Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Please HELP!

 
Reitings 3
Reģ: 14.12.2012
Liekas, ka esmu nonākusi pilnīgā strupceļā. Gaidu reālus padomus, kā mainīt sevi un prātu. Skaitīt frāzes, pantiņus katru dienu?
Labi, šeit problēma. Kopš bērnības esmu skolā apsmieta, saukta par resno un cūku pat tad, kad biju tikai nedaudz apaļa. Šobrīd dzīvē arī dzirdu piezīmes no vecākiem, citiem radiem šad tad, kad man norāda uz resnumu. Vienmēr esmu jutusies atstumta no sabiedrības. Jebkur vainoju savu izskatu, svaru. Nemūžam nenoticēšu, ka spēju patikt kādam puisim, jo liekos sev neglīta, pretīga. Jūs teiksiet - cel pašapziņu? Es sportoju, ēdu veselīgi, krāsojos, ģērbjos normāli. Bet ikkatrā dzīves situācijā pat piedomājot pie tā, lai viss būtu ok, galvā , zemapziņā skan frāzes - bet tu taču esi resna cūka, tevi tāpat neviens neciena, nevienam tu nepatīc, tu esi sliktāka nekā citi. Tās nav domas, tā ir zemapziņa. Nesaprotu, kā no tā atbrīvoties.. Tie ir reāli mazvērtības kompleksi. Ja arī kādā situācijā veicas labāk, pēc tam varu stundām analizēt to, ko pateicu un izdarīju, beigās nonākot pie secinājuma, ka par mani noteikti padomāja ne tā, jo esmu taču resna un atšķirīga no citiem, dīvaina.
Šķiet, ka pati ar prātu saprotu, ka esmu normāla, pievilcīga( tikai kompleksaina) , ja ieliktu šeit savu foto, noteikti daudzas teiktu, ka ir pat ļoti ok , bet reāli mana zemapziņa un visa mūža garumā galvā borētie teksti, ka neesmu pietiekami laba/skaista/tieva skan pāri visam. ehh, es nespēju to vairs izturēt. ticu, ka kāda mani sapratīs un neteiks - aizej pie friziera...
14.12.2012 21:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
aizbrauc padziivot vai celjojumaa uz aarzemeem, kur ir daudz apalju cilveeku, ja finanses atljauj , jebshu saac uztureeties apaljiigu cilveeku sabiedriibaa, kuri par sevi ir paarliecinaati. taa tu redzeesi, ka svars nav skeerslis buut laimiigai vai buut attieciibaas.
14.12.2012 22:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nekad par savaam apaljiigajaam pazinjaam neesmu padomaajusi - taa jau jociiga, jo resna :D :D :D

maini apkaarteeejo vidi un cilveekus ar kuriem kontakteejies, un veido savu dziivi :)
14.12.2012 22:15 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.12.2012
Ja vien viss būtu tik vienkārši.
Katru reizi kad iedomājos, kad kāds par mani stāsta, tad saka - nu, tā resnā, jocīgā.....
14.12.2012 22:19 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Es dažreiz skatos uz tiešām briesmīga paskata čiksēm, tādām ar bļin zilām acu ēnām, rozā lūpu spīdumu, gofrētiem matiem, džinsa šortiem ,melnām zeķbiksēm un samta zābakiem ar spiciem purniem un 5cm dzelzs papēžiem + ķipa korseti .. un domāju.. nez kā viņa domā ,kā viņa izskatās? normāli? seksīgi? skaisti ? sapucējusies?

un ja cilvēks raksta - es ģērbjos normāli, krāsojos normāli, izskatos normāli.
tad kas tev ir normāls ?
14.12.2012 22:23 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Kad man bija 14 es arī biju resna un visi mani apdirsa, bet kad man palika 16, manas formas izlīdzinājās un tad jau es biju seksīga,nevis resna :D
Es iesaku katru dienu taisīt presīti, tad tavs vēders paliks smukāks un formas būs izteiksmīgākas, ja nu gadijumā tu tiešām esi resna !
14.12.2012 22:25 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.12.2012
es sportoju, svars ir krities. skatos foto no laika, kad visi teica cik slaida esmu un bildēs arī tieva pavisam... bet atceros savas domas tajā laikā - caurām naktīm raudāju ka esmu resna un uz ielas ejot jutos kā lielākā pasaulē.
runa jau nav par to kā patiešām izskatos, bet par to, ka mana zemapziņa mani burtiski ēd nost katru dienu - es vienmēr jūtos sliktāka, neglītāka, pretīgāka. es nespēju sevi objektīvi novērtēt.
14.12.2012 22:29 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pirmkārt, manuprāt, jāsaprot to, ka tavs resnums tur nav pie vainas. Tas, ka tu savā prātā visu laiku izcel vārdu "resns" ir tikai tāda kā atruna, iegansts tavam zemam pašvērtējumam. Runa nav par svaru, bet tu sevi šausti par to. Pat ja tu svērtu savu ideālo svaru, tev atrastos kaut kas cits pie kā sev piesieties. Es nebūt neesmu resna vai pat apaļīga, bet man visi tavi mazvērtības kompleksi ir zināmi, arī domas, ka es taču nevienam nevaru patikt, jo esmu neglīta utt.

Vienkārši jāceļ pašvērtējums, smagākos gadījumos jāiet pie speciālistiem. Bet neesmu tiesīga kaut ko baigi ieteikt, jo pašai līdzīgas problēmas, ar kurām 100% galā neesmu tikusi. :D
14.12.2012 22:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja tu esi tieva,bet redzi sevika resnu un ta talak, ej pie arsta!
14.12.2012 22:34 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
manuprāt, neviena te neuztvēra īsti - tu esi tiešām resna vai tu esi resna savās domās? kāpēc radi kaut ko pārmet par tavu resnumu? es tiešām nesaprotu. pēc taviem komentāriem izskatās, ka neesi resna, tās tikai tavas iedomas, bet kāda velna pēc radi pārmet tavu "resnumu"?
14.12.2012 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits