu valodā un svešvalodā, kā arī ķīmijas atzīmi uz atestāta. Bet tas atrodas koledžu mājaslapās vai katrā gadījumā uzzināms noteikti atvērto durvju dienās, kas varētu notikt tuvāko mēnešu laikā.

Par to, ko var darīt pēc beigšanas, L-Bumbly jau pateica :)
13.01.2013 00:48 |
 
Reitings 150
Reģ: 29.01.2009
Studēju LU Paula Stradiņa medicīnas koledžā. Studiju maksas nav- valsts apmaksāts. 2-3 gadi, atkarībā ,ko izvēlas mācīties. Nav vajadzigs atsevišķs līmenis ne ķīmijā, ne bioloģijā. Iegūstamā izglītība ir 1. līmeņa. Iesaku jebkuram tur mācīties, tā ir vislabākā mācību iestāde, kādu vispār zinu, gan pasniedzēju, koju un visu pārējā ziņā. ;)
13.01.2013 01:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits