Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzimumzīmītes

 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Esmu mazliet norūpējusies par savām dzimumzīmītēm. Man viņu ir tiešām daudz- uz 1 rokas saskaitīju ap 20, gan lielākas, gan mazākas, tumšākas un gaišākās. Pārsvarā viņas ir tādi mazi punktiņi, diezgan gaiši. Varētu pat domāt, ka vasarasraibumi, bet ir arī tumšākas un lielākas. Un tā viņas ir pa visu ķermeni. Vēl kādai tā ir?? Kā sadzīvojat? Saulē un solārijā vispār nerādāties vai neņemat to tik nopietni? It kā negribas būt bālam līķim visu laiku, solārijs un saule man patīk..
Esmu sapratusi, ka jāiet pārbaudīties, kaut vai tīri sirdsmieram. :/
01.01.2013 16:55 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Man uz visa ķermeņa ir 83 :D Uz solāriju dažkārt aizeju,taču tas manas dzimumzīmītes neietekmē. Protams pie ārsta arī esmu bijusi tīri sirdsmieram un viss kārtībā :)
01.01.2013 17:00 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.06.2012
Es arī esmu nosēta ar brūnajiem punktiņiem. :) Solārijus neapmeklēju un pie vaksācijām neļauju aizskart dzimumzīmītes, jo manai mammai sanāca dēļ vaksācijas, ka dzimumzīmīte iekaisa un nācās ar antibiotikām arstēt.
01.01.2013 17:00 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Man ir tiešām ļooti daudz dzimumzīmes, tās, kuras man traucēja, esmu noņēmusi, ar pārējām vienkārši dzīvoju, uz solāriju šad tad eju. Jā, protams, esmu pārbaudījusi un regulāri pārbaudu.
01.01.2013 17:01 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Mani netraucē, vienīgi bail par savu veselību- visi tik sludina, ka saule un solārijs veicina ādas vēzi un citas saslimšanas. Tiešām bail :( Mammai un viņas brālim arī ir ļooti daudz viņu, bet viņi kaut kā dzīvo mierā un nepārdzīvo vispār. Tā kā man tas ir iedzimts.. Laikam esmu tajā riska grupā,ne? Lai gan parasti iesauļojos labi, man ir tumši mati (lasīju, ka īpaši bīstama saule ir tieši rudmatainiem cilvēkiem )
01.01.2013 17:06 |
 
Reitings 227
Reģ: 23.09.2012
Esmu dzirdējusi, ka vairāk jāuztraucas tiem, kam lielas tās dzimumzīmes, vairāk kā 5mm diametrā, īpaši uzkrītošas - parādījušās īsā laikā, robainām malām, asimetriskas, varbūt iekaisušas. Un "gaišajiem", kuri saulē apdeg nevis iedeg.
Man līdzīgi kā Tev - tumši mati, neapdegu, bet arī mazās dzimumzīmītes. Pagaidām nekādas pataloģijas neesmu novērojusi, tad arī lieki nesatraucos.
01.01.2013 17:20 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Man uz muguras esot dīvaina dzimumzīme, nevaru saņemties un saplānot laiku,lai aizbrauktu līdz Rīgai un pārbaudītu to.

Atļaušos uzdot jautājumu tām,kuras jau ir bijušas pārbaudīties-Kur? Un cik tas izmaksā?
Cik esmu skatijusies cenas i-netā, ja es katru savu dzimumzīmi pārbaudīšu (un tās man ir daudz)man bail,ka nebankrotēju :D
03.01.2013 02:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)