aizņemts ir aizliegts?

 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
Sveikas meitenes !
Galvā rosās doma - vai aizņemta meitene/puisis - ir aizliegts/-ta?
Piem. Esi brīva, bet ieskaties aizņemtā puisī. Un ja pie tam vēl ir manāms, ka arī viņš īsti nav vienaldzīgs? Kāda ir jūsu attieksme un tālākā darbība? Sirdsapziņas pārmetumi?
Kā tad īsti ir? Kāda ir jūsu attieksme? Stereotipi? Principi?
Man jau šķiet, ka man ir vecmodīgi - ja aizņemts - tad norakstīts manās acīs. Nespētu un negribētu neko jaukt utt. Tomēr, tajā pašā laikā - pāri jau nerodas tā pat no zila gaisa- vienmēr kāds tiks sāpināts, un ne vbienmēr satiekas divi brīvi cilvēki. Kā īsti ir? Varbūt laiks šos stereotipus lauzt?
šovakar man filosofējamais vakars :D
03.01.2013 02:15 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
līdz ar to, ne jau tas kura/š skatās uz aizņemtajiem/ām ir tas kuru ir jānopeļ, bet gan aizņemtais cilvēks, kas pats visbiežāk pieļauj situāciju, ka nav aizliegts.

+1
03.01.2013 15:38 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Aizliegts.
03.01.2013 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 2503
Reģ: 29.01.2009
Aizņemts man noteikti ir aizliegts. Pirmkārt tāpēc, ka vienmēr iedomājos sevi tās meitenes vietā un negribētu, lai ar mani tā izrīkojas, tāpēc arī otram to nedaru. Un otrkārt, ja jau tas vīrietis ļaujas, ka viņu noceļ kāda cita, tad visticamāk tas pats notiks atkal un man to nevajag. Es gribu vīrieti nevis lupatu.
03.01.2013 16:29 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Agrāk biju kategoriskāka šajā jautājumā, tagad uzskatu, ja ir "aizņemts", bet atklāti flirtē/pievērš uzmanību, tad vai nu attiecības līdz galam neapmierina un nav viss tajās kārtībā vai arī viņš ir vnk babņika tips un tad tas ir pilnīgi uz viņa sirdsapziņas, ne manas, jo es esmu brīva. Nu, noignorēšu es viņu,ok, bet manā vietā tik pat labi varbūt būs uzreiz cita..
Varbūt ciniski, bet šodien džekam ir attiecības, rīt var vairs nebūt. Dzīve nav viennozīmīga un viss mainās.
03.01.2013 18:35 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Es īstenībā nemaznegribētu vīrieti,kuru varētu aizvilt. Es viņu necienītu tieši tā paša iemesla dēļ kādēļ dabūtu. Turklāt būtu tā sajūta, ka ja jau varēju aivilt es kāpēc, lai nevarētu cita.
03.01.2013 20:24 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ko nozīmē aizvilt? es satieku džeku, kurš nav brīvs, bet liek man saprast, ka es viņam patīku utt.,nekā intīma mums nav, viņam attiecības izjūk/beidzas un mēs sākam satikties. tas, piem.,sakaitās aizvilt?
03.01.2013 20:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.05.2012
Es piekrītu tām, kuras uzskata, ka tas ir tikai uzticības un attiecību noturības jautājums, vai tas aizņemtais vīrietis/sieviete padosies un atbildēs uz šo aicinājumu.

Man pašai gadījās tā, ka ar puisi, ar kuru esmu kopā tagad, sagājām kopā tad, kad izšķīros no cita. Es jebkurā gadījumā būtu to darījusi. Manā gadījumā, mans tagadējais puisis vienkārši man palīdzēja to saprast, ka nevēlos vairs šīs attiecības, kaut gan es to pati zināju jau iepriekš. Un arī ar pašu tagadējo bijām zināmi pirms biju attiecībās, laikam jau tas to visu situāciju maina.
03.01.2013 20:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Pašai ir bijis tā, ka draudzējoties ar puisi, ir cita meitene, kura viņam burtiski karas kaklā, par spīti daudzkārtējiem aizrādījumiem. Tā no viņas puses bija augstākā idiotisma pakāpe, jo viņa sevi ļoti pazemoja, taču ja puisis būtu gribējis - lai iet, neuzskatu, ka tad ir jēga tādām attiecībām, kur interesē citi/citas. Tiesa gan, ar šo puisi tāpat izsķīros, bet tas jau bija krietni vēlāk, pavisam citu iemeslu dēļ un labi vien, ka tā!


Kopumā es neuzskatu, ka aizņemts ir aizliegts, un vispār man ļoti nepatīk pats vārds par sevi - aizliegts! Jā, ir jau skaisti uzskatīt sevi par to tik ļoti pareizo, bet ja no tā atkarīga visa turpmākā dzīve?! Viss ir ļoti atkarīgs no situācijas un es tomēr nevaru likt roku uz sirds un teikt, ka nepacenstos pievērst puiša uzmanību, ja man viņš ļoti, ļoti patiktu, turklāt vēl zinātu, ka attiecības ar meiteni nav tās labākās (jā, arī tā mēdz gadīties!) Kā aizvīlēja noteikti nejustos, jo tiešām puisis nav tas, ko var vienkārši atņemt kādai citai, tā ir viņa paša izvēle. Bet kopumā domāju, ka ir pietiekami daudz foršu brīvo puišu un ceru, ka man nekad nu tā ļoti neiepatiksies kāds aizņemts! :)

Un ak, jā - precēts un ar bērniem/ģimeni gan man būtu pilnīgi nepieņemams, bet jaunībā tāpat puiši/meitenes nāk un iet! :D :)
03.01.2013 21:02 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
kas būs gājējs, tas aizies.
03.01.2013 21:13 |
 
Reitings 308
Reģ: 10.05.2012
aizliegts.
ja viņš izrāda interesi par citu, tad pēc kāda laika pašai nāksies to izdzīvot uz savas ādas.
03.01.2013 21:27 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
kopumā, esmu secinājusi,ka šis " aizliegts" - lielākoties ir tāds kā sevis un citu pieņemts stereotips..nerakstīts likums..
bet tādu īsto viedokli, šķiet vēl neesmu sadzirdējusi :(
03.01.2013 22:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
es nespeetu taadu viirieti cieniit, kursh izraadiitu man uzmaniibu, esot attieciibaas ar citu. taapeec aiznjemtie mani nav intereseejushi.
03.01.2013 22:23 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vari skatities uz to,ka nav aiznemts...bet ja cilveks paraleli veido 2as attiecibas vienlaikus, tad kada garantija, ka beigas tu pati nebusi piekraptas loma?
04.01.2013 00:11 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Nu, es nezinu...
1. gadījums: Ja puisis ir aizņemts, proti, ja es zinu, ka ir meitene, un ja man pret viņu nav izveidojušās jūtas, tad aizņemts=aizliegts(lai gan šeit sev neko neaizliedzu - vienkārši manās acīs viņš zaudē statusu "vīrietis" un kļūst par bez-dzimuma radījumu - skarbi izklausās, bet ko darīt, ja tā ir?)
2. gadījums: Ja es nezinu, ka puisis ir aizņemts, sadraudzējos ar viņu un pat varbūt galvā apsveru, ka varbūt varētu ar viņu izveidot attiecības, bet nopietnu simpātiju nav, un tad uzzinu, ka viņš ir aizņemts(laimīgi/nelaimīgi - vienalga) - atkal nostrādā aizņemts=aizliegts (šoreiz vairāk parādās tāda vainas apziņa par to, ka vispār esmu kaut ko tādu apsvērusi, jo rīcības nav bijis, sāku justies neērti viņa priekšā un līdz ar to attiecību progress nav iespējams)
3. gadījums: Nezinu vai puisis ir aizņemts vai nē, bet iemīlos(saprotu, ka viņš ir mans sapņu puisis (un līdzīga tipa domas, kā jau kad esi iemīlējusies un vēl ar tām rozā brillēm)) un nevis vienkārši, bet tā nopietni apzinos, ka citu man nevajag utt. , tad gan --> ir meitene viņam vai nav : tas mani vairs neietekmē, jo sirdij nepavēlēsi. Jā, es neeju un brutāli nerauju viņu prom no tās meitenes :D , bet nav arī tā, ka es pārtrauktu uzturēties šī puiša sabiedrībā, jo cerība, ka kādu dienu viņi pašķirsies, ja nebūs viens otram lemti, ir, tāpēc uz to arī ceru... (bet te nav to meksikāņu ziepeņu intrigu :D ) Un tādos brīžos, kad sirds pēc kaut kā alkst, valda tikai viens princips "aizņemts nav precējies".
Njā, sēdēt un visu mūžu gaidīt es neesmu gatava un pagaidām nav vēl gadījies iekrist tik pamatīgi, ka neizrāptos ārā no tās bedres :D , jo cik jau ilgi tu sēdēsi un gaidīsi? Pavērosi - ir laimīgs vai nav; mīl vai nemīl... ja mīl un ir laimīgs, tad, ko tur vairs? Paraudi, paciet sāpi un aizmirsti, jo lai arī aizņemts nav precējies, tomēr, ja viņa sirds jau ir atdota kādai citai, tad tur vairs cerību nav...
04.01.2013 00:37 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Es arī uz aizņemtajiem neskatos, vismaz līdz brīdim, kad neuzzinu, ka viņam ir jau meitene.
07.01.2013 19:55 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.05.2011
Diskusija pasena.
Bet nu es ar kaadreiz teicu ni ni, jo no viira shaadi izshkjiiros, kad uzzinaaju, ka vinjam ir simpaatijas pret citu, kuras auga augumaa un vinjai tas nebija tabu un ar laiku viirs pateica, ka vairs neveelas kopdziivi. Sakravaaju pekeliites un aizgaaju. Neciiniijos, jo shausmiigi saapeeja katra vinja nakts pastaiga, katrs vinja zvans un sms manaa klaatbuutnee...
Bet... Nu notika taa, ka satiku puisi, kuram ir draudzene. No saakuma mums tieshaam nekaa nebija tikai runaajaamies, shad un tad pastaigaajaamies un taa. Jau pirmajaas dienaas draudzene izchekoja vinja telefonu saaka man zvaniities, suutiit sms un visiem izbazuuneet, ka mees guljam kopaa. Nu ir sanaacis taa, ka laikam esmu maita, bet, jo vairaak shii meitene man staastiijas sms veidaa cik tas puisis ir slikts, jo vairaak nomelnoja mani visur, kaut arii nedariiju neko taadu, jo man vairaak gribeejaas zinaat par ko vinja taa pleeshaas, ja tik slikts. Un nu tomeer notikaas tas, kas notikaas. Lieki piebilst, ka draudzeni jau vinjsh nepameta tik un taa un man ar vinju iisti nevajadzeeja. Maita esmu, zinu, bet shii draudzene izdariija visu pati un man pat nebija nekas jaadara... Tagad vinjiem viss ir kaartiibaa (nedomaaju, ka vinja uzzinaaja, ka esam guleejushi), bet es skatos no malas un man tomeer ir diezgan shchebiigi kaa viirieshi (dazhi) tomeer speej melot... Es ar shaadu negribeeju un negribeetu veidot attieciibas. Ja jau tik viegli bija "dabuut" man, tad jebkura cita to var izdariit...
02.07.2013 19:36 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
aizliegts, jo diez vai tu gribētu, ka kāda cita par tavu puisi nodomā - o, viņš ir aizņemts, bet tas nav aizliegts!
02.07.2013 19:43 |
 
Reitings 136
Reģ: 02.07.2013
Aizņemts nav kādai citai jānoceļ. Cits variants, ja nu čalis pēkšņi sastop kādu, kas liek aizmirst esošo draudzeni, bet tad step 1 viņš pamet draudzeni un step 2 ir kopā ar citu. Jo jēga palikt ar cilvēku, kurš kļuvis vienaldzīgs - tikai lai nav jābūt vienam? Nu tas būtu tikai tā normāli - ar tolerancīti.

Ja nu čalim šķirties no draudzenes galīgi negribas un ir pēkšņs jūtu uzplūdums, tad jāņem vērā, ka cik ātri uznāca, tikpat ātri var pāriet, pamājot ar rociņu un atstājot mīļāko pie sasistas siles. Šis diez vai ir labākais variants, ja sagribas atrast ''true love''.
02.07.2013 19:55 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2014
Es neticu, ka kādu var vienkārši ņemt un aizvilt, ir jābūt plaisai un iemeslai..
LAI kā persona nopūlētos, kādu kas mīl savu otro pusīti pa īsatam - neaizvilsi.

Ja atteicības reāli tehniski iet uz beigām, tad neko sliktu tur neredzu.
28.08.2014 12:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tomēr, tajā pašā laikā - pāri jau nerodas tā pat no zila gaisa- vienmēr kāds tiks sāpināts, un ne vbienmēr satiekas divi brīvi cilvēki. Kā īsti ir? Varbūt laiks šos stereotipus lauzt?

Autore, atceries so kad tavam viram saks kakla karties cita sieviete kurai tu esi pie kajas. Atliks tik sakravat vira cemodanus un nodod nakamajas labajas rokas.
28.08.2014 12:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits