Kādu tipu izvēlaties jūs?

 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Tikko izlasīju rakstiņu par to, kāpēc sievietes piesaista sliktie, atturīgie puiši, tāpēc radās tāds jautājums - kādiem puišiem/vīriešiem jūs dodat priekšroku: sliktajiem vai labajiem, atturīgajiem vai tiem komunikablajiem?

Kā ir jums? Jūs piesaista tie populārie, varbūt bīstamie vai kautrīgie, noslēpumainie, amizantie, inteliģentie?
Zinu, ka katrai gaume ir sava, bet nu pa lielam gribētos noskaidrot - vai mēs, dāmas, meklējam to labo puisi, jebšu tomēr to slikto? Varbūt ir jāpārraksta pasakas un princi baltā zirgā jānomaina pret noslēpumainu čali ar kādu emocionālu traumu, kas padarījusi viņu skarbu un atturīgu, uz moča?

Gribētos arī noskaidrot no slikto puišu cienītājām par viņu attiecību pieredzi - ar ko jārēķinās meitenei, kas vēlas savu dzīvi saistīt ar "slikto puisi", kā arī - vai tiešām kādai ir izdevies mainīt "slikto puisi" ?(jo ir taču arī tādas meitenes, kas domā, ka "es viņu mainīšu/mīlestība pret mani liks viņam mainīties") Vispār - ko jūs sagaidījāt no attiecībām ar savu "slikto puisi" un ko patiesībā ieguvāt?
Un galu galā - ko jūs iekļaujat kategorijā "sliktais puisis"? Alkohols, ballītes, narkotikas, smēķēšana, brunču mednieks, pārgalvība (cik lielā mērā?) , lamu vārdi, kompānija, kurā uzturas, attieksme pret dzīvi, agresija vai arī vienkārša noslēgtība un atturība arī jūsu skatījumā ir pieskaitāma šai kategorijai?

P.S, šovakar es slimoju un nekur netieku, tāpēc arī izlēmu aizsākt šo tēmu, par ko patiesību sakot esmu domājusi jau labu laiku, bet nekad nav bijis brīva brīža, lai apspriestu viņu ar citiem - nu man tāda iespēja ir parādījusies!
28.12.2012 22:36 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
quest, es Tev ^^ vietā.....:) bet ne saviem, bet dižā sūfiju mistiķa Rūmī vārdiem - "As you live deeper in the Heart, the mirror gets cleaner and cleaner".
30.12.2012 00:22 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Par tiem sliktajiem un labajiem. Es izvelos brīvus vīriešus. Garā brīvus, kuri ir atklājuši, kas viņi ir, saglabājuši savu autentiskumu un radošo būtību. Tādus, kuriem piemīt dumpinieciskums pret visādām kastītēm un plauktiņiem, kuros katru dienu mūs kāds grib ielikt, kurš ir pietiekami drosmīgs, lai atļautos būt reizēm stihisks un neērts. Un tāds reizēm izskatās pēc sliktā puiša, bet viņš ir nevis sliktais, bet patiesais.
30.12.2012 00:31 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
sliktie ir tadi tevis aprakstitie.
ar sliktajiem ir labs laiks, sekss utt,bet ne gimenes dzive!
30.12.2012 01:37 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
hmm, tas dvēseles gaišums, ko minēja dubultķeksis, manā prātā skan kā sirdsšķīstums, bet nozīme jau viena un tā pati :) Un vispār, kā gan to izmērīt vai atpazīt, ja pieņemam, ka cilvēks parastais nestaigā apkārt ar apgarotu seju kā mūkam, vēl pieskaitot klāt ikdienas šķietami aso sarkasma devu.. Vai arī tāds vairs neskaitās tas īpaši labais?


lana_3853, tas citāts man atgādināja mūsu pašu Ziedoni

Ir tādi cilvēki - sirds ļoti dziļi.
Liekas, ka sirds viņiem nemaz nav.(..)

Ir tādi cilvēki - sirds dziļi, dziļi
Smejas par tevi
Un par tevi raud.
30.12.2012 02:51 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Quest man ir savas metodes, kā to atpazīt :) Un jā, doma tā pati, mēs tik dažādi nosaucam .. Izmērīt var ar to, cik bieži šis izlaužas uz āru .. un nē, nebūt nav tā, ka tādam ir jābūt visu laiku, lai būtu gana labs:) Sarkasms ir ok .. es pat bez tā nespētu normāli dzīvot, jo pats tāds esmu:)
30.12.2012 10:26 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
noteikti labos - pārsteigumus un aktivitātes varu sagādāt un sarūpēt pati, mierīga sirds par vīrieša uzticību man ir svarīgāka!
30.12.2012 13:56 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Nu jau gandrīz divus gadus esmu kopā ar"slikto puisi". Hmm, ko lai saka... Par viņu var teikt tā - cilvēks ballīte. Ļoti komunikabls, ātri atrod vietu nepazīstamu cilvēku kompānijās. Ļoti atklāts. Pat pārāk, jo nebaidoties var acīs pateikt visu, ko domā. Jautrs. Savam vecumam reizēm pat pārāk bērnišķīgs. Plusā visam traks dzīvesveids. Tas arī tāpēc, ka viņš saistīts ar izklaides sfēru tā ka atrašanās visu ballīšu centrā ir viņa dzīves sastāvdaļa. Protams, ir savi mīnusi. Cilvēkam ir savs raksturs. Tas, protams, nav slikti, bet man pagāja ilgs laiks, kamēr pielāgojos. Attiecībās ir bijuši kritumi un kāpumi, esam bijuši šķirti trīs reizes, bet beigu beigās atkal viens otru uzmeklējuši. Tā vien šķiet, ka tas ir kaut kāds nezināms spēks, kurš mūs par spīti visam, aizved vienu pie otra atkal un atkal.
Protams, nav viegli. Joprojām, par spīti tam, ka zinu, ka viņš mani patiešām mīl un ciena, ir grūti tad, ja kārtējā pasākumā neesmu blakus. Tad moka domas par to kā un kas. Jo tādi komunikablie čaļi jau ballītēs parasti piesaista meiteņu uzmanību, tāpēc vienmēr ir uztraukums.
Daudzi cilvēki teikuši, lai nemoku sevi tā, lai atrodu kādu nosvērtu puisi, kuram ir normāls darbs, kaut kādi nākotnes mērķi utt., bet visu laižu gar ausīm. Pati jau arī neesmu mierīgais tips, tāpēc ir viegli mirkļos, kad esam kopā - kopā atpūšamies, smejamies, ākstamies kā mazi bērni un tad viss sliktais pazūd. Atzīstu, ka nav viegli un ka ir bijuši daudz mirkļi, kad asarām acīs esmu sev teikusi "Pietiek!", bet veselais saprāts izslēdzas, kad sāk runāt sirds. Un tā nu jau otro gadu mīlu savu "slikto puisi".
30.12.2012 20:02 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
palasot komentus, palika iespaids, iespējams maldīgs,ka visām meitenēm te caurmērā ir līdzīga gaume, labi, bez procenta -vienāda.....bet tas nav nekas slikts,jo kritēriji taču ir labi, atliek cerēt,ka šo lielisko vīriešu pietiks visām un nevajadzēs mest acis,kur nevajag....
Mani laikam pavilka uz sentimentu, bet es ļoti gribētu novēlēt visām single meitenēm cosmosietēm nākamajā gadā satikt savu vispiemērotāko vīrieti, lai veidotu harmoniskas attiecības!!!! Laimi un izdošanos!!!!
31.12.2012 11:23 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Ar mani ir tā, ka ja es iztēlotos savu ideālo puisi, tad viņš būtu ar labu humora izjūtu, mīļš un iejūtīgs, taču vīrišķīgs un tāds uz kuru es vienmēr varu paļauties un kurš aizstāvēs mani bez vārdu ierunas, kurš uz zemes stāv ar abām kājām un viņam ir skaidri savi dzīves mērķi.

Bet mana problēma ir tā, ka lai arī es zinu, ko vēlos, agrāk vienmēr samīlējos tā saucamajos sliktajos puišos. Līdz kamēr es sastapu savu tagadējo puisi un viss mainījās.
31.12.2012 13:43 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Tam,ko vēlaties nav nekādas nozīmes:)Jo sievietes vārdiem ir maz kopīgs ar to,ko sievietes vēlas patiesībā..
Uzskatu var savaldzināt gandrīz jebkuru meiteni/sievieti..viss ir vienīgi savaldzināšanā.. No turienes arī visi tie jūsu..-cumshot nebija mans tips un tmldz..un pēc tam skatos esmu jau 1nā gultā ar viņu:D
01.01.2013 16:33 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man nav konkrēta tipa. Vismaz neesmu novērojusi. Es vispār esmu diezgan izvēlīga un ir maz vīriešu, kas man patīk.
Esmu ievērojusi, ka man iepatīkas cilvēki, kuri ir ne gluži pretēji tam, kāda esmu es, bet diezgan atšķirīgi. Tas ir tikai pozitīvi - šādi cilvēki man daudz ko iemāca.
01.01.2013 16:54 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Man patīk inteliģenti "sliktie" puiši :D
01.01.2013 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
Visu mūžu patika sliktie puiši, līdz satiku savējo! :D Tagad man ir "labais" puisis, nu jau topošais vīrs :)
01.01.2013 17:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits