Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss lietojot kontr.tabletes

 
Reitings 49
Reģ: 15.08.2012
Sveikas,

es nekad iepriekš neesmu izsargājusies lietojot kontracepcijas tabletes, un gribētu sākt to darīt, bet man ir daži praktiski jaut. par to kā tad notiek sekss.
Vai ja vīrietis beidz iekšā, būtu pēc tam uzreiz jaiet mazgāties? Vai teiksim, ja esat gatavi nākamajam raundam, būtu pirms katras reizes jāaizskrien pirms tam uz dušu?
Jo ar prezervatīvu viss liekās tā higēniskāk- beidz, sasien un izmet, vai no ķermeņa vienkārši noslauki ar salveti, un ej čučēt. Bet kā ir jārīkojas, kad čalis beidz iekšā?
Droši vien muļķīga problēma, bet man tā patiešām ir mistika.
17.12.2012 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
1.kāpēc gribi bojāt savu veselību ar tabletēm? Pilnīgi nesaprotu,kāpēc siev. jābojā sava veselība, pašiem večiem vajadzētu tabletes dzert reti kurais piekristu.
2. nē pēc seksa nav jāskrien dušā, daļa spermas paliek tevī, daļa iztek, tāpēc labāk ar seksu nodarboties partenra gultas pusē,lai nav jāguļ slapjumā :D
17.12.2012 23:15 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
:D:D
17.12.2012 23:18 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Tās iztecēšanas dēļ tieši arī jāskrien uz dušu. Nu es skrienu. :D
17.12.2012 23:21 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
labāk ar seksu nodarboties partenra gultas pusē,lai nav jāguļ slapjumā


:D :D :D labs
:D

nu aizej uz dushu, ja gribi, vai vnk uz tualeti - iztecees, apmazgaajies un vari turpinát.

es arí lietoju tabletes, bet tás man ir vajadzígas lai uzlabotu veselíbu, nevis bojátu...
17.12.2012 23:27 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
kamēr ginekoloģes tās tabletītes ceļ debesīs, man bioloģijas skolotāja stundā forši izskaidroja, ka pēc tām tabletēm olnīcas ir pieradušas nefunkcionēt un bieži vien vairs neizstrādā olšūnas. Es vot neriskētu. Pagaidām nespēju vienkārši ar prezervatīvu, cenšamies pārtraukto, zinam, ka tas ir ļoti riskanti, bet es nekādus hormonus nedzeršu a ar prezervatīvu 1. pretīga smaka, 2. praktiski nekādas izjūtas... :)
17.12.2012 23:31 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Bet taču padomā, ja tu pēc seksa, kad partneris veidz uz tevis tikai noskauki un ej gulēt, bet neej dušā, tad kapēc lai ietu, ja beidz iekšā? :D
Var iet, var neiet. Ja gribēsies vēl un vēl, tad jau ar laiku vienkārši piekusīsi skraidīt uz dušu. :D
vaboleens + pie 2 punktam. :D :D
17.12.2012 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 21.08.2012


Labākais padoms, ko esmu dzirdējusi, vabolēn :D

man tas prezervatīvs arī ir līdz kaklam, bet tabletes nedzeršu un pārtrauktajam neuzticos.
17.12.2012 23:40 |
 
Reitings 49
Reģ: 15.08.2012
Bet taču padomā, ja tu pēc seksa, kad partneris veidz uz tevis tikai noskauki un ej gulēt, bet neej dušā, tad kapēc lai ietu, ja beidz iekšā?


Jo man laikam liekas, ka pat ja ārpusi noslaucīt, man no iekšām sāks kaut kas tecēt ārā :D
17.12.2012 23:47 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
enija, tu uzskati, ka biologijas skolotája noteikti ir gudráka par árstiem? :D
17.12.2012 23:53 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Nu gan problēma :D
Protams, tecēs, bet ne jau litrs tur iztek, paņem salveti, visu savāc un lieta darīta, darbojaties tālāk! :)
18.12.2012 00:30 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Mis Take, pareizi viņa pateica. Mācos medicīnu un zinu, kādus bojājumus tas nodara sievietes organismam. Nekad nelietotu tās tabletes, ja vien nevajadzētu medicīnisku apstākļu dēļ. Gandrīz katra otrā meitene paliek neauglīga. Un tieši universitātē stāsta, cik dezinformēta ir mūsdienu sabiedrība un cik maz sievietēm ir skaidrs par savu ciklu un kas notiek katrā cikla fāzē. Pirmss sākt dzert šādas tabletes, painteresējieties par tām un to izraisītajām sekām vairāk... varbūt tomēr pārdomāsiet... veiksmi visām!
18.12.2012 02:03 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Cukurvate Kaut kas jau iztecēs, bet nav jau tā, ka pus gulta būs slapja. :D Paņem dvielīti vai salvetes sasniedzamā attālumā un viss būs ok. :)
18.12.2012 02:26 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Slikti ka lieto tabletes ,slikti ka dzemde baru bērnu ,,,Unkāds tad ir vidus cels ? man bernus negribas un lietoju tabletes.....
18.12.2012 06:48 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Es arī esmu uz tabletēm, bet tieši tāpat kā Mis Take- lai uzlabotu veselību. Un sakiet, ko gribiet- viss mūsdienās ir kaitīgs un slikts. Pilnīgi pārliecināts var būt tikai par gurķiem, ko savā siltumnīcā izaudzē, un arī skāde- gaiss taču piesārņots! :D

Es tabletēm pagaidām redzu tikai plusus :) vairs nemirstu nost no ļoti sāpoša vēdera MR laikā, un nav jākarājas no gultas ar galvu uz leju dēļ tām sāpēm. Neesmu kašķīga pirms MR, un var bez prezervatīva iztikt.

Man jau tāpat ir veselības problēmas, kuras šīs tabletes tieši samazina, nevis sabojā veselību vēl vairāk, tā kā kur viens redz tikai mīnusus, citam sanāk tikai plusi :)
18.12.2012 09:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es arī esmu uz tabletēm. Iesākuma tas bija cikla nostabilizēšanai, nu jau pašas priekam.
Sekss pez prezervatīviem, un pārtrauktajiem ir tik ideāls. Un tas ir ļoti liels pluss,kāpēc es lietoju OK.
Es nevaru iedomāties,ka man tagad būtu jāmet OK mieru un atkal jāčakarējas ar prežiem. jau doma vien, man liekas drausmīga.
Es nevaru savienot - nopietnas attiecības/laulības dzīvi un mūžīgo prežu pirkšanu.

Es tāpat kā Spiidz pagaidām OK redzu tikai plusus, man nav jālien pa sienām no sāpēm, MR ir 3 dienas, 7 dienu vietā, sekss ir debešķīgs bez kādiem pričendāļiem utt.
Protams, es nesaku,ka tas ir baigi veselīgi utt. protams,ka tas kaut kā iespaido organismu utt.,kā jau viss mūsdienās.
Pēc seksa noslaukos, aizeju uz tualeti "iztecināt" un viss. eju gulēt.
18.12.2012 09:18 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.01.2009
Neesmu lietojusi OK, un neatbalstu . Tiešām žēl, ka daudzas lieto. Protams , tā ir katras pašas izvēle un ir gan plusi , gan mīnusi. Bet esmu sastapusi vairākas sievietes, kuras pēc vairākiem gadiem nu jau tuvāk ap 35-40 pēc OK lietošanas iekāpj tādās sieviešu līnijas veselības problēmās , ka bail. Esmu pētījusi šo jautājumu arī ar ilggadējiem savā profesijā ginekologiem , kuri apstiprināja, ka tieši OK rada komplikācijas vēlāk. Jā , viss ir forši kāmēr esam jaunas, bet vēlāk ...
Nevienu nemācīšu, katrai pašai sava galva
Jauku visām dienu!
18.12.2012 09:29 |
 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
es arī dzeru tabletes. ir dzirdēti visādi pastāstiņi, bet nu neticas, ka ārsti tik ļoti dumji. farmācija tik ļoti attīstas,ka mūsdienu tabletes nevar salīdzināt ar agrākajām. kopš sāku lietot man ir nostabilzējies cikls, uzlabojusies āda, svarā pieņēmusies neesmu, ietaupam arī tīri finansiāli. 3 preži (tātad 3 sexiņi) izmaksā pāri pa latu. tabletes (konkrēti tās, ko es lietoju, ar atlaidi) mēnesī 4 Ls un ņemies cik gribi ;)
praktiskā puse.. apslaukos ar salveti. ja gājis ļoti karsti,tad eju dušā. ja seksiņš no rīta, tad biksītēs ielieku ieliknīti. labāk ar seksu nodarboties partenra gultas pusē,lai nav jāguļ slapjumā +1 :D
18.12.2012 09:34 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
mana mamma visu dzīvi lietoja tabletes pārmaiņus ar spirālēm. idomājaties, cik briesmīgas hormonu devas bija psrs laikā! mēs abi ar brāli esam plānoti bērni (starplaikos starp OK), viņai viss labi ar veselību, mums arī. pašai vesels bēbis piedzima. tā kā domāju, ka pasaulē ir daudz kaitīgāku lietu par OK. Protams, kad organismu pārbāž ar OK + alkoholu + cigaretēm + stresu, tad var gaidīt ne tikai neauglību, bet vēl daudzas problēmas.

pati lietoju OK 4 gadus, nekādu sūdzību.

par jautājumu :
man pašai pa rokai parasti ir salvetes (vai tualetes papīrs), lai nav nekur jāskrien. Tā skriešana mazgāties uzreiz pēc seksa sabojā visu momenta burvību :)
18.12.2012 09:38 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
aaaa un tas "slapjums" ļoti ātri izžūst :D lai gan parasti es tiešām esmu ne savā pusē, bet tomēr man slapjums netraucē, pēc laba seksa guļu kā nošauta :)
18.12.2012 09:40 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
A kas mūsdienās ir labs?
nav jābaida sievietes ar piemēriem- man zināmas tādas un tādas sievietes, kam pēc tablešu lietošanas bija tādas un tādas problēmas... tām kas nelieto tabletes nekad nav nekādu problēmu (veselības)? Tagad tajās tabletēs ir tik maz hormonu, salīdzinot ar agrākajām.
Tik pat labi - es zinu vairākas sievietes, kas uzreiz pēc tablēšu lietošanas palikušas stāvoklī, vai vēl labāk - neiedzerot vienu tableti vai viņu izvemjot palikušas stāvoklī.
Negrozās visa pasaule ap OK, ir tik daudz lietu, procesu, kas var kaitēt.
Katra paša izvēle ko lietot, ko nelietot.
18.12.2012 09:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits