Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puišu uzmanība aizņemtām meitenēm

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Te nesen bija tēma par puišu uzmanību brīvām meitenēm. Bet kā ir ar aizņemtajām? Tev kā aizņemtai sievietei - cik liela ir vīriešu uzmanība? Vai Tev tas ir svarīgi un kā Tu par to jūties? :)
04.12.2012 09:25 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Lielākoties to uzmanību nepamanu. Ar draudzeni ejam pa ielu un viņa man saka "Eu, tev tikko viens pasmaidīja". Ievēroju to tikai tad, kad nāk klāt un uzsāk sarunu. Darbā man uzmanība ļoti traucē un tur no tās cenšos maksimāli norobežoties. Kopumā - par uzmanības trūkumu nesūdzos.
04.12.2012 09:29 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
No malas jau džeks tā tīri nevar pateikt-aizņemta vai neaizņemta...
nav tā, ka man bariem skrietu pakaļ, bet uzmanība ir...neteikšu, ka nav patīkami :)
04.12.2012 09:32 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
daudz mazāka, jo kolīdz pamana, ka esmu aizņemta, uzreiz pievērsas meitenei, kas man blakus un ir brīva :)
attiecību sākumā gan uzmanības bija vēl diezgan, bet es nesūdzos, ka man tās ir mazāk, man nav vajadzības vairs.
04.12.2012 09:32 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Brīžiem šķiet, ka vīriešiem vienkārši patīk aizņemtās, lai gan draugs saka, ka attiecībās sievietes staro, ar to arī piesaistot, nezinu. Man uzmanības noteikti pievērš/izrāda vairāk, arī drauga klātbūtnē, kas tādās pavisam nelielās devās ir patīkami un pat uzjautrinoši, lai gan vēl sestdien sabijos, kad pāršāvu par strīpu, panākot, ka jauniepazītais paziņa sāk draugam draudēt, ja tas neliks mūs mierā. Jā, ar devām man vēl ir problēma.
04.12.2012 09:37 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
He, he, tā kā parasti esmu ar bērnu pie rokas, tad neviens īpaši nepievērš uzmanību.:D Bet kad vēl strādāju, tad gan diezgan daudzi pievērsa uzmanību. Darba vietā apsargs lipa klāt. Mani ļoti kaitināja viņa izrādītā uzmanība, jo viņš redzēja, ka man ir draugs, bet tik un tā katru dienu teica komplimentus.Viss atkarīgs no cilvēka, ja vīrietis ir humorīgs, tad ar humoru atbildu un ir patīkami. Bet citi šad tad uzpīpina, uzsvilpj, kgan es neģērbjos izaicinoši-no manas puses nulle emociju.
04.12.2012 09:41 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu tā kā man gredzens pirkstā nav, tad neviens jau nevar zināt vai esmu aiņemta vai nē...

Protams man ir patīkami, ka kāds pievērš uzmanību, uzsmaida , piemiedz ar aci, bet mani nereāli kaitina, ja grib iepazīties, nu tas vēl arī nebūtu nekas un būtu patīkami, ka pievērš uzmanību un tā, bet bieži vien pēc mana atteikuma, neliekas mierā un uzplijas ar nummura prasīšanu vai ko tādu, tad mani tas sanikno...

Nesen bija jauki, darbā, viens simpātisks puisis bija atnācis, man viņš bija jāsūta uz banku un tad viņma bija jānāk atpakaļ, es viņam visu lietišķi, bez flirta vai kā tāda iztāstīju, kas un kā jādara, bet šis nākot no bankas atnesam man trifeļu kasti, tas bija jauki, tiešām jauki, jo viņš ejot prom, nolika uz galda man to kasti ar tekstu "tas jums"un pasmaidīja, un taj pat brīdī atvadījās un gāja prom, nevis sāka uzplīties. :) Tas bija tāds patīkams žests... un mani kā aizņemtu meitenei neapgrūtināja, bet vienkārši mazliet pacēla pašapziņu :)
04.12.2012 09:48 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Aaa vasarā vēl ir patīkami, kad man ja sanāk ar sabiedrisko braukt, tad jāiet uz mikriņu, gabaliņš gar ceļa malu ( trotuāri) kur daudz mašīnas brauc no jūras un tā... un tad bieži vien man pīpina un apstājās piedāvā aizvest... .. jā tas arī ir patīkami :)

No nepatīkamajiem, ir kad pludmalē sauļojies un tev apguļas blakus ar dvielīti un mēģina bīdīt sarunu, un nevar dabūt prom...
04.12.2012 09:51 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ļoti izjūtu sev pievērstu uzmanību ikdienā, ne tikai no vīriešu puses, bet arī sieviešu. Vai tas man ir svarīgi? Nē, katrā ziņā komplimenti mani vairs nespēj ietekmēt pat tik daudz, lai pasmaidītu par tiem. Laikam ir vietā teiciens, ja katru dienu ēd šokolādi, arī šokolāde var kļūt negaršīga.
04.12.2012 09:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Uzmanības īpaši nav, jo es neko citu nedaru kā mācos un strādāju, izklaidēm nesanāk pagaidām, uz ielas nevienu neredzu, tik domāju par savām lietām, nevis acis plikšķinu apkārt. Bet ir bijis tā, ka aizeju ar draugu kaut kur uz kādu bāriņu, un ieraugu, ka apkāt daudz simpātisku puišu, kas pasmaida, protams ne drauga klātbūtnē, vīriešiem atšķirībā no sievietēm tomēr ir arī kāda morāle, jo es esmu redzējusi, ka izteikti sieviete blenž, lenc draugu, kaut esmu blakus, un draugs mani ir apskāvis, sviests, un ne vienu vien reizi tā notiek...
Piekrītu, ka sieviete izstaro kādu īpašu enerģiju, kad ir iemīlējusies un laimīga, un tas piesaista apkārtējos, un vispār laimīgi cilvēki taču patīk labāk kā nelaimīgi :)
04.12.2012 10:04 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
man tieši liekas,ka aizņemtām ir vairāk.
jo aizņemta sieviete izskatās (ja tiešām ir) ar dzīvi apmierināta un tādas vairāk pievelk vīriešus.

kurai sievietei nav patīkama vīriešu uzmanība.
man tāda ir un būs,kamēr nav gredzena pirkstā,tikmē vispār traki ies.

visbiežāk gadās tā,ka vai nu nav neviena,vai kad ir,tad ir daudzi un reizē
04.12.2012 10:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vispār jau uz ielas, ja eju viena, neviens taču nezina, vai esmu aizņemta, vai brīva :D
bet vispār esmu pamanījusi, kad esmu attiecībās, tad arī citi vīrieši man pievērš uzmanību, pie tam vēl ļoti. pēkšņi pa ielu ejot kāds uzsmaida vai noskatās, bet, kad biju brīva, tad tas notika ļoti reti.
es arī domāju, ka aizņemta sieviete izskatās apmierinātāka un neblenž tā virsū uz vīriešiem, jūtas labi un patīkami.
man nav problēmu, ja kāds uz ielas pasmaida. tas, protams, liek justies patīkami. pa ceļu eju ar tādu domu- redz, kā, man ir draugs, bet citi man arī noskatās nopakaļus. es arī tālāk apmierināta turpinu savu ceļu.
04.12.2012 10:34 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Uz ielas ejot un kad esmu kopā ar savu vīrieti, tad parasti reti kādu pamanu, kurš man pievērš uzmanību, nu vasarā, kad kāds svilpj vai sauc, tad jau ievēroju. :D

Bet kad biju aizgājusi tikai ar draudzeni uz klubu, kur mans mērķis tiešām bija padejot ar draudzeni, tad gan visādi apkārt lipa un ļoti skatījās, tad sapratu, ka esmu vēl ņemama. :D

Toties pāris gadus atpakaļ, vairāk jau kā pāris, kad es vēl biju viena, tad gan neviens īsti nepievērsa uzmanību, kad dusmīga gāju uz mašīnu, lai brauktu mājās, tad viens piesējās stāvlaukumā.

Tāpēc piekritīšu tām meitenēm, kuras saka, ka aizņemtās ir savādākas, jo viņas, ja iet uz klubiem neko nemeklē, līdz ar to čaļi vairāk ievēro, bet vientuļās laikam izskatās tādas izmisušas, jo mēģina kādu sameklēt.
04.12.2012 10:39 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Es brīnos, kā var pamanīt to smaidīšanu, uzmanības pievēršanu un vēl nez ko no visiem apkārtējiem? Tad jau pašai nemitīgi jāskatās uz visiem vīriešiem, vai viņi pievēršas vai nepievēršas. :D Man šķiet, ka man uzmanību neviens nepievērš, jo es tiešām to neredzu. Ja kāds atklāti kaut ko pasaka, tad jā-pievērsīšos un pavērošu, ko īsti cilvēks no manis vēlās. Ja nolemju skatīties uz visiem vīriešiem savā ceļā, tad, protams, ka viņi visi skatās uz mani, bet tas ir tikai loģiski-redzēt, kas nāk pretī, lai neuzskrietu virsū. :D
04.12.2012 10:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Abalone - tā kā es klubā dejojot tiešām visu laiku lūru apkārt uz cilvēkiem, jo man patīk vērot cilvēkus no malas, tad arī redzu, ka uz mani kāds acīmredzami skatās. ;)
04.12.2012 10:43 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka man nekas īsti nav mainījies, tāpat uzmanību pievērš. Mazāk esmu sabiedriskās vietās viena, vienīgi. :D
04.12.2012 10:43 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Ir, ir uzmanība, nesūdzos. :) Un es neteiktu, ka man tas nepatiktu, patīk :)

Un arī vecie pielūdzēji ir saglabājušies, uzticīgi :D
04.12.2012 10:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu pamanīt var vienkārši, piemēram, ja tev veikala durvis kādas 3 reizes vienā dienā kādi vīrieši atver un smaida, vai tikai tā redzēti cilvēki pēkšņi vienā dienā pa gabalu jau smaida un uzsāk sarunu, cits vnk tik ilgi un neatlaidīgi uz tevi skatās, ka to nevar nesajust. tas nenotiek katru dienu, bet tiešām tā uzplūdiem. visvairāk uzmanības apliecinājumu man tika tieši pēc tam, kad man tika uzdāvināts gredzens, tad darba dienā man tā šķiet man visi gandrīz smaidīja :D nav jau tā, ka visu nolūru. ir reizes, kad to nemanu, un draudzene tikai pēc tam piebaksta- redz kā uz tevi noskatījās.
04.12.2012 10:48 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Es arī nemapanu tādus visādus mājienus, smaidus un ko tik. Citreiz cilvēki(ieskaitot draugu) man blakus saka, ka kāds mani nopēta, vai ko. Es nezinu, man vienalga. :D

Kad biju brīva, uzmanības nerūka, tagad arī netrūkst.

Bet man tieši liekas, ka džekiem patīk tā sajūta, ka viņš tevi var atņemt kādam citam, izkonkurēt. :D Klubā dejojot, ar draugu, daži eksemplārī nagajā nāk klāt un koļījas.

Man palicis atmiņā notikums vasarā. Ar draudzeni gajām uz klubu dejot, neejam ar mēŗki iepazities. Izgājām ārā pastāvēt, un džeki pa pārīšiem vienkārši nāk klāt parunāties. Viss jau normāli, bet kamēr runājam ar vieniet, tikmēr otri jau stāv aiz šiem un gaida savu kārtu. Dzīvā rinda! :D Murgaini, bet nu smieklīgi gan tas bija :D
04.12.2012 10:51 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
jo aizņemta sieviete izskatās (ja tiešām ir) ar dzīvi apmierināta




Un piekrītu Abalonei. Aizņemta meitene pamanīs uzmanības apliecinājumus,tikai tad ja pati skatīsies apkārt! ;) Tāpat,ja neflirtē atpakaļ un neraida "iespējams..." signālus,pielūdzēji ātri vien atkratās(šeit runāju par visām sievietēm kopā). Ja vien tas pielūdzējs nav psihopāts vai totāls idiots! :D
04.12.2012 10:52 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Taču nekas nav nosodāms līdz noteiktai robežai,arī aizņemtajiem gribas ik pa laikam pārbaudīt vai ir vēl pieprasīti!
04.12.2012 10:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!