Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu kā

 
Reitings 78
Reģ: 02.01.2013
Man jau kādu laiku (2 gadus) nenormāli patīk kāds puisis. Satikāmies pirms gada pāris reizes, viss bija super jauki! Šķiet viņš ir vienīgais puisis kurā jebkad tā pa īstam esmu iemīlējusies! (vai varbūt tā ir vienkārši apmātība, nezinu)
Tad vienu dienu tas viss tā arī beidzās. (Es laikam biju vainīga, jo smagi sastrīdējāmies, es neatvainojos, kaut zinu - tā bija mana vaina)

Kopš tās reizes vairs viņu neesmu satikusi. Viņam kādu laiku bija meitene, bet tagad ir viens.
Es vnk. nevaru bez viņa. katru mirkli šķiet, ka domāju tikai par viņu.

Esmu mēģinājusi viņam rakstīt, uzsākt sarunu. Bet viņš tikai atbild, neko īpašu nerakstīdams. (kaut arī interesējas arī par to, kā iet man)

Nezinu, ko lai daru. Likties mierā, vai tomēr pateikt tieši - tu man ļoti patīc?
Kaut gan, domāju, ka tas, ka rakstu, jau tā ir tam pierādījums...???
06.01.2013 16:48 |
 
Reitings 61
Reģ: 11.05.2012
liecies mierā.
nedomāju, ka tādā gadījumā, ja puisis jau tā nereaģē patīkami uz taviem centieniem uzlabot attiecības, viņš patīkami reaģēs uz to, ja pateiksi, ka viņš tev patīk.

un ja pusim būtu interese, tad viņš noteikti neskatoties uz visām stulbajām lietām, ko esi darījusi, neattālinātos no Tevis.
06.01.2013 16:52 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2012
Pirmkārt, atvainojies, ja zini, ka bija tava vaina, tad pēc laika varbūt kkas paliks labāk, ja nē, tad droši liecies mierā!
07.01.2013 06:56 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Elēna, Tev gan ātri simpātijas mainās. Vēl nupat biji neprātīgi saķērusies vienā džekā (ar ko jums bija tikai sekss, kas Tev nešķita pietiekami), tagad jau nespēj dzīvot bez šī te un visu laiku par šo te domā.
Cik Tev gadu?
07.01.2013 08:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, pirmkārt jau atvainojies. un tu vairāk nedrīksti tā darīt. vispirms tev jātiek pašai ar sevi galā. tev jāsaprot, ka tādas muļķības vairs nedrīksti darīt (lai gan nezinu, ko tu izdarīji), bet, ja tomēr izdarīji, tad ir jāatvainojas. ja tu tam neesi gatava, tad, piedod, es ceru, ka tas puisis arī turpinās nereaģēt.
kā tu reagētu, ja jūs būtu mainītās lomās? tagad uzvestos it kā nekas nebūtu noticis. nedomāju vis.
07.01.2013 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 128
Reģ: 06.01.2013
Tavā vietā es arī atvainotos...pasaki kādas jūtas Tev ir pret viņu, neturi to sevī. Un tālāk tad skaties kā viņš uz to atbildēs, reaģēs. Pēc tam pati sapratīsi, sajutīsi kāda loma Tev ir viņa dzīvē, ja vispār ir, par ko es, personīgi šaubos, atvaino, ja kaut ko ne tā pateicu.
07.01.2013 15:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits