Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ballīšu sekas

 
Reitings 45
Reģ: 28.10.2012
Sveikas, meitenes! :)
Pirmkārt, jau daudz, daudz labu vēlējumu Jaunajā gadā..
Un tagad ķeršos pie lietas. Vai Jums mēdz būt milzīgie sirdsapziņas pārmetumi par trakas, pagājušās nakts ballīti, alkoholu, vīriešiem, utml.? Vai es tomēr esmu tāda vienīgā, kas apsolās vairs nelietot alkoholu (vismaz ne tādos daudzumos), kādu laiku neballēties vispār un ievērot vienu lielu un milzīgu celibātu? :D Ja tomēr neesmu vienīgā, kas mēdz dikti pārdzīvot par "savārīto", tad kā Jūs tiekat pāri šiem pārmetumiem sev? Vai arī vienkārši dzīvojat un pēc kāda laika aizmirstās un viss?

ps. Pieļauju, ka dažām var likties pilnīgi un galīgi bezjēdzīga diskusija, tāpēc iztiksim bez pārmetumiem (man pietiek ar savējiem :D ).
30.12.2012 14:15 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Kam jānotiek ballītē, lai būtu tādi sirdsapziņas pārmetumi? Pa apli palaidies? :D
30.12.2012 14:19 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Ļoti, ļoti zemu spēju vērtēt cilvēkus, kas solās "nekad vairs nedzert", bet pēc pāris dienām jau atkal skrien uz klubu. Vai nu jā, vai nu nē, nevajag attaisnot savu vājo raksturu , cenšoties sev un citiem iegalvot, ka var iztikt arī bez alkohola un ballītēm.
30.12.2012 14:22 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Vienu reizi ir gadījies, bet tikai vienu :D
30.12.2012 14:25 |
 
Reitings 45
Reģ: 28.10.2012
Nu, pa lielam varētu teikt, ka neko traku nesadarīju, bet sen nebiju tā "atlaidusi", ka ir jāliek kopā bilde (patiesībā, neatceros reizi, kad tas būtu jādara). Neesmu no tām, kas alkoholu lieto, lai aizlietu acis un "padraiskotos" ar apkārtējiem. Tādus cilvēkus nevērtēju diezko augstu, bet, ja pašai gadās, tad nu rodas šādas diskusijas un pārmetumi sev.
30.12.2012 14:33 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Taču jāuzmanās tīri savas drošības pēc, citādi kādā bezbildes brīdī tevi pilnīgi nopietni palaidīs pa apli. Zinu reālu gadījumu, starp citu.

Pašai ir gadījies, bet tā bija mana pirmā ballīte, man bija 14 un ne mazākās nojausmas, kā un ko dzert.
30.12.2012 14:39 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ballējies kopā ar savām draudzenēm, domāju, ka viņas novērtēs situāciju un palīdzēs tev sūdus nesavārīt ;)
man pašai morālās pohas nav nekad bijušas, kaut kā vienmēŗ tajā konkrētā momentā (ne tikai par ballītēm, bet vispār) iztēlojos sekas, un protu apstāties. ja godīgi nemaz nezinu, cik un kā ir jādzer, lai tādus lielus sūdus savārītu, jo es esmu bijusi pālī, ka neko, neeeko nesaprotu, bezmaz rāpoju, bet vienalga - situāciju kontrolēju apziņas līmenī ;D cita runa, ja tu tiešām esi izrubījusies, un kā troy teica - laiž pa apli ;D baigais offtopics aizgāju, bet nu jā... kad maisam gals vaļā, tad ir čau. domāju, ka šādas situācijas varētu tev atkārtoties atkal un atkal, tāpēc mans ieteikums turpmāk ballējies kopā ar draudzenēm ;D
30.12.2012 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nezinu, nedzeru tik daudz,lai pazaudētu veselo saprātu
30.12.2012 16:21 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
vienreiz gadījās piedzerties tā, ka neatceros otrā rītā ko darīju :D . Vienmēr gribēju zināt, kā ir. Uzzināju, pietika. Bet vai es pārtraucu dzert vai ballēties, protams, ka nē! Daru un darīšu to, kamēr esmu jauna un brīva. Tomēr ievērojot robežas un savu līmeni, nenolaidīšos pārāk zemu :].

Vienmēr man ir gribējies paradīties sev un citiem savādākā gaismā, jo pārsvarā draugi mani pazīst kā klusu, mierīgu, kura nekad un nekur neko TĀDU nedarīs. Tomēr es nomainīju vidi un varu darīt visu ko vien vēlos (devil) . Un tad pēc tā visa es varēšu izdarīt secinājumus: atgiezties savā klusajā, mierīgajā ampuā vai palikt - wild, free & crazy bitch :D
30.12.2012 16:32 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Es varu dzert līdz pārākajam kliņķim, bet sevi kontrolēju līdz pēdējam tāpat. To, ko neatļaujos skaidrā, neatļaujos arī dzērusi.

Vajag ar galvu draudzēties. Bet kja esi kko izdarījusi, tad to par labu vairs nevērsīsi, mācies no kļūdām.
30.12.2012 16:38 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Man tā ir gadījies.. Nākamajā rītā ar lielu kaunu saliku visu kopā, bet nu, vismaz ir ko atcerēties :) Kauns jau bija tikai nākamajā rītā, bet to tāpat neuztvēru nopietni un ar draudzenēm caur smiekiem atcerējāmies un joprojām to atceramies, lai gan gāja tiešām traki.
Es gan sev neapsolījos neko tādu, jo no kļudām mācos, bez tam tas bija traks piedzīvojums man. Kopš tās reizes esmu iemācījusies turēt sevi rokās un nedarīt muļķības.
Kad tad vēl iztrakoties, ja ne tagad?
30.12.2012 16:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ir bijis, ka otrā rītā neatceros, bet tas drīzāk nevis no "par daudz", bet "ai, nekas nenotiks, viskijam pēc tam vēl uzdzerot arī vīnu" :D Bet nu skaidri zinu, ka neko tādu, par ko man pēc tam negribēsies vispār ārā rādīties, arī dzērumā nedaru. Es varu, iespējams, kļūt pārlieku runīga un sarunāt to, ko nevajadzētu, bet neko vairāk gan nē. Ā, un tas tikai vidē, kur es tāpat tos cilvēkus pazīstu, bāros un klubos vispār nedzeru vairāk par 3 glāzēm.
30.12.2012 16:50 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.01.2009
Neapskaužu tos cilvēkus,kas nekontrolē ko dara. man ir tā ka gandrīz katru reizi ja izdzeru vairāk par ~trim dzērniem, ir k-kādi momenti, tukšie caurumi ko es neatceros par vakardienu, man šķiet ka tas parādījās pēc smadzeņu satricinājuma, bet nu es neesmu droša vai tas tā medicīniski būtu izskaidrojams, pagaidām es īpaši par to neuztraucos, jo zinu ka tikpat nekā baigi sevi neapkaunošu. ja skaidrā es domātu divreiz vai man patiešām ir nepieciešams dejot uz galda, tad dzērumā man ir skaidrs, ka tas pavisam obligāti ir nepieciešams :D
30.12.2012 17:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits