Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smaga tēma

 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Vēlējos mazliet padalīties ar savu pieredzi, turpinot abortu tēmu. Tur tik daudz lapu, ka nespēju visam izsekot līdzi.

Dzīvē man gājis visādi, pirms vairākiem gadiem paliku stāvoklī. Tad vēl mācījos, bija nopietnas attiecības, ar puisi kopā biju 2 gadus. Biju laimīga! Kad pateicu puisim, atbilde bija šāda: "Pašla nahuj. Man Tevi vajag vienu, nevis ar TO TUR, kas Tev vēderā" Es tajā brīdī vēlējos, lai tikai zeme atveras man zem kājām. Biju ļoti jauna, naudas nebija, uztaisīju abortu. Nicināju visas taisnības dzeguzes, kas ir pret abortiem. Pēc visa tā bija smaga depresija, alkohols...IZĶEPUROJOS! Dzīve taču nebeidzās un dzīvoju tālāk. Taču nav bijusi NEVIENA diena, kad par to neiedomātos un nenožēlotu.
Tagad, kad ir pagājuši vairāki gadi, satiku vīrieti, paliku stāvoklī. Arī pirmā doma bija: "ATKAL?! Ko lai dara, neesmu gatava", bet grūtniecību saglabāju, tagad rit 5 mēnesis, vakar uzzināju, ka būs meitiņa, man prieka asaras acīs, svētku vakariņas un pašcepta kūka, tomēr...šobrīd man ir divējādas sajūtas - prieks un laime, tai pašā laikā nožēla par pagātni.

Nezinu, tikai domāju, ka katrai sievietei pašai jāizlemj, ko un kā darīt. Katrs taču pats esam savas laimes kalējs. Un diezvai nosodīšana būtu pareizākais veids, kā paust viedokli!

Jaunajā gadā gan gribu novēlēt visām, kas vēlas kļūt par māmiņām, lai viņām viss izdodas. Savukārt tām, kas tam nav gatavas, esat modras un cenšaties nepieļaut, iespējams, lielākās kļūdas savā dzīvē!
04.01.2013 13:50 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
arī es tieši šobrīd esmu stāvoklī,bet galvenais - nekad neesmu domājusi par abortu.
tu esi malacis,ja par spīti pagātnei,esi nolēmusi bērniņu saglabāt.:) apsveicu ar meitiņu!
04.01.2013 13:54 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Nesaprotu, iesaki, nenosodīt, nu jā pareizi, bet lielākā daļa jau nemaz neapzinās iespējamās sekas.. un to visu, kas var sekot tieši, kā bija Tavā gadījumā.. manuprāt lielākoties meitenes tieši no tā vēlas pasargāt, tik reizēm tas sanāk nedaudz skarbākā tekstā.

Lai veicās! ;)
04.01.2013 13:59 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Vienīgais, kas visā tajā abortu tēmā nedaudz kremt ir tas, ka sievietēm, kas tik tiešām ļoti vēlas bērniņu, bieži ir jāiziet cauri visādai sarežģījumu gūzmai.. veselības problēmas, riska grupas utt.

BET ir jāraugās pozitīvi! :)

Apsveicu ar mazo peku :)
04.01.2013 14:01 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Un kāda ir stāsta morāle?
04.01.2013 14:02 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Koncententrējies uz mazo dzīvībiņu,kas ir tevī un ganjau būs labi! Tev būs maza čiepiņa mājās. Novēlu,lai ir veselīgs, rozā mazulītis. Turies :)
04.01.2013 14:02 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Tev paveicas ka sanaca palikt stavokli, bet cik daudz sieviesu kuras izdarija abortu jauniba un tagad velas bernu un nevar palikt stavokli.
04.01.2013 14:03 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Al Qaeda
Patiesībā ir tā, ka runāšana, ieskaidrošana, nosodīšana un cita veida iespaidošana 99% gadījumos nemaina itin neko. Ja sieviete ir nolēmusi, tad tas notiks. Vienīgais, ko varu darīr ir dalīties ar pieredzi.

Nevienai nenovēlu būt kādreiz tur un to darīt, redzēt izvedam katru pacienti no telpas ratiņkrēslā, no kura pieceļoties ir milzīga asiņu peļķe. Un lai cik dīvaini nebūtu, tad tur sievietes bija sadalījušās divās lielās grupās: vienas sēdēja un spēlēja kārtis, skaļi smējās un radīja iespaidu, ka ir atnākušas un skaistumkopšanas procedūru. Un otra daļa, kas lēja lielas un sāpju pilnas asaras.
04.01.2013 14:06 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
smarter

Stāsta morāle: 7x nomērīt un tikai tad griezt! Respektīvi, neiespaidoties no malas vai arī nebļaut, ka taisīs abortu. Tajā brīdī būt kopā tikai ar sevi, savām domām un izjūtām.
04.01.2013 14:09 |
 
Reitings 456
Reģ: 22.06.2012
Forši ! Apsveicu ~

Katram pašam dzīvē pienāk atklāsmju un vērtību apzināšanās brīdis. Galvenokārt kļūdu un nepareizu lēmumu pieņemšanas rezultātā.
04.01.2013 14:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Apsveicu tevi ar meitiņu! :)
zini, labi, ka tu to apzinies, jo tagad tu tādu kļūdu neizdarīji :) tu jau zināji, ko tas nozīmē.. tik daudzas šeit atbalstīja abortus, bet neesmu dzirdējusi neviena, kura pēc nemocītos nožēlā par izdarīto..
vispār bēdīgi... es nezinu, vai es vienmēr rīkotos pareizi šādā situācijā. kaut gan es neatbalstu abortus, ne vienmēr pareizākais variants ir paturēt bērniņu...pieturos vairāk pie tā, ka mums nav tiesību nogalināt, jo tā jau ir dzīva radībiņa..
bet vsp tas vīrietis ir baigais cūka, kas varēja tā pateik..cerams, ka tu ar viņu uzreiz pēc tam izšķīries...
04.01.2013 14:53 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
patiesībā es arī par to esmu aizdomājusies. man atmiņā palika kādas meitenes vārdi, kurus viņa man pateica, kad es biju domājusi par abortu, gadījumā, ja būtu bijusi stāvoklī, apmēram tā "padomā, vai pēc pieciem gadiem tas bērns būs tāda problēma". reāli, cik bieži ir tā, ka uztaisa abortu, bet pēc gadiem diviem, trim jau vēlas to bērnu, tad tik tiešām jāraud gaužas asaras par to, ko izdarīja pagātnē.
04.01.2013 15:00 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
turklāt, es esmu dzīvs piemērs tam, ka es 100% būtu uztaisījusi abortu, BET tagad... nekad.
tāpēc labāk vajag izvairīties no tādām... neatgriezeniskām darbībām. ja ir šaubas, tad vispār nav divu domu, kā bērnu paturēt.
04.01.2013 15:02 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Sany
Ehh, vispār daudz par to varētu runāt, bet tas jau būtu stāsts par sievietes pašcieņas trūkumu. Tikai pēc laika atāak apgaismība, ka Tu taču esi sieviete, Tu taču esi vēl sliktāka pa to vīrieti, ja pieļauj, ka viņš Tevi apsaukā, pazemo, sit, pataisa par kājslauķi. Mūsdienās tā ir liela problēma, ka sievietes pašas pieļauj to visu un pēc tam lej gaužas asaras. Tā nevar, bet katram ir jāsagaida savs atklāsmes brīdis. Ja Tev no malas māte, māsa, draudzene vai sveša sieviete forumā saka: "Meitene, Tu tacu esi skaista un forša, kāpēc Tu atļauj sevi pazemot? Pamet viņu!" nu tas nemaina itin neko, jo ar prātu jau saproti, bet it kā akli mīli šo cilvēku.
04.01.2013 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
varēji jau arī saglabāt pirmo bērniņu, jo ne jau bērniņš ir vainīgs, un kontracepcija? Ja neplāno izsargājies- nerakstīts likums. Tādam vecim (pirmajam) pa seju sadot un ar beisbola nūju pāriet kājstarpei.
04.01.2013 15:15 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
vaboleens

Biju jauna, stulba, naudas nebija, vēl skola, vīrietis uzspļauj tam visam. Nu, protams, ka varēju, bet laiku atpakaļ nepagriezīsi. Tāpēc arī stāstu savu pieredzi, kļūdas.
04.01.2013 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pašlaik gaidi mazo-apprecies,jo likums jūs abas vairāk aizsargās, vīrieši nāk un iet, bet bērni paliek un šā vai tā būs jārūpējas.
04.01.2013 15:49 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
konnca,
nu es gan domāju, ka Tu tomēr nedaudz kļūdies, ir vērts teikt -
"Meitene, Tu tacu esi skaista un forša, kāpēc Tu atļauj sevi pazemot? Pamet viņu!"

ja jaut vienai meitenei, tas nostrādā, tad jau tas ir bijis 100x vērts!
tas, ka tieši TU biji stūrgalvīga un neieklausījies, jo pati labāk zināji, nenozīmē, ka citai būs tieši tā pat!!..
lai gan vienmēr mums pašām ir jāpieņem lēmumi un nevar protams paļauties uz citu teikto, jo ar katra lēmuma sekām būs jāsadzīvo pašai, tas otrs, jau necietīs par tiem nepareizi pieņemtajiem lēmumiem, tik kā mēs katrs pats!! par to gan der aizdomāties!!


bet vispār Tev vairs nav ko domāt par tādām skumjām lietām..
Tev viss ir nokārtojies, izbaudi šo laiku, domā par savu meitiņu! ;)
04.01.2013 15:55 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Kāzas jau tiek plānotas un meitiņa ļoti gaidīta, tik pa virsu ta visam tāda asa sāpe par rūgto pagātni un pieļautajām kļūdām.
04.01.2013 15:57 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Al Qaeda
Protams, ka var teikt un ietiekt, bet runa jau par to, ka meitenes tik naivi tic līdz pēdējam brīdim, neklausa padomiem un domā, ka visi vēl tikai sliktu.
04.01.2013 16:05 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es jau teiktu, ka tev nav ko nozhélot. já, tu domá, ka nevajadzéja to darít, bet padomá, kur tu bútu un ko tu darítu, ja tev tas bérns bútu - vai bútu tur, kur esi tagad? vai tu bútu pabeigusi skolu? vai bútu ar ísto vírieti? vai tev bútu pietiekami naudas? vai tu bútu laimíga? tu nevari zinát, varbút viss bútu slikti.... reizém dzívé kljúdas ir vajadzígas, lai turpmák tás nepieljautu un mainítos. neatbalstu abortus, bet uzskatu, ka bérniem jádzimst gaidítiem, mílétiem uin ar 2 vecakiem
04.01.2013 16:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)