Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

aizņemts ir aizliegts?

 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
Sveikas meitenes !
Galvā rosās doma - vai aizņemta meitene/puisis - ir aizliegts/-ta?
Piem. Esi brīva, bet ieskaties aizņemtā puisī. Un ja pie tam vēl ir manāms, ka arī viņš īsti nav vienaldzīgs? Kāda ir jūsu attieksme un tālākā darbība? Sirdsapziņas pārmetumi?
Kā tad īsti ir? Kāda ir jūsu attieksme? Stereotipi? Principi?
Man jau šķiet, ka man ir vecmodīgi - ja aizņemts - tad norakstīts manās acīs. Nespētu un negribētu neko jaukt utt. Tomēr, tajā pašā laikā - pāri jau nerodas tā pat no zila gaisa- vienmēr kāds tiks sāpināts, un ne vbienmēr satiekas divi brīvi cilvēki. Kā īsti ir? Varbūt laiks šos stereotipus lauzt?
šovakar man filosofējamais vakars :D
03.01.2013 02:15 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man aizņemts nav vīrietis. Kam man aizņemtu, ko es ar viņu iesākšu? Man vajag sāpināt sevi un citus? Īsti neatbalstu arī iešanu no vienas pie otras t.i. satika vienu, pārtrauca iepriekšējās attiecības un aizgāja pie viņas. Mani novērojumi liecina, ka tikpat ātri viņš pārtrauks arī jaunās attiecības, ja pie apvāršņa pamanīs jaunu intereses objektu.
03.01.2013 02:19 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, aizņemts ir aizliegts. Nav jau nevienam uz pieres rakstīts, bet ja tu zini, ka puisim ir meitene tad nav ko savu degunu tur bāzt. Turklāt vīrietis kurš nopietni uztver attiecības neko vairāk par vieglu flirtu tāpat neatļausies, kāpēc tad vēl tur ņemties? Un tu taču negribētu, lai kāda meitene tā dara tev! Kā saka dots devējam atdodas.
03.01.2013 02:22 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Pateiktu to pašu, ko Libra, varbút citiem vàrdiem, atliek vien ielikt +1. Neuzsàktu NEKO ar vīrieti, kam būtu attiecības, vienalga, cik arī par cik neveiksmīgàm vinš tàs dèvètu. Necienu tàs sievietes, kas ir attiecībàs ar vīrieti, kam ir sieva, draudzene ( noteikti šausmone gatavà ha!) un kas nedodies tèlo nabadzītes cerot, gaidot, pienemot, mierinot..
03.01.2013 02:27 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.10.2011
Jā un nē. Ja puisis ar meiteni ir labās, stabilās attiecībās, tad lai nu cik ļoti patiktu - hands off. nevajag sevi sāpināt, un vēl citus! Tomēr ir viens faktors, kurš man dzīvē nav gadījies - kad meitene savu puisi tikai izmanto visos iespējamos veidos, tai pašā laikā pati meklējot kādu labāku vietiņu kurā piezemēties, es ilgi nedomājot censtos savu "sirdsāķīti" no tādas atraut, paņemot savā aizgādniecībā! ;D
03.01.2013 02:29 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
no no no - pārpratāt - neesmu ieskatījusies ne kādā aizņemtā, ne ilgojos pēc kāda utc.
Vienkārši filosofēju. Kā ir. Jo cik novērots- nekad jau 100% nav arī tā, ka satiekas divi brīvi cilvēki un izveidojas pāris. Cik bieži nav dzirdēti gadījumi, ka cilvēks pat esot ar kādu kopā, spēj iemīlēties no jauna, un beidz savas vecās attiecības utt.
Aizdomājos vispārēji. Jo pašas puisī ir ieskatījusies viena meitene. Tā kā patri objektīvi nespēju novērtēt šo situāciju, tad jautāju jums - kā tad īsti ir no meiteņu viedokļa - aizņemts drīkst patikt, bet nedrīkst neko vairāk pasākt - jeb - par laimi jācīnās utt.
03.01.2013 02:33 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu bet, Alise, tad jau sanàk, ka Tu uznemies subjektīvu glàbèjas lomu, varbūt viniem tàdas attiecības apmierina un puisis tà ir izvèlèjies, nevis šo ká tàdu lietu nemt un atraut, ievietojot Tavupràt labàkà plauktinà;)
03.01.2013 02:33 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Visas saka, aizņemt ir aizliegts, bet kkā tie aizņemtie tomēr atrod ar ko nolaist pa kreisi. :-D
03.01.2013 02:33 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ice queen, es sapratu, ka grib vien parunàt.
Manupràt, laime nav nekas tàds, kas jàizcína. Tai jànàk dabiski, pats process jau ir laime, nevis uzvaras brídis. Nereti izcīnot, var izràdīties, ka tas nemaz nav tas, ko domàji, idealizèji- to es paturu vienmèr pràtà pirms uzsàkt 'projektu', kas kàdam varètu nodarīt ko nepatīkamu:)
03.01.2013 02:38 |
 
Reitings 200
Reģ: 24.09.2012
saprotu - karinjo :)
vispār, patika wendy viedoklis :D pateici to, ko centos pajautāt konkrētāk :D
draudzenē ieskatījās aizņemts pusis.. iemīlējās, kaut arī draudzene neko neuzspieda, nebāzās virsū, patika gan viņš, bet viņa neko necentās iegūt un izjaukt. Rezultātā, puisis pats izbeidza savas attiecības un vēlāk ar draudzeni pat bija kopā :D kurš vai kura vainīgs?
03.01.2013 02:40 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
aizņemts nav aizliegts.
Es nevaru kontrolēt,kurš man iepatiksies un man jārūpējas par savu laimi(ja tas puisis mani dara laimīgu,par šo situāciju runājot).
Un ja tā pēc tam notiks ar mani? Pārdzīvošu,bet beigās sapratīšu,ka tas puisis tāpat ir bijis gājējs un otra meitene nav vainīga pie tā.
Aizvilināšanām neticu(ja vien nav pieburšana :D),jo aizņemtajiem ir izvēle ļauties tam vai nē. Ja ļaujas-viss skaidrs. Ja nē-super,tātad he's a keeper! Respektīvi,kā jau minēju iepriekš,kas būs gājējs agrāk vai vēlāk aizies tāpat,ar vai bez trešās personas :)
Un kas zin,ja nu mēs esam soulmates :D
03.01.2013 07:34 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Man aizņemtie nav vajadzīgi. Un ja kāds aiņemtais pēkšņi solās skriet pie manis un pamest to otru, tad viņš man tiešām nav vajadzīgs, jo besī tādi "staigātāji".

Bet katram jau savs, bija man viena druška, kam patika tikai aizņemtie, viņas princips "ja jau kāda ir ar viņu kopā, tad jau viņš ir sakarīgs un ņemams". Vairums puišu no viņas izvairījās, bet tas jau ir cits stāsts, kāpēc tā. :D
03.01.2013 09:06 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
vairāk piekrītu Nazīc teiktajam. Bet nenoliedzu arī to, kas aizņemts, tas aizņemts.

Jo lielākoties to var jau redzēt- būs lielā mīlestība vai nē. Jāvadās pēc situācijas, pēc izjūtām. Kas aizņemts, tas aizņemts stingri varētu atttiecināt uz precētiem-jo tur jau pat gadiem esošās mīļākās var cerēt, jo ja apprecējās, tātad bija pietiekams iemesls. Un nav svarīgi kāds- tas būs arī lielākajā daļā gadījumu arī pietiekami stiprs, lai pāri noturētu vismaz laulībā, ja ne mīlestībā.


Kad satiku savu tagadējo nu jau ilggadējo draugu, biju nosacīti attiecībās- nu itkā bijām kopā, bet netikāmies, vnk "oficiāli" nebijām atvadījušies. Un mans tagadējais bija kā gaisma tumsā :)))
03.01.2013 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
Skumji, bet pieredze mana vienmēr liecina, ka lai cik cerīgi izskatītos, bet aizņemts ir aizliegts. 1.variants, agri vai vēlu atgriezīsies pie bijušās.. 2. variants- dabūsi un nevajadzēs.
Portams, ir dažādas situācijas, bet tomēr, vairāk man pašcieņa tā neļautu darīt..
Turklāt, ar puisi ātri pēc viņa šķiršanās no meitenes sagājām kopā,neplānojot, iepriekš nesarunājot ,neizplānojot, nekrāpjot.. Bijusī ļoti pārdzīvoja, jo uzskatīja, ka tik ātri tas viss nenotiek un mēs pa kluso noteikti viņu jau krāpām, kad pameta, tad mani izcēla dienasgaismā... bet viss var visādi notikt. Ļauties, bet ar prātu vajag :)
03.01.2013 09:24 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Īstenībā piekrītu Nazīc. Lai gan pati necenstos atvilināt aizņemto puisi.
03.01.2013 09:32 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man aizņemtie vispār neinteresētu, nekad nav interesējuši un nekad neinteresēs, lieka drāma tā būtu. Šito es vispār nekad nesapratīšu, ir tak tik daudz brīvu puišu, nu, nafig jāķeras klāt aizņemtajiem? :D
03.01.2013 09:53 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man aizņemtas sievietes ir tabū .. jā, es ar tādām varu parunāt, padejot vai pasmieties, bet neko vairak es 100% neuzsākšu, ja zināšu, ka viņa ir aizņemta .. ir pārak daudz brīvu sieviešu, lai čakarētu citu cilvēku attiecības ..
03.01.2013 09:57 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Man aizņemtie - aizliegtie. Jo dzīvē pierādījies, ka savu laimi diezvai uz cita nelaimes uzcelsi.
03.01.2013 10:01 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
ņam,ņam,jo daudzam sievietēm tādi liekas interesantāki :D

sievietes,kas līdušas klāt manējam.ātri padzītas prom.Tagad atradušas savus īstos.
03.01.2013 10:03 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Hmmm.. nezinu, kā man pašai, neesmu par to domājusi, laikam atkarīgs no situācijas...

Bet puišiem gan šķiet ir savādāk ( izņemot ^^), mans otrais draugs mani aizvīla no pirmā un trešais no otrā :D :D :D
03.01.2013 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Man aizņemtie ir tabu. Jo nu kam man liekas klapatas, kam man jādāra pāri kādam citam un vecais labais teiciens - uz svešas laimes savu neuzbūvēsi.
03.01.2013 10:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits