Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

GREIZSIRDĪGI BIJUŠIE

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Sveikas Dāmas!
nesaprotu vienu...kapēc? nu kapēc bijušie ir griezsirdīgi uz saviem draugiem, ja viņiem ir labas attiecības ar viņa bijušo meiteni? :D pat ja pagājuši jau gandrīz 2 gadi man ir kontakts ar viena bijušā drauga draugiem un viņi mani aicina uz tusiņiem utt un man tas bijušais tukša vieta, bet šitas izrādās dusmīgs uz tiem draugiem ka-kādā sakarā viņi tusē ar mani vai kādreiz piemēram izlienam ar kādu parunāties kafiju padzert utt ..un svaigākais bijušais atzina ka ir ļoti greizsirdīgs uz vienu savu draugu ar kuru mēs sadraudzējāmies pēc šķiršanās(sākumā nebijām pazīstami un viņš nemaz nezināja, ka esmu tā viņa drauga draudzene, bet vēlāk sapratām ka tas draugs mums kopīgs..nu kkā tā) un reāli neviens nevienu nemēģina ''nokoļīt'' bet šitie greizsirdīgi uz draugiem :D nesaprotu
04.12.2012 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man bija viens čalis, kurš lika visiem saviem draugiem izdzēst mani :D Daži arī izdzēsa un pēc nedeļas uzaicināja atpakaļ :D man ar tas liekas rēcīgi :)))
Un vēl ir viens puisis, ar kura kursabiedriem/draugiem ļooooti sadraudzējos vairākus gadus pēc tam, kad jau bijām šķīrušies... arī nepatika :D
04.12.2012 17:08 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
njaa :D
04.12.2012 17:47 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tā ir ka čupojās vienā barā...
Manuprāt vislabāk sanāk ja iepazīst pilnīgi svešu patneri kurš neko nezin par tevi un tu par viņu.
04.12.2012 19:39 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
saproti viss jau ir labi, tikai nesaprotu kādēļ viņam jābūt greizsirdīgam, ja pats ir pazaudējis mani?
04.12.2012 19:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
varjanti : Viņš ir greizsirdīgs jo viņam tu netiki bet viņa draugiem tu tiec (tam nav nozīme vai kā draudzene vai ar kas vairāk). Man ar ir greizsirdība(pat sāpe) ka ja man ar kādu kas neizdodas, bet mana draudzene lūk ar to cilvēku ir baigie draugi.

Tā vairāk vai mazāk ir pašsaprotama lieta ka bijušie ar bijušajām reti kad čupo kopā, tāpēc var ar būt greizsirdīgs ka viņa(jūsu) draugi labāk izvēlas tevi, viņa vietā.
04.12.2012 20:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)