Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

interneta puiši

 
Reitings 122
Reģ: 07.12.2012
Domāju, ka ļoti daudzas no jums ir iepazinušās internetā ar puišiem, pastāstiet savu stāstu :)

Sanāca man arī nejauši iepazīties ar vienu foršu puisi. Varētu teikt, ka gandrīz gadu ilga mūsu sarakste, vairāk par ikdienišķām lietām utt. Tad jau arī apmainījāmies telefona numuriem, sarakstes kļuva nedaudz mīļākas, katrā ziņā patīkami bija parunāt. Un tad sarunājām satikties. Pasēdējām kafejnīcā, parunājām, pavadījām forši kopā laiku. Nu neko, vēl dažas dienas pēc tikšanās saņēmu zvanus un mīļas sms, kā arī vēstules internetā, bet tad pēkšņi viss izmainījās. Ziņas saņemu ļoti reti.. Lieki piebilst, ka man viņš tiešām ļoti iepatikās. Tiešām jūtos stulbi, jo pēc tikšanās pats teica, ka drīzumā jāsarunā tikties vēlreiz.. Tiešā tekstā pajautāt, kas noticis? Laikam aiz skaistiem vārdiem gribēja nomaskēt, ka tikšanās bija galīgi garām :D
04.01.2013 18:08 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Es iepazinos ar savējo netā, iepazīšanās portālā,kur sēdēju aiz garlaicības :D bet mēs tā,dažas dienas sarakstījāmies un kā varējām,tā uzreiz tikāmies,nevilkām saraksti, man tas tā kā hobijs bija staigāt uz randiņiem :D tagad tikai ar viņu uz randiņiem staigāju :D
Nedomāju,ka ilgas sarakstes pie kkā laba noved,ja nu vienīgi pie laba vēstuļdrauga, ja vēlas attiecibas,tad labāk tikties nevis vilkt visu un sapņot par kko.
Tavā gadījumā tā arī pajautātu-kas notika? Varbūt viņam vēl kādas 5 ir,ar kurām gadu jau sarakstās.
04.01.2013 18:15 |
 
Reitings 122
Reģ: 07.12.2012
būbij, es biju ārzemēs, kad atgriezos, tad tikāmies :D
04.01.2013 18:17 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Nu tad jau savādāk. Jūs tikai vienu reizi tikāties? Tad jau sanāk,ka viņam tas randiņš nebūs tā iepaticies kā tev. Bet iemesls varētu būt arī cits. Un tas,ka puisis saka,ka vēl jāsarunā būs tikšanās,nenozīmē,ka sarunās :D
04.01.2013 18:19 |
 
Reitings 122
Reģ: 07.12.2012
Jā, par to tikšanos to es arī jau sapratu un no tā visvairāk arī baidījos :D Vienreiz tikāmies. :) Katrā ziņā, tad viņš ir lielisks aktieris, jo tās dažas dienas pēc tikšanās uzvedās nu supermīļi :D
04.01.2013 18:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
kad biju bríva, sáku iepazíties internetá - ar vienu aizgaju satikties, jo likás táds forshs - rezultáts, visu randinju stástíja, ká izskjíries no savas bijushás, jo vinja bez vinja piekrishanas uztaisíja abortu...nu visás detaljás - saprotu, vinjsh nebija ticis tam pári, un tá arí es vairák ar vinju netikos...

ar vél vienu sarakstíjámies daudz internetá, párgájám uz sms, ez zináju, kur vnjsh strádá, aizbraucu pakluso paskatíties, man vinjsh neiepatikás, un arí kaut ká saraksté atklájás tádas man nepienjemamas lietas... nu un es vnk pártraucu saraksti...pagája kádi 4 méneshi - un man vinjsh skaipá uzrakstíja - ka mums tomér ir jáskjiras, jo més laikam tomér neesam pieméroti viens otram, un es tajá esmu vainíga! karoche pameta mani :D (bl*, més pat tikushies nebijám, káda skjirshanás?) lieki teikt, ka ar draudzeni labi izsméjámies

vairs nemégináju iepazíties internetá, kur nu vél kádam dot savu numuru
04.01.2013 18:23 |
 
Reitings 122
Reģ: 07.12.2012
Mis Take, kādā portālā tu tādus atradi? :D
04.01.2013 18:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Hā, pati neesmu mēģinājusi, nevelk, bet draudzene REGULĀRI satiekas ar tādiem... Es nezinu vai nu viņai neveicās, bet tur tādi kadri, visi kā viens neadekvāti (vismaz viņai, apmēram ar 15 esot tikusies, veidojusi attiecības utt.)
04.01.2013 19:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits