Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

manas pasaules gals

 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Izskatās, ka šis forums pēdējā laikā dikti noklusis, bet varbūt mans bēdu stāsts uzšaus kādu dzirkstelīti. Vismaz esmu gatava savā virzienā raidītām raķetēm :D
Ok, jokus pie malas - esmu iepinusies dikti sarežģītā situācijā.
Ir viņš, viņa un es. Mēs visi esam pazīstami ilgus gadus, draugi, tikpat tuvi, kā ģimene. Šobrīd visi dzīvojam kopā, dalītā dzīvoklī. Viņa - man mīļa un lieliska draudzene, viņš - mana lielākā love, kāda jebkad bijusi. Samīlējos jau gadus 5-6 atpakaļ vismaz, bet zinot, ka nedrīkst ar šito kundziņu iepīties, ļāvos citām attiecībām, kurās biju laimīga, viss saulaini un forši. Vienmēr ar šo puisi bijušas superdraudzīgas attiecības, kopējas draugu loks, kopējas intereses un liela savstarpējā uzticība.
Bet kopš sākām visi dzīvot kopā, man ar šo puisi sanāk ļoti daudz laika pavadīt divatā. Un mums garšo iedzert laiku pa laikam - ar visām no tā izrietošajām sekām. Tā nu vienā šādā reizē pieļāvām visrūgtāko saldāko kļūdu - viņš piekrāpa, bet es nodevu savu draudzeni. Uzreiz izrunājām, ka neviens to nedrīkst zināt, lai neviens netiktu sāpināts, nākošās dienas pie TV sarkām un bālējām, kolīdz vien parādījās kaut kas par krāpšanām un trijstūriem, bet neviens no malas, neko nepamanīja. Dzīvojām uz priekšu, viss normāli, par notikušo vairs nerunājām un mūsu attiecības tas neietekmēja.
Bet - viņš ir sācis negatīvāk izturēties pret savu meiteni, manu draudzeni, kļuvis agresīvs, nerunīgs, vārdu sakot mainījies. aizvakar viņš aizgāja naktī staigāties, es pa to laiku aizgāju draudzeni mierināt, viņa man pateica, ka viņš gribot šķirties. Un tad viņš, pārnācis mājās, dodas pie manis un piedāvā atkārtot, ko jau reiz izdarījām. Es biju dusmīga, apmulsusi un izdarīju pareizo izvēli - sūtīju viņu pie draudzenes. Viņa pēdējie vārdi promejot un "arlabunakti" buča, ko viņš, bez jebkādas manas atbildes uzspieda uz kakla neļāva man gulēt līdz 7 rītā.
Tagad sēžu un domāju - esmu cēlonis vai sekas, jo runājot ar draudzeni, viņa atzina, ka tik sašķobītas attiecības viņiem nekad nav bijušas. Es nejūtos vainīga par notikušo, jo spēju to izslegt no savas apziņas, taču nesaprotu, kas notiek puiša galvā. Es patiešām negribētu, lai viņi izšķiras, tomēr nevaru izdomāt veidu, kā lai viņus salabina...
21.12.2012 16:15 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vajadzēja domāt pirms darīji šo kļūdu
21.12.2012 16:18 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ja viņi izšķirtos, tu taču būtu ar to puisi, vai ne? Vai vismaz mēģinātu?

Es domāju, ka draudzeni tu jau esi zaudējusi. Un nevēlies viņai stāstīt, nevis tāpēc, lai nesāpinātu, bet tāpēc, lai nedabūtu pa galvu. Lai nebūtu jāatbild par notiekošos, kamēr neesi droša, kas sekos nākotnē... Esi jau pietiekami iejaukusies viņu attiecībās, brauc uz brīvdienām pie vecākiem un ļauj viņiem tikt galā ar savām problēmām... Traki vispār :)
21.12.2012 16:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Feinai! Vispirms pārguļ ar draudzenes puisi un tad domā, kā lai palīdz.
Sākumā jau nevajadzēja dzīvot kopīgā dzīvoklī. Nesaprotu šādas rīcības iemeslus..
21.12.2012 16:23 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Anne, dzīvot jau dzīvoklī var, bet likties gultā ar aizņemtu cilveku , gan nevajag! un nesaki gan , ka draudzene tev ir mīļa
21.12.2012 16:26 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ja jau Dorota iepriekš zināja, ka simpatizē šis puisis, tad tiešām labāk nevajadzēja dzīvot kopā - tā teikt, tālāk no grēka ;)
21.12.2012 16:29 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Varu derēt,ka lielākā daļa no jums,skatoties filmu My best friends girl", aiz romantikas un patiesās mīlestības,juta līdzi ar visu sirdi un visvisādi aizstāvēja abus mīlniekus! :D
21.12.2012 16:29 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Un zini, Dorota, labāk jau pastāsti draudzenei, kas noticis - diez vai viņa tev piedos, diez vai paliks ar puisi un Ziemassvētki noteikti sačakarēti, bet ar laiku viņa novērtēs, ka tikusi vaļā no puiša, kas krāpj un draudzenes, kas gulējusi ar viņas puisi...
21.12.2012 16:30 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Mums nav iespēju pavadīt brīvdienas atsevišķi un šobrīd arī izvākties es nevaru. Ievācoties, man neienāca prātā doma, ka šitā varētu notikt, un nevar nepiekrist - ir labāk dzīvot kopā ar draugiem, nekā svešieniekiem, kas caurām naktīm rij šaibas un ballējas :/
Ebe, es domāju, ka nemēģinātu. Varbūt, ka uznākt kaut kāds bzdingš, bet šobrīd varu apgalvot, ka nē. Un draudzeni zinot, pa galvu es nedabūtu, tikai patiešām viņu sāpinātu. Es nedomāju, ka mani centieni palīdzēt, ir kaut kādi mēģinājumi izpirkt savu vainu, šis te ir no sirds.
Man vienmēr bija licies, ka protu novērtēt cilvēkus, ka šajā situācijā gan jau es būtu tā, kas činkst un pārdzīvo, bet re kā - emocijas nekad neizrādošais misters dodas pusnakts pastaigās un ņemās kā pusaugu meitene :/
21.12.2012 16:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
vispirms, es tavá vietá párváktos... ístai draudzenei man liekas nemaz nav iespéjams ko tádu nodarít...

varbút izstásti visu, un pazúdi no vinju abu dzíves? bet ká es saprotu, jums ir arí viena draugu kompánija, tad jau viss sarezhgiitaak...
21.12.2012 16:37 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es atkal esmu par neteikšanu - tas viss atkarīgs no tā, kā puisis izlīdzinās attiecības, bet, acīmredzot, mīlestības starp viņiem nav (to secinu pēc tā, ka viņš sāka slikti pret viņu izturēties).
Ja es būtu gulējusi, es neteiktu draudzenei aiz tā, ka nevarētu viņu tā sāpināt.
21.12.2012 16:40 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Šausmīgi stulba situācija.... No vienas puses, protams, man liekas, ka esi rīkojusies riebīgi, bet no otras es saprotu, ka nevarēji atteikt viņam, ka kārdinājums bija tik salds... Zinu, kā ir, kad aizmirstas visa pasaule... Daudzas noteikti bļaustīsies, ka neesam jau dzīvnieki, ka jāapvalda savas dziņas, bet dažreiz tā kņudināšana pakrūtē ir tik traka, ka tiešām pazūd zeme zem kājām...
Izvākties tiešām būtu vislabāk...
Un, jā, es piekrītu, ka tā meitene tev visticamāk nav nemaz tik tuva, mīļa draudzene.
21.12.2012 16:43 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Patiešām nesaprotu, kāpēc kādam kaut kas būtu jāstāsta? Ja viņa tagad neko nezina, tad viņa vienkārši satraucas par puiša dīvaino uzvedību, nevis pārdzīvo nodevību. Nesaprotu, kāpēc visiem, iespiestiem mazā dzīvoklītī, bez iespējām pārvākties vai laiku pavadīt citur, būtu jāsačakarē svētki ne tikai sev, bet arī aicinātajiem draugiem un kolēģiem.
Es domāju, ka te droši vien būtu ar pašu puisi jārunājās, tikai pat īsti ezinu, par ko... Viņš stāsta gan man, gan draudzenei, ka mīl viņu, tad nākošajā brīdī paziņo, ka nemīl, un kad viņa raud, man ir jāiet un jāmierina sakot, ka mīl gan. Jo es redzu, ka mīl.
21.12.2012 16:46 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ja es būtu gulējusi, es neteiktu draudzenei aiz tā, ka nevarētu viņu tā sāpināt.


varétu teikt, ka vinja jau ir sápinata...ja nevélétos sápinát - nepárguletu...
nu já já, protams, ko nezina, tas nesápina....

es uzskatu, ka labák visu pateikt uzreiz, jo parasti viss kádreiz náks gaismá, varbút tagad vinja tev piedos, bet ja uzzinás vélák- domáju nepiedos, jo sápinás vél fakts, ka tu meloji!
21.12.2012 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tik jocīgi izklausās - draudzene mīļa utt, bet tajā pašā laikā nevari nospiest bremzes un šādā veidā nodod viņu(dzeršana nav attaisnojums). Es tā nespētu pret sev mīļu draudzeni. Pat ja būtu ievākusies kopā ar viņu un viņas puisi, kurš man patiktu(tā tomēr nav laba ideja jau no paša sākuma), tad es vienkārši nespētu ko tādu izdarīt un otrā dienā vēl acīs paskatīties.
Izstāsti patiesību un ļauj meitenei dzīvot tālāk bez tevis un krāpēja čaļa(šaubos, ka viņa kādam no jums piedotu).

Nazīc, starp citu - es nejutu līdzi viņiem, skatoties to filmu. Man bija ļoti žēl tā čaļa, kuru piečakarēja un es viņa vietā nepiedotu. Tāpat arī, kad skatījos ''Something borroved'' - man bija žēl blondās, jo lai gan viņa bija parādīta kā ne īpaši gudra, man bija žēl, ka viņu tā čakarēja.Es vienkārši nespēju saskatīt nekā romantiska vai pozitīva tādās situācijās.
21.12.2012 16:49 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Jā, laikam pārsteidzos ar ieteikumu par stāstīšanu.
Ļoti iespējams, ka tu šobrīd būtu tā, kurā puisis ieklausīsies, tev tikai jāatrod pareizie vārdi, kā likt viņam saprast, ka nav jāšķiras... Lai gan visdrīzāk viņiem problēmas sākās jau pirms tevis... Varbūt vari viņiem uzdāvināt atpūtu divatā? Nakšņošanu kādā viesu namā? Lai pavada laiku divatā, pamēģina saprast, kas ar viņiem notiek...
21.12.2012 16:49 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Man bija situācija,ka es līdz ausīm iemīlējos puisī,kurš patika arī manai draudzenei,viņi gan nebija kopā,bet sekss bija bijis pāris reizes.
Sīkumos nestāstīšu,ja gribi varam par to parunāt privāti.

Beigas bija tādas,ka puisis man salauza sirdi sīkos gabalos un es šausmīgi pārdzīvoju un raudāju! Draudzene zin,ka man viņš patika,bet nezin visu sīkumos...kāpēc? jo es uzskatu,ka nu jau ir par vēlu viņai teikt to,to vajadzēja darīt,kad man viņš iepatīkās. Ak jā lieki piebilst,ka arī manai draudzenei šis puisis pačakarēja prātu!

Manā situācijā bija šādas beigas.
21.12.2012 16:51 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Mis Take, man šķiet, ka daudzas laulības gadu gadiem ir saglabātas tieši dēļ tā, ka vainīgais to notikumu vairs necilā. Ir reizes, kad no patiesības nav nekāda labuma. Ja viņiem būs lemts, izšķirties paspēs vienmēr. Bet tas ir tikai mans viedoklis.
21.12.2012 16:53 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
es teiktu, ka esi tāda kuce :D nodrāzties ar ''labākās'' draudzenes džeku, pēc tam mierināt draudzeni,kad viņu attiecibas jūk jūsu šī soļa dēļ un vēl rakstīt tik egoistiski savā ziņā, žēlojot sevi, ka esi šāda situācijā un ne jau tev draudzenes žēl, bet gan sevis, jo sirdsapziņa grauž :DD
BET - no otras puses, es nezinu vai es varbūt noturētos, ja puisis kurā es būtu saķērusies 6 gadus piedāvātu man seksu :D un tajā brīdī iespejams man būtu pilnīgi pie dirsas tā draudzene, jo man vsp nav tādu īstu draudzeņu un jā, esmu egoistiska :D

nu, ko, es pat nezinu, ko tev ieteikt - domāju lietas saknē tu būsi zaudējusi gan draudzeni gan to puisi kā draugus... draudzene pašsaprotami :D un Tu - nezinu, es vnm slideni skatos uz čaļiem, kas sienās klāt man, pašiem esot attiecībās, es ar tādiem nekad neeesmu ielaidusies, jo kur garantija, ka pec kāda laiciņa es pati nebūšu tās viņa draudzenes lomā, kura silda gultu vīrietim, kurs jau sasildījies pie citas :D

VEIKSMI!
21.12.2012 16:54 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
ui manā teikumā - ''draudzene pašsaprotami :D un PUISIS -'' :D
21.12.2012 16:55 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Es vēlētos redzēt kā citas censtos turēties pretī tam kārdinājumam un negulētu ar to lielo lovi.
Es Tevi, Dorota, saprotu. Pašai gan nav bijusi tāda situācija, bet esmu Tavā pusē.
Taču jautājums Tev - vai redzi sevi kopā ar šo puisi? Vai jūtas pēc tā visa Tev pret viņu ir mazinājušās vai pieaugušas?
21.12.2012 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!