Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man būs saprast, kā lietot gudros telefonus

 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Sveikas, meitenes! :)

Man Ziemassvētkos uzdāvināja Samsung Galaxy S3, bet nu jā, shame on me, es neprotu to lietot :D, godīgi. Kad citiem tie telefoni, viss liekas tik vienkārši utml. , bet tagad es skatos virsū telefonam un nesaprotu, ar ko sākt.

Kad atveru mapīti- Mani fail-sdcard-Application/image, man vispār neko never vaļā. Nevar atrast programmu, lai veikt šo darbību. Tie failiem beigās ir .sfm. Man kaut kas lejupjāielādē?

Un par tiem application, kur vispār viņus var iekačāt , caur telefonu vai datorā un tad telefonā. Man ir Samsung Apps caur to? Vispār tās visas programmas ir bezmaksas, vai ne? :D
26.12.2012 18:27 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Es zinu, We live in the era of the smart phones and stupid people :D
26.12.2012 18:29 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es tev iesaku vienkārši pakonsultēties ar kādu no TIEM CITIEM, kam ir.
Kādu draugu, lai apstāsta.
Protams, vari malties cauri pati, bet ātra konsultācija no pārzinātāja palīdzēs labāk.

Pirmkārt, lai Tu pilnvērtīgi darbotos, ir nepieciešams interneta pieslēgums un ar tā teikt normālu datu apjoma limitu. Tas Tev ir?

Aplikācijas lejupielādē Play veikalā (ikona Tavā telefonā).
Ir maksas un ir bezmaksas aplikācijas. Pirms piekrišanas lejupielādēt, tu vari redzēt informāciju, vai tā ir maksas vai nē.

Pieslēdzot telefonu datoram, tu vari tajā iekopēt savas bildes, mūziku vai kādus citus failus. Tāpat arī izņemt ārā ar kameru safotogrāfēto .
26.12.2012 18:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits