Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziemassvētki mammai.

 
Reitings 2
Reģ: 17.12.2012
Sveikas meitenes!
Man jums ir lūgums. Bet pirms tam stāsts.
Mana mamma ir viens no stiprākajiem cilvēkiem, ko es pazīstu, kad man bija 14 gadi (esmu vecākā) tēvs aizgāja nezināmā virzienā un atstāja mūs 3 bērnus, no kuriem 1 bija mans brālītis, kam vēl nebija pat pusgadiņš, bezpalīdzīgus un vienus. Atstāja arī ieķīlātu māju un milzīgu kredītu bankai. Mana mamma mūs izaudzināja par kārtīgiem cilvēciņiem, darot visu iespējamo un pat galus savilka kopā. Bet tas viņai ir prasījis ļoti daudz. Par spīti tam, ka mēs ar māsu mācamies irmajos kursos, esam budžetā un kaut kā sev iztiku nodrošinam, ikdienā mamma strādā divos darbos, lai varētu palīdzēt gan drēbītes nopirkt, gan brālīti izaudzināt. Šogad atklāja, ka viņai ir 2. stadijas vēzis, kas pats par sevi vēl nav tik traks.
Bet- tas ko es vēlos jums jautāt, ir , vai jums ir idejas, kā pēc iespējas mīļākus ziemassvētkus padarīt mammai, ja mani un māsas spēki ir tik cik divas rokas, galva galā un vēlme darīt visu iespējamo mūsu mīļās māmiņas labā. Ja jums ir kāda ideja, doma, lūdzu, lūdzu padalieties.
Līdz tam, paldies, ka izlasījāt un mīļus un mājīgus svētkus.!
17.12.2012 23:10 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
pasakiet paldies par visu! Jūsu mamma ir super un man pat skumji ap sirdi palika..
17.12.2012 23:15 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
mani arī aizkustināja Tavs stāsts. uzrakstiet katrs - tu, māsa, brālis pa vēstulei mammai (pateicības vārdus, cik ļoti mīlat, novērtējat viņu) un kaut kā smuki iesaiņojiet :) Lai tie viņai ir kā spēka vārdi cīnoties ar smago slimību.
17.12.2012 23:26 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Lai mammai veselība!
Domāju, ka varat pašas sagatavot svētku mielestu, kārtīgi izpucēt mājā visus stūrīšus, kamēr mamma darbā, sadegt sveces un sagaidīt ar siltiem apskāvieniem, un, kā Mystère rakstīja, pateikties par visu. Nebūs dārgi, ja ieliksiet kādu bildīti kopīgo rāmītī vai tādā mazākā formātā, kur visi bērni, lai var maciņā ielikt. :) Ziedus varat iegādāties ziedu bāzēs, nebūs tik dārgi, bet mamma būs priecīga gan jau.
17.12.2012 23:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mani draugi vienmēr saka, ka es zinu, kā svētkus radīt par īstiem svētkiem!

Pašai jau gan tā neliekās, bet, ja jau citi tā saka, tad izstāstīšu savus Ziemassvētkus....

Mūsu gatavošanās notiek jau laikus - ar adventes vainagu, ar kalendaaru, kur omiite sashuvusi masinus ar ciparinjiem un nu protams, ka es katru vakaru tur ielieku kadu saldumu, pie salduma tiek tas, kursh pirmais pamostas...
iepriekshejaa ziemassvetku vakaraa mes uztaisam tadu, kaa karstviina un mandariina vakatu, visi seezham pie gimenes galda, dzeram karstvinu, edam mandarinus, apelsiinos sprauzham krustnaglinjas - tiiri dekoratiivi, par cik mums ir virtuve kopaa ar viesistabu, tad cepam piparkuukas, sainjojam teeva un maates gimeneem mazas davaninjas, vispar musu gimene nav piementas davanas, bet beernem davanas sarupejam gan. Protams, man tada tradicija, ka katru gadu pie kamina sprauzhu ieprieksheejo gadu ziemassvetku bildes, domau, ka tavai mammai butu ljoti patikami redzet iepriekshejo un bernibas laiku ziemassvetku bildes :)
Dazhreiz taisam dekorus, kraasojam burcinjas, taisam sveces... visu ko...kas tikai satuvina gimeni un liek sedet kopaa...
Ziemassvetku riitaa pamostamies, apedam pa piparkukai, un gaidam mammas masas un teeta braalja gimenes, jo musu tradicija ir taada, ka satiekamies pa dienu, esam sarunajushas kura nu gimene ko atnes ko uzlikt uz galda, viena gimene sagreizh rosolu, omites atved ievarijumus, bet zosi cepam kopigi, kad ieliekam zosi, tad nu ejam uz baznicu. pec baznicas paedam, skaitam dzejoljus, speeleejam speeles - aliasu un veel dazhas, kuras jau mes visi zinam sen no muusu galvaam.....
tas taa isumaa, protams jau laikus notiek sagatvosanaas darbi kopiigi atvelejam vakaru eglites pushkjoshanai, kad visi satiekas uz vakarinjaam...

Meginat mammai katru mirkli veidot ipashu, ja jums nav eglites, nu noziedojat to laiku aizbraucat uz mezhu pakalj eglitei, ja tada iespeja, ja nee ejat kopaa uz veikalu izveleties...pavadat pec iespejas vairaak laika :)
17.12.2012 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 1003
Reģ: 21.08.2012
No sirds vēlu veselību un mīlestību jūsu mājās.
Nezinu, vai esat kristīgi, bet no sirds iesaku visiem kopā aiziet uz Ziemassvētku vakara dievkalpojumu baznīcā...
Lai ticības un spēka pilns šis gaidīšanas laiks!
17.12.2012 23:42 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Pirmkārt, jūtu Tev līdzi. Ļoti labi zinu, kā ir tad, kad tik briesmīga slimība skar kādu no ģimenes. Vēža sakarā varu ieteikt Tibetiešu ārstēšanas metodes un zāles, kā arī to, ka ir jāievēro speciāla diēta (piemēram, nekāda cūkgaļa, treknumi, saldumi utt.).

Ziemassvētku sakarā - domāju, ka mammai vislabāk patiks tas, ka būsiet ar viņu kopā, varbūt pagatavojiet kādu pārsteigumu. Uzrakstiet mammai mīļu kartiņu/vēstulīti. Esmu par pārdomātām un mīļām dāvanām, ne dārgām.
18.12.2012 00:02 |
 
Reitings 2
Reģ: 17.12.2012
Par dārgajām dāvanām. Es arī vienmēr esmu bijusi par pārdomātām un mīļām. Lai gan dažkārt gribas uzdāvināt ko tiešām labu kādam, kas nekad nav atļāvis sev labās lietas, jo vienmēr bijis kas svarīgāks.
18.12.2012 00:08 |
 
Reitings 110
Reģ: 15.06.2009
Man liekas, ka sirsnīgi svētki būtu savākties visai ģimenei kopā, tā pa vienkāršo, vienkārši kopā būšana, ar piparkūku cepšanu, eglītes rotāšanu. Forši būtu izveidot (vai uzdāvināt mammai) kolāžu no fotogrāfijām (jūs, bērni un viņa) utt.
18.12.2012 00:33 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
mara, ja variet atļauties ko labu un dārgu, kas mammai ir nepieciešams, tad uz priekšu. Bet nevajag dārgu dāvanu tikai tamdēļ, ka tā ir dārga.
18.12.2012 00:44 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Dievs dod tavai mammai veselību.

Es laikam kaut ko pati taisītu,kaut ko mīļu un ļoti personisku+jūsu(tevis,māsas un brāļa)kopbilde! Taisītu visu pati līdz pēdējam,pat kartiņu! Visam klāt ja dikti gribas var arī nopirkt kādu dārgu sen lolotu dāvanu!
18.12.2012 00:47 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Mara, cerēsim visi uz to, ka mammai šī nav pēdējie ziemassvētki, un viņa piedzīvos laiku, kad jūs nostāsieties spēcīgi uz kājām un lutināsiet mammu ar krāšņām dāvanām.
Vēzis 2. stadijā parasti tiek veiksmīgi ārstēts, ticību tam labākajam un uztveriet to kā vienu no sliktajiem periodiem, kas jāpārdzīvo. Turaties!
18.12.2012 00:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits