Apaļīgs vīrietis un manas draudzenes

 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Nu nevar noliegt, ka man nav vienalga, ko par mani domā citi cilvēki, tāpēc cenšos vienmēr izskatīties labi - glīti uzkrāsojusies, gaumīgi saģērbusies, uztraucos, lai vienmēr būtu arī savā "labākajā svarā". Tāpat arī man ir svarīgi, kā it kā izskatās cilvēks man blakus. Vienmēr savu vīriešus esmu zāģējusi un tramdījusi, ka vajag to un šito, lai būtu smuki.
Man ir jauns draugs, nu vismaz top. 10 gadus par mani vecāks. Esam pazīstami jau vairākus gadus, jo bijām kolēģi.kaut gan esmu viņam vienmēr patikusi, nekad uz viņu neskatījos kā uz vīrieti/iekāres objektu, bet kā uz fantastisku cilvēku, draugu. Nesen mums sākās viss tā pamatīgi. Viss iet sasodīti jaukā gultnē, jūtos dievināta. Mūsu draugu attiecības pārsvērtušās par mīlētāju attiecībām Bet...lai arī viņš ir labi ģērbies un pie stila nevarētu piesieties, viņam ir baigais alus vēders un to ļoti redz, jo viņš nav augumā garš. (vaļā tikt laikam nesanāk - darbs nav sēdošs, bet aktīvs, ar sportu nodarbojas regulāri.) Manus draugus parasti pēc pilnas programmas nokritizē draudzenes un es viņās, kā muļķe arī klausos, kaut gan nevajadzētu. Man tik ļoti bail, ka viņas viņu ieraudzīs un pateiks, priekš kam man tāds un es kko sākšu štukot vai vajag, kāpēc, tratatā... Jā, es arī domāju - man būs vīrietis, kas visādi ir ideāls, nu izskatīsies kā Bonds, bet tādu ir maz, ja ir, tad tāpat kkas pieklibo.
Beidzot jautājums - cik svarīgi Jums ir tas, ko draudzenes domā par Jūsu draugu? Vai ņemat vērā?
07.12.2012 01:04 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Man galvenais, lai draudzenes ir laimīgas. Ja ir laimīga, iemīlējusies, draugs pret viņu labi izturas, nav mana darīšana komentēt par puiša izskatu. Ja draudzene konkrēti pajautā, ko domāju par puiša izskatu, tad arī pasaku, ko domāju, bet tas parasti nav- fuuuuuiii, kā tu ar tādu vari būt kopā... :D Parasti tas ir- simpātisks, bet nav manā gaumē. Nekad vēl nav bijis tā, ka kādas manas draudzenes puisis man būtu licies baigais smukulītis. Mums gaumes atšķiras. :D
09.12.2012 14:31 |
 
Reitings 252
Reģ: 07.04.2012
Ja es būtu ieklausījusies, ko draudzene sākumā domāja par manu draugu, tad man tagad nebūtu ne viņa, ne maza mīļa bumbulīša, kas pašlaik saldi čuč savā gultiņā :)
Ar laiku, ja draugi redz, ka jūsu attiecības tiešām ir nopietnas, tad domas mainās un draugi tavu otro pusīti pieņem tādu kāda tā ir ;)
09.12.2012 14:38 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu ja par cilvēku spriež tikai pēc izksata , tas ir zems līmenis. kaunēties no otra cilvēka sev blakus izskata dēļ var tikai nenobriedušas personības
09.12.2012 14:57 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Uh, šitais man atgādina manas pirmās attiecības. Viņš bija ar vēderiņu utt Un es TIK ļoti baidījos viņu atrādīt savām videnes draudzenēm, jo zināju, ka viņas ir ārišķīgi cilvēki. Bet tas bija 18 gados.
Mans tagadējais puisis ar nav nekāds modelis, bet viņa attieksme un būtība atsver visus tos bondīgos puišus ar kuriem esmu gājusi uz randiņiem un draudzenes ir teikušas - smukulītis.
ES ar viņu esmu laimīga, ES esmu tā, kurai ar viņu jābūt kopā, nevis draudzenēm un pārējais man ir vienalga :)
09.12.2012 15:11 |
 
Reitings 946
Reģ: 24.04.2010
Man taču ar manu vīrieti ir attiecības, ne manām draudzenēm.
Droši vien, ja viņas teiktu ko sliktu par viņu, es teiktu, lai pieveras.
Ne jau pēc izskata izvēlas vīrieti ( vismaz ne es...).

Būtu interesanti, ja draudzenes nokritizētu Tavu izvēli un Tu tā vienkārši viņu pamestu.
"Vispār , mīļais, jau viss ir labi utt., bet es aizeju, jo manām draudzenēm nepatīk tavs izskats..." Nešķiet sekli?
09.12.2012 15:17 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Neņemu galīgi vēra ko draudzenes doma par manu draugu!!!Ne viņam ar viņu ir jādzīvo :D Man vispār liekas dīvaina tā uztraukšanās par to, ko domā draudzenes...:D
09.12.2012 15:29 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu ja nu kaadi pashi? - Kas saka tas slikti, sitas slikti kaada cilveeka, tam nereti ari ir kaut kas kur piesieties.
09.12.2012 15:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet tu doma,ka visu muzu nepartraukti busi tada skaista, ar lielisku figuru un make up???ne, nebusi! ka tev piedzims berns, tev 1. menesos bus palielaks veders,jo intensivi sportojot(piem,miranda kerr u.c supermodeles) 3mēn laikā atgūst tik formu. bet vinas sporto 6h diena, ir aukle,kam bernu atstat, spec treneris, nauda utt. tev ka mirstigajam cilvekam tas izdotos pus gada laika. un vai tev patiktu,ja tavam draugam butu kauns no tevi?
un ja, ja tev vins nepatik ar vederu, tad atdod citai un miers! pietam klausities draudzenes ir mulkigi, pat sekli. un sava zina es pat pirecatos,ka draudzenem nepatik, jo vismaz nebus situacija,ka kada ko grib nocelt.piem, man ir loti skaists virietis un man dazreiz pat kaitina,ka draudzenes saka, ooo, vinam tur tada prese noteikti ir ka jau sportistam vai ari ik seksigi izskata s virietis forma...
09.12.2012 15:40 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Mosa tas draudzenes saka Tev, ka nesmuki kopaa izskataties, lai isteniba izskirtu juus, un pasai kaadai varbut viirieha nekaada nav ne ar veederu, ne bez.
09.12.2012 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Es esmu pazīstama ar situāciju,kad draudzenēm nepatīk mans čalis . Tas gan nebija izskata dēļ, bet draudzene vnk pateica, ka viņai mans puisis nepatīk (lai gan pirms tam nebija nekādas nepatikas) un tad nu ar to draudzeni bišku sačakarējās attiecības. Lai gan es palieku pie domas, ka šāda sava nepatika jāpatur pie sevis, kāda starpība vai draudzenes čalis smuks vai nesmuks. Pati nekad neesmu atļāvusies kādai draudzenei pateikt ka viņas čalis nesmuks, resns, tievs vai vēl sazin kāds, jo tā ir tikai un vienīgi pašas meitenes darīšana...
Tā kā - uzmet savām ārišķīgajām draudzenēm..
09.12.2012 16:12 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka pati vēl neesi apradusi ar domu par jauno draugu, tāpēc baidies, ko draudzenes teiks, kritizēs utt. Tikai mans viedoklis, bet nu, īstas draudzenes ''nenoliktu'' tavu draugu nez kādu fizisku iemeslu dēļ.

Marta - nu nebaidi ar to vēderu, ne jau visām pusgadu jāsvīst, lai dabūtu nost pāris cm no apkārtmēra, esmu tam dzīvs piemērs.
09.12.2012 16:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
Kāds labāks?
2)

vai
b)
09.12.2012 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Pilnīgi noteikti pirmais :D
09.12.2012 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 3084
Reģ: 09.10.2009
Nekādā gadījumā neklausies draudzenēs! Katrai gaume taču ir citādāka! Arī es kā muļķe tolaik ieklausījos draudzenēs.. Pati apzinājos,ka tas,ko viņas saka, ir muļķīgi un vispār - kāda viņām daļa gar manu puisi un to,kā viņš izskatās? Lai arī pati sev atgādināju - mans puisis; ne jau viņām ar viņu jādzīvo un jābučojas utt, tomēr tās visas replikas, komentāri tik ļoti iesēžas galvā... Es izšķiros ar fantastisku cilvēku. Lai gan laiks jau ir pagājis un man jau ir cits(un labāks par iepriekšējo), mani tomēr mazliet skumdina tas fakts,ka tieši draudzeņu (un mātes!) dēļ, man bija jāšķiras. Kas to lai zina, kā un kas mums būtu dzīvē sanācis. :)
Nekad neklausi citos! Dari tā,kā tu pati uzskati par pareizu. Veiksmi!
09.12.2012 16:44 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man ir pilnīgi vienalga, ko manas draudzenes doma par manu draugu. Ja es esmu viņu izvēlējusies, tātad viņš ir pats labākais.. un es zinu labāk nekā viņas.
09.12.2012 18:16 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Dīvaini lasīt no kādas sievietes, kurai ir svarīgi ko domā draudzenes par viņas draugu, cik perfektam vai ne perfektam viņam ir jābūt un kad kritizēšanas dēļ, attiecības varētu mainīties, jo neatbilst kādam skaistuma standartam.
Cik reizes ir dzīvē sanācis iemīlēties, tad tiešām jāsaka tā, ka neredz neko lieku, ne tievumu, ne resnumu, ne deguna garumu, ne matu sakārtojumu, jo ir tas iemīlēšanās periods... nē absolūti vienalga, ko domā draudzenes, jo tās taču ir manas attiecības, tā esmu es kas dzīvos šajās attiecībās, ne viņas. Apdomā savas prioritātes.
09.12.2012 18:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
es neljautu liidz kaut kam taadam sarunai pat nonaakt. ja kaada no manaam draudzeneem uzdriiksteetos kritizeet man tuvu cilveeku par vinja izskatu (ne tikai viirieti, bet arii paareejos draugus,tuviniekus utt), dabuutu pretii kaa naakaas. katram ir sava gaume un par gaumi nestriidaas.
09.12.2012 18:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Manā skatījumā apšaubīt vīrieša atbilstību dēļ izskata ir gaužām bērnišķīgi, tikai tāpēc, ka puisim kāds lieks kg nenozīmē, ka nav piemērots tev, jo tā saka draudzenes, tās nav normālas draudzenes, tas ir nekorekti, neuzvedas jau dēļ izskata kā cūka un nelamājas. Un piekrītu DIO, ja tu cilvēkā esi iemīlējies, tad tu redzēsi viņu skaisti, kaut vai viņam būs lieks kg vai jebkas cits, viņš tāpat būs skaists, pārējās replikas katrs var apspriest pie sevis.
09.12.2012 18:44 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.11.2012
Manas draudzenes neapspriestu vizuālus defektus. Viņas taču saprot, ka neesmu akla :D
10.12.2012 00:31 |
 
10 gadi
Reitings 3178
Reģ: 29.01.2009
Bērnudārzs. Kāda tavām daļa, vai viņš resns, tievs vai nezin kāds vēl!
Galvenais, lai puisis labi izturas pret draudzeni, ir sakarīgs un nav narkomāns, hronisks alkoholiķis, azartspēlmanis utt., tad gan varētu kaut ko draudzenei pateikt, bet izskats- common', ne jau draudzenēm ar viņu jādzīvo!
10.12.2012 01:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits