Pazudis...

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Jā, nedaudz jau padalījos vakar, bet nu cenšos rast savā galvā risinājumu :D
Pirms kāda laika iepazinos ar pēc manām domām superīgu vīrieti. Pieklājīgs, jauks, patīkams, nu viss jauki. Satikāmies, izklaidējāmies, iepazīstināja ar draugiem, sauca jau par savu meiteni, uci puci vēstules un sms utt. Bet... Šeku reku, 3 ned kā akā iekritis. Nē, protams, arī internetā viņš neiet īpaši bieži, tiešām reti redzu, bet tajā pašā laikā nekad uz sen manis sūtītām lietām neatbild. Zvanus paceļ reti, kaut kur reizi nedēļā sanācis viņu sazvanīt. Tajās reizēs, kad man kaut kur izdodās viņu sadabūt - esmu ļoti aizņemts, piedod, viss kārtībā.
Saprotu vienu - ja jau tāds uci puci, tad jau laiku atrastu.
Bet no otras puses - internetā jau arī neredzu nekad un visos saitos jau nevar noslēpties :D
Kā nu rīkoties, pazust pašai arī vai tomēr nu kaut kādu minimālu interesi izrādīt (negribās jau būt viņa stalkerei arī, ja nu cilvēkam vienkārši kauns atšūt vai kā:D)?
06.01.2013 18:21 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tas bija domāts pēdiņās :D ""
07.01.2013 14:32 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Kā nu rīkoties, pazust pašai arī vai tomēr nu kaut kādu minimālu interesi izrādīt (negribās jau būt viņa stalkerei arī, ja nu cilvēkam vienkārši kauns atšūt vai kā)?


man nekad, pēc tā, ko uzrakstīji, nerastos tāds jautājums. es vienkārši būtu samierinājusies, ka tur jūtu nav un viss.
07.01.2013 14:35 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es līdz pat pēdējai dienai biju apbērta ar dažādām mīļuma izpausmēm. Tāpēc arī jautājums :D
07.01.2013 14:39 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Un to visu nevajadzētu, ja tie vīrieši spētu pateikt - tu mani neinteresē!

Man ir tāda pati problēma- ja man vīrietis nešķitīs tiešām pretīgs (jebkurā jomā), es nespēšu viņam konkrēti pateikt nē. Arī teikšu, ka viss ir kārtībā un visu laiku atlikšu tikšanās, bet konkrēti nesakot, ka par tikšanos domu nepieļauju tuvākajā mēnesī. Tā ka saprotu, kad tā dara vīrietis un tāpēc nekad otru reizi nerakstu, neuzbāžos, ja viņš kādreiz ir atteicis tikšanos, jo zinu pēc sevis- ja būs liela interese, simpātijas, vienmēr izbrīvēšu laiku, lai ko es darītu :)
07.01.2013 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits