pupliskās tualetes

 
Reitings 95
Reģ: 23.03.2009
čau, aizdomājos par tām, jo tik bieži veikalos ieejot podu malas ir "apčurātas", tik nepatīkami. arpus mājas vispār nekur uz citiem podiem nesēžu, jo nezini jau kāds ar netīrām baktērijām ir biis un tie rokturi, tik daudzi jau neievēro higēnu bieži arī nav papīrs.

jautājums ko darat?

man, piemēram, kauns, ja pirms manis kāds malu "appilinājis " un man izejot no tualetes nākamais padomās , ka es tā cūka...
04.01.2013 16:55 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Es nesaprotu arī to , kā sievietes bez konpleksiem publiskā toletē tā laiž ta, ka govis... Man pašai paliek neërti un pretīgi blakus kabīnē. Dāmas...
04.01.2013 18:11 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
Es vairākas reizes esmu iegājusi sieviešu tualetē un padomājusi, vai tiešām tās ir sievietes, kuras nespēj ne podā ūdeni noliet, ne ied***t (ļoti atvainojos) precīzi podā, u.t.t.
Sasmējos, protams par tēmu, bet mamma jau bērnībā mācīja nekur sabiedriskajā vietā nesēsties tur ;)
04.01.2013 18:13 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Sieviešu wc ir netīrākas pat par vīriešu! To esmu redzējusi. Iznāk caca,no wc,es ieeju redzu papīrgrozā,pakete stāv pavērusies naturāli. Ieraudzīju to,un naturāli uz augšu uzrāva.
04.01.2013 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
šī man ir sāpīga tēma, jo strādāju t/c un ir jāizmanto tās tualetes! :D Īstenībā drausmīgi besī ārā tie cilvēki, kas apmīž podu malas... Ne nu labi, ja bail no baciļiem, var nokārtoties neapsēžoties, bet tad lūdzu, saslauciet savas čuras! ;) Jo tas ir reāli pretīgi, kad nākošajam cilvēkam atstāj apčurātu poda malu.... fui fui fui tādām meitenēm!!!
04.01.2013 18:18 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Nekad nesēžos!!!
04.01.2013 18:20 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Sabiedriskās tualetes apmeklēju no ļooooti reti. Man vnk nemaz bieži neprasās :D
Bet es nesaprotu, tiešām, kā sievietes var tik cūciski uzvesties, es vienreiz pludmalē pat parastā pārģērbšanās kabīnītē redzēju pakarinātu tamponu visā krāšņumā tur, kur drēbes jākarina. Fuj.
04.01.2013 19:16 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Vispār nekad neesmu sēdusies sabiedriskajās,mamma vienmēr mācījusi neiet tādās.

Bet piekrītu ērzelim - virsraksts superīgs:D
04.01.2013 19:19 |
 
Reitings 228
Reģ: 26.12.2012
Man arī nekad nav bijis saprotams, kā vispār cilvēki atļaujas tik cūcīgi tualetēs uzvesties. Vai tad pašiem nav nepatīkami? Un tad man rodas jautājums, vai tiem cilvēkiem arī mājās ir tikpat pretīgas tualetes, vai arī vienkārši sabiedrībā atļaujas tā uzvesties.
04.01.2013 19:21 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
vienkārši varbūt mājās tualetes spīd un laistās,bet sabiedriskajās taču ieiet,aizcūko,iziet un vairs neliekas ne zinis.Varbūt domā,ka apkopējas izdarīs visu darbu,un kas tad viņiem,tiem aizcūkotājiem? var jau būt daudz iemeslu,kāpēc.
04.01.2013 19:24 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
A ko domāt, ja pied...s izlietnē? Vot tas ir slimi. Tikai pēdējās nepieciešamības gadījumā izmantoju publiskās WC. Tā ir - kurš tad ies aiz sevis vākt? Pad..rš un laimīgs skrien tālāk. Reizēm cilvēku cūcībai nav robežu...
04.01.2013 19:36 |
 
Reitings 494
Reģ: 13.12.2011
pupliskās tualetes
kas tās tādas par jaunām tualetēm :D:D:D ir tikai publiskās
04.01.2013 19:37 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Parasti cenšos izvairīties no tādām vai arī maksimāli nekam neskarties klāt. Vienrez gan bija 'interesants'' gadījums, kad kāds netrāpija nokārtoties tualetē, bet gan blakus esošajā miskastē
04.01.2013 19:39 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.03.2009
upss nemaz nepamanīju diskusijas nosaukuma kļūdu :)
04.01.2013 20:12 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
ta man ir ilga padarīšana atrast tualeti, kurā nokārtošos (sabiedriskajā es domāju), lielveikalos man ir bijis tā, ka pa acīm spiežas laukā, bet es ieejot kabīnē , ja redzēšu kkādas preteklības vnk neiešu un iešu meklēt citu kabīni vai vsp cita stāva tualeti :D ir bijs tā , ka jau viss pēdējais punkts nevaru vairs nociesties, tad vnk cenšos maksimāli nekam nepieskarties un nesēsties noteikti!!! Un nekad neatstāju aiz sevis kkādus mīzeļus uz poda malas, vai atvērtas paketes vai vēļ ļaunāk kluci uz poda malas (kaut gan es pat nevaru iedomāties kam būtu jānotiek, lai es vsp uzdirstu uz poda malas :D ) pa lielam , nu ja maximāli vajag tad sakārtoju daudz tualetes papīrus un sežos, es nesaprotu ka var pakakāt tupus :D Un nekad neslaku ar tā teikt pirmo loksni tualetes papīru - vnk noritinu un ņemu no iekšas , jo nevar zināt ar kādām rokām tas papīrs aiztikts! Un jā, kā jau te viena teica, es arī nesaprotu, kā tās vecenes dažas spēj ieiet točā un vnk laist visu ārā kā tādas cūkas, pirž mīž kā no krāna reāli vēl visu ārā stāvošie var dzirdēt kā sūds podā iekrīt, šausmas, pēc tam iznāk ārā normāla sieviete, nomazgā rokas vēl matus saķemmmē UŽĀS!!! es tur parasti , ja aiz manis vēl rinda curaat pat cenšos klusi sametu papīru la nešķīst pret ūdeni :DD Un es atceros vienu atgadījumu no skolas laikiem, bija disene kkāda un tur viena meitene bija piedzērusies riktīgi , iegājusi tualetē un vnk laikam pļūtījusi pilnīgā flaķī tā ka bija sienas apdirstas, grīda pods VISS un apkopēju tur tā lādejās, kāda cūka , bet skats bija vnk šausmiigs..
04.01.2013 22:10 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Es nekas nesēžu ar dibenu sabiedriskajās tualetēs. Vienkārši pietupjos un viss. Kāpēc jāsēž?!
Sēdēt var mājās, bet nejau publiskajās butkās, kur visādi sēdējuši.
04.01.2013 22:12 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Man visvairāk patīk tas ka meitenes cenšas pastāstīt, cik skaisti un pareizi cenšas dzīvot, bet vārdu krājums un izvēle - vulgārāki nekā tantēm, kuras uz tiem jūsu podiem iepriekš pabijušas ;)
04.01.2013 22:22 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Rokturus VIENMĒR aiztieku tikai ar papīru, vai atgrūžu durvis ar elkoni. Visur, kur vien var, nekam neskaros klāt. Rokas mazgāju uzreiz pēc ieiešanas mājās, darba vietā. Kafejnīcā nekad nēedu pirms neesmu nomazgājusi rokas.
Mājās pat rokturus ļoti regulāri tīru ar dezificējošu šķidrumu vai Cilit.
Katru dienu nākas sarokoties ar vīriešiem, vienmēr piedomāju pie tā, vai viņš mazgā rokas pēc tualetes.

Darbā peli tīru pēc tam, kad kāds cits tai ir pieskāries.
Šī mikrobu būšana ir mana lielākā dīvainība.
04.01.2013 22:24 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Draudzene man parasti lasa priekšā, ka no pārlieku lielas sterilitātes ar laiku pretošanās baciļiem palielinās un ir daudz lielāka iespēja kaut ko noraut/saslimt.
04.01.2013 22:27 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
mani visvairak izbrina pashi cilveki..es tiesham nesaprotu kaa var butu taaaadas cuukas... vnk brizhiem pretigi..saksim ar to,ka udeni nejeedz nolaist..kapec lai man butu jalaizh pec kaada...tad ir vairakas reizes darbaa siena vnk nodirsta..ej un saproti kaa tas izdaraams..saprotu,ja nesezh un kakaa,bet siena ir pataalu.. paris reizes gar sienam izbraucits suuds.. un ,kad pakakaa,nelieto birsti... Kaapec kaadam tas viss butu jaavaac... kapec cilveki neievero kaut kaadas normas... vnk pretiigi...
04.01.2013 22:28 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es lieku daudz tualetes papīra. Kad es saku DAUDZ es domāju kādas trīs, četras kārtas viskriminālākajās tualetēs, bet piemēram manā darba vietā, kas arī ir publiska iestāde vienmēr tualetes ir super spodras un sakoptas, tur man pietiek ar vienu kārtu. :D Un jā, rokturus ņemu ar papīra dvieli. Kādreiz līdzi nēsāju roku dezinfekcijas līdzekli, tagad beidzies un aizmirsies nopirkt, bet ar to jau vispār 0 problēmu. Kā arī, lai cik riebīgas tās tualetes nebūtu, es domāju, ka reāli kaut ko saķert tur ir ļoti maza iespēja, tas vairāk psiholoģiski, ka pretīgi, bet tad jau pietiek ar manis un citu minētajiem knifiem.
Bet ja tualete ir tiešām briesmīga, un, es kādreiz strādāju Dominā, kur man šķiet, ir netīrākās un pretīgākās tualetes kādas redzētas (pat stacijas tualetes ir mazāk pretīgas), tur reizēm vienkārši negāju, neko darīt.
Starp citu, man ir tāpat kā Mamzelle'e, ka es mājās rokturus nepārtraukti tīru, bet tas man gan nešķiet normāli. Manuprāt, man ir sākusies apsēstība, ja es pat mājās esot rokas mazgāju 150 reizes dienā līdz roku āda kļūst ļoti sausa. Ko es reāli saķeršu pati pie sevis mājās? Neko. :)
04.01.2013 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits