Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Celojums uz Itāliju.

 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Svekas, mēs domājam plānot ceļojumu uz Itāliju vasarā, bet pirmo reizi sanāks pašiem braukt nezināmā virzienā, parasti vai nu darba darīšanās vai kolektīvos, pie radiem.
Kā mums būtu izdevīgāt plānot ceļojuma izdevumus? Caur kādu tūrisma aģentūru, vai arī pašiem, cenšoties noķert lētākas biļetes. Ar kādām aptuvenām izmaksām jārēķinās?
03.01.2013 23:45 |
 
Reitings 610
Reģ: 24.07.2012
Izdevīgāk visu izdomāt un saplānot ir pašiem. Sanāk lētāk. Ja vien ir laiks domāt ko un kā. Ja nav laika un līdzekļi atļauj, tad jau var to uzticēt tūrisma aģentūrām.
04.01.2013 00:07 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Noteikti lētāk ceļot ir pašiem, protams atkarībā kādas ir vēlmes, bet jā, aizlidot, noīrēt mašīnu, izpētīt internetu un salīdzināt ar otro pusi apskatāmo sarakstu ir viens no pirmajiem un svarīgākajiem pasākumiem. Es ieteiktu no sava puses vasarā doties uz salām, sanāks arī eksotiski. Man pašai patīk uzturēties vīna darītavās pie saimniekiem, taču viesnīcas un viesu nami Itālijā ir daudz, izvēle liela, jāsaskaņo tikai vēlmes. Noteikti ne jūlijā, ne augustā neiesaku pilsētu apskates, laiks ir ļoooti karsts, būsiet izmocīti. Ja kādi jautājumi, raksti, Itālija man otrās mājas ;)
04.01.2013 13:01 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Caur tūrfirmām ceļojuši neesam, tāpēc nevaru pateikt, kur ir izdevīgāk. Ceļojam un visu plānojam paši. Finanšu izdevumi ir atkarīgi no tā, ko tieši jūs vēlaties, kāds ir ceļojuma budžets un jūsu "ceļojuma stils". Ir cilvēki, kuri brauc uz ārzemēm tikai iepirkties, ir ceļotāji "par 100eur apceļoju visu valsti", ir tādi kuriem par klubiem neko citu nevajag utt. Ir arī tādi, kuri apmeklē dažnedažādus koncertus, muzejus, pilis, ēd smalkos restorānos un bauda luksusa dzīvi atpūšoties svešā zemē.
Tāpēc viss ir atkarīgs no....
Izņemot biļetes, noteikti svarīgākais būtu apmešanās vieta, sāc ar
http://www.booking.com/ izpēti, kur varēs jau redzēt gan iespējamos apartamentus, gan to izmaksas.
:)
10.01.2013 13:22 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
noteikti izdevīgāk pašiem. Mēs aizlidojām līdz Romai, pērkot biļetes laicīgi un lētāk, paņēmām nomā auto un izbraukājām visu Itāliju no Romas līdz Sicīlijai, kā arī aizbraucām ar prāmi līdz Sicīlijai. Tur nodzīvojām vairākas dienas, apbraukājot gandrīz visu salu. Braucām četratā. Lidojums, auto noma, viesnīcas, ēdiens, restorāni, ieejas biļetes muzejos, Pompejos, prāmis, - vārdu sakot, viss kopā man izmaksāja ap 300 ls, ne vairāk (lidojumu, auto, viesnīcas dalot uz četriem).
10.01.2013 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits