Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iepriecināt vecvecākus

 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Čau, sievietes un laikam arī pāris vīrieši :D Baigi vēlais... jeb agrais? Anyway, galīgi negribas iet gulēt tāpēc rakstu darbus un prātoju, kā lai forši iepriecina vecvecākus. Esmu tagad pēc 4 mēnešu prombūtnes atbraukusi uz mēnesi ciemos un nu ļoti gribu viņiem ko labu izdarīt, iepriecināt, jo viņi man pagadījušies ir vislabākie. Esmu jau nolēmusi, ka uzprišināšu māju - iztīrīšu no liekā, nopirkšu kādas foršas, piederīgas lietiņas. Tā, lai smuki. Viņi par ēstētiku galīgi neuztraucās, bet nedomāju, ka, ja pacentīšos mājvietu padarīt omulīgāku un glītāki, viņiem no tā sliktāk būs. Bet nu gribās vēl kaut kā likt viņiem pasmaidīt, tāpēc gaidu varbūt kādus ieteikumus kādam koncertam, teātrim vai kam citam patīkamam. Tālu no Rīgas nedzīvojam tāpēc izbraukāt viņiem nebūs problēmu, ja kas Rīgā atradīsies.
P.S. neesam nekādi bagātnieki un budžets būs mamma, tā ka vincenta apmeklējumus var neieteikt :)
Ā un varbūt varat ieteikt kādus second hand veikalus Rīgā, kas tā kā vairāk koncentrējas uz tādām vintage mājas lietām?
18.12.2012 04:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
uz čaka ielas ir humpalu veikals,kurā drēbes izskatās visai jaunas, bet cenas arī būs no 5ls uz augšu. precīzu adresi nepateikšu. var jau arī tur atrast par 3ls ,kaut kādu maiciņu.
ieteiktu Tev pašai izpētīt visus pasākumus,kas notiek, ieiet teātru mājaslapā un paskatīties kādas izrādes šajā mēnesī notiek,uz kurām vēl vispār var nopirkt biļetes.
18.12.2012 08:49 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Izrāda "Sudraba slidas" ir Ziemassvētku noskaņā:) pagājušo gadu biju uz šo izrādi un ir aizkustinoši momenti,kuros pat noripo pa kādai asariņai, bet tur ir par nabadzību, kā ir ,ja saslimst radinieks un cenšas palīdzēt ,lai atveseļotos, par tīņu savstarpējām attiecībām, simpātijām, izpalīdzēšanu, kad otrs sveša cilvēka labā izdara,ko labu..nav jau tāda -wow, ļoti interesanta izrāde, bet svētku noskaņās. ja negribas redzēt kā ir,kad citi cieš, grūto dzīvi,tad gan labāk iet uz citu izrādi.
skatos,kad Nacionālajā teātrī ir akcija- pēc 4ras biļetes un vēl 2 iespējams iegādāties ar 50% atlaidi.
"Osedžas zemi" neieteiktu. es pat nenoskatījos visu izrādi.
kādi koncerti notiek var apskatīt bilešu servisa mājaslapā, vai arī kalendars punkts lv
18.12.2012 08:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Bonusā mājas dekorēšamai uzdāvini kopā pavadītu laiku, kad tiešām runājies tikai ar viņiem, nevis paralēli dari ko citu, un kad tiešām ieklausies, ko viņi stāsta. Vismaz manai Omei tā vinemēr ir vismīļākā dāvama. Un man ļoti patīk pie viņas dzert tēju un vinekārši pļāpāt! :)
18.12.2012 10:05 |
 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
un uzcep kādu gardumu:) modernos keksiņus,piemeram, ja ome tādus necep. smarža mājās arī iepriecinās:) un cepot pavaicā omei kādu padomu, pa miltu sijāšanu vai krāsns sildīšanu,lai viņa jūtas vajadzīga var dalītie pieredzē:)
manuprāt,laba dāvana vecvecākiem ir laikrakstu abonoments, kas būs prieks ne tikai uz mirkli, bet katru reizi saņemot avīzi/žurnālu atcerēsies par dāvinātājiem:) un novērtēs,ka nebūs sava pensija tam jāvelta:)
manai vecmammai patīk matu ilgviļņi, ja tavai ar, tad satin viņai rullīšu. būs jauks kopā pavadīts laiks:)
18.12.2012 10:31 |
 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
tik daudz smaidiņi.. dumi izskatās:D
18.12.2012 10:33 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Dažeiz lasu un domāju, nu vai tad tiešām Zsvētki vieīgais laiks, lai iepriecināju savu ģimeni... es laikam dzīvojot uz adatām,ka kāds no maniem opīšiem drīz vien aizies viņsaulē iepriecinu viņus ļooti bieži!
18.12.2012 10:55 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Sniegpulkstenīte - es zinu, ka labāk pašai būtu skatīties, bet pati uz teātri vismaz divus gadus neesmu bijusi, tā kā nezinu, kas ir aktuāls, labs, slikts. Tiešām, teāra lietās vairs neorientējos.
Paldies par ieteikumu. :) Es gan domāju viņiem labāk komēdiju nevis ko sentimentālu.

Par gardumu laba ideja. Biju jau plānojusi lielas gastranomiskās izvirtības, taču par konditoreju neaizdomājos. Kūciņu gatavošana jau tomēr jaukāka kā zivs tīrīšana :)

Lieta tāda, ka, lai arī es tiešām uzskatu viņus par labākajiem cilvēkiem pasaulē, kas ir arī pelnījuši to labāko, mēs neesam baigi tuvie. Nu tā, ka uci cuci tuvi, tāpēc pārāk sentimentāli pasākumi var būt nedaudz neērti. Gribās viņus iepriecināt tā, lai viņi ir priecīgi un apmierināti ar dzīvi, savādāk tagad tā ierāvušies tādā čaulā, kad mājās vairs neviens cits nedzīvo. Hmm, izdomāju, ka varbūt jāaizbrauc ar viņiem uz dzīvnieku patversmi izvest suņus pastaigā. Plānā ir pašiem vasarā ņemt.

Varbūt vēl kādi ieteikumi?
18.12.2012 12:27 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
pacelšu
18.12.2012 13:21 |
 
Reitings 10
Reģ: 30.10.2012
Njā, sakārtot māju ir jauka dāvana, bet uzmanies ar visa liekā izmešanu - es tā reiz vēlējos iepriecināt savējos vecvecākus un izmetu viņuprāt ko vērtīgu :/ Man vēl joprojām bāž degunā to reizi, kad es izmetu omītes iemīļoto grīdas lupatiņu un slotiņu... Tā, ka tas tāds brīdinājums ;D...
18.12.2012 13:43 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ell. Par to arī aizdomājos, ka tā var sanākt :D tāpēc no mantām atbrīvošos tikai ar parakstītu atļauju :D bet nu viņiem te daudzi tādi sikumi vai saplēstas mantas, piemēram, saldejuma trauciņi kaut kur virtuvē uz plaukta nolikti, jo ''ja nu kādreiz noder''. Padomju krāšanas sindroms :D un vēl viss āds neorganizēts. Iepriekš garšvielas pa visām malām bija nobāztas, bet tagad krustēvs viņiem nopirka tādu miniatūru, ļoti mīlīgu koka plauktiņu, kur garšvielas turēt. Izreiz forši izskatās :)
18.12.2012 14:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
uzdāvini kko pašgatavotu lietiņu vai uzzīmētu vai kādu pašgatavotu gardumu.
18.12.2012 14:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits