Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izgāšanās?!? nofeilošana?!?

 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
Tātad, pastāstat savas neveiklās situācijas, kas ir atgadījušās ar jums?
izdomāju šo diskusiju izveidot, jo pašai nesen sanāca neliels feils... :D

vakar bijām pie drauga māsas ciemos, paballējām,ar puisi palikām pie vinas pa nakti. Tagad naktī, jūtu, ka kaut kas tek,aši skrēju uz tualeti, skatos, asinis, galvenais tas, ka nekad man naktī nebija tecējušas, ja guļu ta nekā, ja pieceļos, tad tek, bet šonakt kā par brīnumu, un galvenais drauga māsas gultā gulējām, tur balti palagi.... labi, ka nebija traki, piecēlos, tad paņēmu švammi un sāku tīrīt, piecēlu netīšām draugu,(šim bail no asinīm, nu ļooti nepatīk) šis tik teica- nevajadzēja tev man teikt :D nevarēja pēc tam aizmigt , ķircināja mani, bet beigās viss ok. kaut kā neveicās tad..
25.12.2012 23:07 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
:)
25.12.2012 23:50 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Ļoti bieži mani piesit Rimi vārtiņi, tie, kas pie ieejas. Šis feils sanāk tad, kad pirms manis iet cilvēks, noiet pirmais gar sensoru, vārti attaisās, viņš paņem groziņi, kamēr es paņemu groziņu un eju cauri, vārti jau taisās ciet un iespiež mani vai iesit. Iepraksējos jau skriet cauri vārtiem, jo viņi nevienu nežēlo. :D

Origo ieejas durvis mani arī vienreiz čakarēja. Devos uz durvīm, kas jau sāka vērties ciet, zināju, ka pietuvošos un viņas atvērsies, bet tā nebija, viņas turpināja vērties ciet un kad jau biju ar seju pie pašām durvīm, viņas bija pavisam ciet un vaļā netaisījās. Tā nu es stāvēju pie aizvērtām durvīm, kamēr nāca ārā meitenes, kurām durvis atvērās un es tiku iekšā. Lieki piebilst, ka viņas smējās par mani. :D
27.12.2012 11:26 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
slinkums rakstīt, bet, tā kā daudz muldu, tad bieži sanāk pateikt kaut ko tizlu un pilnīgi blondu :D pati par sevi nosmējos, pasaku, ka esmu tizlene, tāpēc citi par mani neņirgājas :D

tā kā - galvenais pašam par sevi pasmaidīt un nepārdzīvot, nesarkt - kam negadās izdarī kaut ko tizlu :)
27.12.2012 11:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits