Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauna TV iegāde

 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Sveiki velejos iegādāties jaunu Televizoru. Domaju tieshi par LED, itka tapec kad mazak paterē elektrības. Lasiju netaa kad Philips un Sony razotaju Televizori esot kvalitatīvāki, kapēc ? ar ko Philips un Sony TV atšķiras no LG vai Samsung piemeram? Neiet runa par dizainu, b et par tehnisko dalju, tipa kvalitatiivakas daljas tiem Philips Un SonyVai kaa?

Man personiigi tieshi sho Philips un Sony razotaju televizoriem nepatiik tas dizains, mana uzskatiijuma LG ir skaists dzizains, man vismaz patiik. Bet velos iegadaties teluku kursh peec 6 meneshiem nebuus javed uz remontu.

Ja gadijumaa jums nav viedolis par augstak mineeto..taad..

Jautajums..Kadi televizori ir Jums majaas? cik collu ekraans? un kada firma?

Es dziivoju veinistabas dzivoklii un vel jautajums cik collu TV iegadaties lai tas neizskatiitos paraak mazs vai parlieku gigantisks?

Paldies
04.12.2012 20:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka Sony pats par sevi ir labi, bet televizori labi ir arī Samsung, jo ja citas tehnikas, piemēram, datorus Samsung neiesaka, tad televizorus var droši pirkt, man mājās arī pašai ir Samsung, bet ar LG labāk nevjagot riskēt, jo tie nav labi kā tādi. ;)
04.12.2012 21:05 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man ir 32 collas liels, kas priekš vienistabas pilnīgi pietiek, bet tev jāskatās tas cik liela istaba, un jāatceras, ka veikalā vienmēr televizors izskatīsies mazāks kā mājās.
04.12.2012 21:06 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
man ir LG, 42 collas liels, mammai ir samsungs, samsunga man labak patik menu, tur viss tā skaistāk un saprotamak, bet LG pec dizaina man labāk patīk, par kvalitāti nemacēsu teikt, šķiet ka visi šie jaunie modeļi pec kvalitātes ir vienādi :)
04.12.2012 21:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits